Jump to content
cokuu123

Liderzy sal - podania

Recommended Posts

5 godzin temu, oskaeg7 napisał:
  •  Informacja na jaką salę startujesz Dragon
  • Nick na serwerze pokecraft oskaeg7
  • Wiek (Minimum 13 lat) 15 
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze 2-5h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) Oski7554#1105
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) image.png.2214dcd2ed74fceec107db4d200bfac2.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) startuje na lidera dragon poniewaz jest to jeden moich ulubionych typow i posiadam bardzo dobre pokemony na ta sale jak i wiedze
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)
  • dostalem kilka kickow,troche mutow,jail na 8h 

Oskaeg aktualnie masz 9,05 punktów karnych. Sytuacja identyczna jak w przypadku Arthurr, czyli możesz iść na lidera dopiero po zbiciu punktów. Dodatkowo idziesz na salę, z której dostałeś dq i nie możesz na nią ponownie aplikować. Sytuację możesz załatwić ze szczerbatkiem, z mojej strony jest zakaz.

Share this post


Link to post

  Informacja na jaką salę startujesz Ghost

 > Nick z serwera Pokecraft.pl. jabolo

   > Wiek (12 lat minimum) 17

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie 2-5h

    > Nick na discord wraz z #  Jabolo#3370

   > Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP

image.png.a5a07593972a6dee42460b510f4387b2.png

 

    > Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów)  Typ ghost to mój ulubiony typ pokemonów, ponieważ zawiera on wiele silnych i zdolnych zaskoczyć pokemonów. Chciałbym zostać liderem aby rozwijać mój team jak najlepiej się da i piąć się w rankingu liderów. 

   > Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara) Nie byłem 

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz - Normal
  • Nick na serwie - Napalonyolo
  • Wiek ( minimum 13) - 18
  • Czas spędzany na serwerze 3-4h dziennie
  • Nick na discord - OG Olgierd#1790
  • Drużynka
  • image.png.6c9a816fa765dc3ca3b1929b5bdcae34.png
  • Dlaczego ta sala?
  • Chodziła za mną od dłuższego czasu ale cały czas była zajęta i nie miałem przez to jak spróbować szczęścia na niej ale teraz jest wolna, poki są więc trzeba wygrać
  • Czy byłem karany? - Nie

Share this post


Link to post

fairy
boberekkk
13
roznie od 1h do 4h zalezy od dnia 
nuke#0179
startuje na fairy bo uwazam ze to jeden z silniejszy typow
bylem karany 2 perm mutami lecz uwazam ze byly one nie sluszne
 

2022-09-07_23.03.15.png

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz 
  • Fire
  • Nick na serwerze pokecraft 
  • sQeZiAk
  • Wiek (Minimum 13 lat)
  • 18
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze
  • Sporawo
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)
  • sKeZiAk#1674
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • unknown.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) 
  • Wyruszam na salę fire ponieważ jest to mój ulubiony typ pokemonów ze starych czasów nie raz startowałem na tą salę i nigdy mi się nie udało mam nadzieję że uda mi się zwyciężyć i zostać liderem tej sali a pz mam Groudona 🙂
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)
  • Broń boże

Share this post


Link to post

Grass

PanS

wiek:15

giga duzo

nick dc: PanS#1586

dlaczego ta  sala. 

Sala grass jest całkiem topowa tak jak topowe sa moje pokemony moim zdaniem będę całkiem dobrym liderem tej sali poza tym bardzo lubię ten typ taki mega venu robi totalne oro wiec ta sala mega oddaje.

2022-09-10_17_49_40.thumb.png.efec6bc03394fb7fc21b4622e298f9ef.png

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz: Bug
  • Nick na serwerze pokecraft: Adi1
  • Wiek (Minimum 13 lat) :24
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: 2/3h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) :adi1#4355
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) :2022-09-13_23_21_41.thumb.png.5019111ba26575558cd9da633060e559.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz?: Jest to jeden z 2 typów które lubię Flying i Bug ,ma wiele zastosowań ta sala pod względem taktycznym jak i różnorodność pokemonów. Gram na serwerze od 1 edycji więc będzie jakoś już 7 lat, byłem już liderem Bug i w tym samym czasie KidModem.
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania): W tej edycji nie byłem karany jeszcze ani razu.
    Dziekuje Pozdrawiam.

Share this post


Link to post

Podanie  Patryk_356  bo nie moze sam wyslac

Informacja na jaką salę startujesz: Bug Nick na serwerze pokecraft: Patryk_356 Wiek (Minimum 13 lat): 13 Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: 2-3h Nick na discord wraz z # Patryk974#6208 Screenshot teamu Dlaczego na daną salę startujesz? jest dużo silnych robaczych pokemonów takich jak volcarona czy scizor które całkiem lubię. Na sale bug miałem już kiedyś iść ale dopiero zaczynałem i nie miałem okazji więc teraz ide + ta sala jest silna. Czy byłeś karany? Mute i jail jak dobrze pamiętam

unknown.png

Share this post


Link to post
  • Startuje na sale Bug
  • Mój nick na serwerze to Cherwol
  • mam 19 lat 
  • na serwerze spedzam mniej wiecej 4 godziny dziennie
  • mój nick na discord to Cherry OOOO#5030
  • startuje na salebug poniewaz to mega przyjemna sala i według mnie pokemony bug calkiem niezle radzą sabie z typami takimi jak flying/rock i fire dzieki czemu bede mogl testowac limity tej sali
  • nie byłem karany
  • image.png.09c9cfe30d4e45aacc7d62526f31c370.png

Share this post


Link to post

hej 

Buchczi

20 lat

Fairy

troche pogrywam sb

Buchczi#0795

Dlaczego fairy: Ponieważ to fajny typ pokemonów, chciałbym spróbowac swoich sił na tej sali iż jeszcze na niej mnie nie bylo.

Na tej edycji nie bylem karany 

 

20220920_165502.jpg


Lider: Dragon, Bug, Eletric, Ghost, Steel, Water, Poison, Psychic, Fighting, Fire

Helper x2

nie pamiętam już kiedy co było 

Share this post


Link to post
  • Startuje na sale Fire
  • Mój nick na serwerze to Cherwol
  • mam 19 lat 
  • na serwerze spedzam mniej wiecej 4 godziny dziennie
  • mój nick na discord to Cherry OOOO#5030
  • startuje na sale fire poniewaz poki fire sa mega przyjemne i mają immunity na burn co znacznie zwieksza szanse na pokonanie stall teamów, w dodatku jest to dosc ofensywna sala co powoduje fun z grania na tej sali
  • nie byłem karany
  • image.png.1194017b4474c971fb430dfde26f4d7f.png

Share this post


Link to post

Startuje na sale Dark

Nick na serwerze to z8y8kl

Wiek 14lat

Na serwerze spędzam od 2 do 7 godzin dziennie

Nick na dsc z8y8kl#6656

Startuje na sale dark ponieważ typ dark jest ciekawym typem, którym można się dajnie pobawić pod czas walk o odznakę. A poza tym przyjemna sala i chce spróbować swoich sił na tej sali.

Na tej edycji tylko mute i kick 

2022-09-24_16.53.11.png

Share this post


Link to post

Startuje na sale: Electric

Nick na serwerze: fifciak

Wiek: 15 lat

Na serwerze spędzam około 2h dziennie.

Discord: fifi6869#5401 

Startuje na sale electric, ponieważ pokemony elektryczne są bardzo ciekawe oraz typ ten posiada ciekawe legendy i wiele poków łatwo znaleźć 😄

image.png.ab14854a987d8ec31837ace1ae0803dd.png

Edited by Violet

Share this post


Link to post

Ground

MrLeo

Wiek: 15

Czas na serwerze: 3-4h

dc: Leoś#8474

Nie byłem karany.

Dlaczego ten typ? Z moich obserwacji wynika, że sala ground jest ciężka i rzadko, kto na koniec miesiąca w rankingu liderów widnieje z dodatnią liczbą punktów, będąc liderem tej sali. Chciałbym pokazać, że mimo dużej ilości kontr i pokemonów, które pokonują pokemony ground bez większego problemu da się utrzymać na tej sali, co dla wielu stanowiło ogromny problem :)

ss teamu:

 

Przechwytywanie.PNG.a33dde876fa4afe4b866ec7046db4415.PNG

Share this post


Link to post

2022-09-29_20_31_06.thumb.png.5352998ab3f78329665dd0af0ed22992.png
dark
boberekkk
3-4h
nuke#0179
mialem 2 perm muty i raz bana za pk 
ale jestem juz grzeczny 
dark to moj ulubiony typ, jest bardzo ciekawy i silny

Edited by nukee
dodaje ss'a

Share this post


Link to post

Flying

Cherwol

Wiek: 19

Czas na serwerze:  ok3h

Discord: Cherry OOOO#5030

Nie byłem karany.

Ide na flying poniewaz nie bylem jeszcze na tej sali, dodatkowo jest to jedna z fajniejszych sal na ten moment. Ma poki z mega fajnymi abilitkami ktore mozna dobrze wykorzystac i miec mega fun z grania tej sali.

 

image.png.7414ba0dd88b7fe151768e242a9351cd.png

 

Share this post


Link to post

Flying

Wiek:17

Czas na serwerze około 5h/d

Dsc:  Verix#2289

Dlaczego ten typ ma bardzo dobre tanki

Np jak corvinight Czuje się pewnie grając tego typu pokami 

Zdjęcie dam w czwartek

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post

Uwaga

W związku z tym, że w ten weekend nie będzie mnie, rekrutacji w piątek nie będzie. Te rekrutacje, które są, jeżeli znajdzie się 2 przeciwników odbędą się w czwartek od godziny 21:00.

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz Rock
  • Nick na serwerze pokecraft Wiktor212
  • Wiek (Minimum 13 lat)15
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze z 3h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) WiKtOr212#3677
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) startuje na tą salę dlatego ponieważ ta sala jest bardzo ciężka i chciałem się sprawdzić w tym typie. W pokemonach rock podoba mi sie najbardziej ich tankowność oraz speed i atk  pokemonów. Najlepsze z nich to cradily aero i tyranitar oraz lycanroc
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) Ta mute i ban za ochłoń

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...