Jump to content
cokuu123

Liderzy sal - podania

Recommended Posts

Nowe zasady:

1) Lider może wybrać spośród 3 następujących formatów walki:

UU (bez banów)

OU + 1xban pokemona

Uber + 2xban pokemona

AG + 3xban pokemona

 

2) W walce lider używa mega ewolucji albo dynamaxa(dynamaxy można używać od tieru UBER- ta zasada również tyczy się wyzywających)

 

3) Od tieru AG dozwolone jest używanie ataków One Hit-K.O. (Gillotine/Fissure itd.).

 

4) Od tieru AG nie obowiązuje Sleep Clause (Maksymalnie jeden pokemon uśpiony).

 

5) Podczas walki z liderem gdy obie strony doznają buga walki, lider podejmuje decyzje o dokończneniu bądź powtórzeniu walki(jeśli lider znacznie wygrywał, wyzywający jest zobowiązany do oddania liderowi walki). Jeżeli wyzywający kilkukrotnie zbuguje walkę, może otrzymać zakaz na walki u danego lidera.

 

6) Wyzywający nie może wyjść z walki. W wypadku niewyjaśnionej ucieczki oraz nie zwrócenia liderowi walki, lider może zakazać dalszych walk, nawet na 2 tygodnie.

 

7) Lider może robić walki od godziny 12:00 do godziny 23:00, w inny wypadku walki będą niezaliczone i karane warnem.

😎 Lider otrzymuje DQ, jeżeli jego bilans wyniesie -25

9) Rekrutacja na e4 nastąpi po zapełnieniu wszystkich wszystkich liderów na serwerze.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz Ice
  • Nick na serwerze pokecraft ogoraker242521
  • Wiek (Minimum 13 lat)17
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze z 4h 
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) ogoraker#2284
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) Startuje na sale ice ponieważ jestem nudny jak ona i lubie pokemony ice w typie ice znajduje tez sie moj ulubiony pokemon lubie poprostu ice ma fajne poki lecz nudne sadge 
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) Ban perm Mute I duzo innych rzeczy 
  • image.thumb.png.833dd3bb97821425bcf835078726d8ac.png

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz  Rock
  • Nick na serwerze pokecraft  Sandar
  • Wiek (Minimum 13 lat) 16
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze nwm z 3 godziny
    • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) Sandar#8232
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane)  pare razy siedziałem na liderze i chciałem sobie sprawdzić inne sale a że ta jest trudna i wolna to chce na nią pójść + są nowe hisui pokemony które mogą być ciekawe na sale i chciałbym się poprostu sprawdzić
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) tylko mute

ta.png

Share this post


Link to post
  • Electric  
  • Asmu
  • 17
  • czas ok. 5h
  • Nikiren#8476 
  • Startuje na tą sale bo podobają mi się poki electric.
  • Czy byłeś karany? No oczywiście, że nie. 

2022-10-27_21.33.23.png

Share this post


Link to post

Team: Electric

Nick: razor105

wiek:20

spedzam minimum 4 godziny na serwerze

nick na dsc: razor105#6219

Startuje na tą sale ponieważ bardzo podoba mi sie potencjał elektrycznych pokemonów, malo osób je docenia a ja wiem ze skrywaja potężną moc. Startuje też bo bylem juz na tej sali i bardzo chciałbym powrócić na nią.

Nie byłem karany 

622966255_teamele.thumb.png.94debc233257ff0e761450bfb466fd07.png

Share this post


Link to post

Aktualizacja teamu 

Rotom wash zamiast manectrica

I magnezone zamiast galvantuli 

 

1986909944_teamele3.thumb.png.7310a453c6c0bd9db95f9aa22230f557.png

Edited by razor1050

Share this post


Link to post
7 minut temu, razor1050 napisał:

Aktualizacja teamu 

Rotom wash zamiast manectrica

I magnezone zamiast galvantuli

 

1986909944_teamele3.thumb.png.7310a453c6c0bd9db95f9aa22230f557.png

Miało być electivire za galvantule 

Share this post


Link to post

Team:ale pog

NIck:AxsiYT

Wiek:13

Czasz grania: jak jest wolny dzień to zwykle z 5godz a tak normalnie mim 1h\

nick dsc Axsi#2639

startuje na lidera pokemonów ice bo dużo poków ice ma różne dziwne i fajne abilitki

byłem karany 1 raz za x-ray który nie działał

chyba źle dałem 

 

Zrzut ekranu 2022-10-28 210608.png

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz: Rock
  • Nick na serwerze pokecraft: ArosanQ
  • Wiek (Minimum 13 lat) :20
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: 4/5h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) :𝕬𝖗𝖔#8937
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • image.thumb.png.3087bb841c0331bec989eb92aef0ee55.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz?: Rock to mój ulubiony typ , plus wkoncu chcialbym zagrać sobie na sali i sprobowac swoich sil na sali na moim ulubionym typie 
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania): Only mute
    Pozdrowionka :3

Share this post


Link to post

 

  • Informacja na jaką salę startujesz Water
  • Nick na serwerze pokecraft Sikora
  • Wiek (Minimum 13 lat); 20
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze 3/4 h
  • Nick na discord wraz z # Sikora_ufc#9435
  • Screanshot teeemu 'image.thumb.png.a81897b5f3009e6d1d15961294d0e641.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? Startuje na sale Water ponieważ uważam jest to jedna z najmocniejszych sali na serwerze oraz moim ulubionym pokemonem jest greninja. Sala Water stwarza wiele róznych możliwości gry nie jest nudna salą na której każdy gra ten sam team. Na sali Water mozna stosowiac wiele różnych ciekawych taktyk np dzieki abilitce switf swim pokemony które ja mają podczas deszczu zyskują więcej speeda. Udowodnie że ta sala jest bardzo silna !
  • Czy byłeś karany? Na tej edycji nie.

 

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz - Poison
  • Nick na serwerze pokecraft - PanS
  • Wiek (Minimum 13 lat) - 15
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze - nwm ale duzo 
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) - malek#0526
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp2022-11-11_18_48_34.thumb.png.17d94a91a06151bc3f5f95611465b469.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) - Startuje na sale poison poniewaz ten typ jest bardzo silny i zawsze chcialem isc na ta sale jednak bylo ona zajeta sala poison posiada bardzo silne pokemony np mega venu 
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) - no kiedys jakis mute byl

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz: Poison
  • Nick na serwerze pokecraft: EskildLOL
  • Wiek 20
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: 4/5h
  • Nick na Discord YosTi#3272
  • Dlaczego na daną salę startujesz?: Poison to jeden z mocniejszych typów uważam, że ma bardzo dużo dobrych pokemonów ale też znajdziemy dużo pokemonów które mają ciekawe pod typy co czyni ją trudną do pokonania. Byłem raz już liderem Posion i chce jeszcze raz się na niej znaleźć
  • Czy byłeś karany? Nie
    2022-11-12_23_57_41.thumb.png.7119832dca6f17148cefc6e2751aa8a7.png
Edited by Eskild
  • Like 1

Share this post


Link to post

Sala:Rock

nick:razor105

wiek:20

czas na serwerze: 5godzin dziennie

nick na discordzie: razor105#6219

Dlaczego startuje na sale rock? Chce pokazac jak silna potrafi być ta sala i jakimi możliwościami dysponuje. Dodatkowo jest duzo silnych pokemonów tego typu których inni gracze nie doceniają.

Czy byłeś karany? Nie byłem2092979888_teamrock.thumb.png.66ddf8c3d3a35f791771d28ee982b9aa.png

Share this post


Link to post

image.png.d96c258af969fe78765afbacc3005c76.png

sala fighting

jzsnp

wiek 17

z 3h dziennie

bartosz1##2358

bylem karany

dlaczego nw ale chce na jakas salke B)

 

Share this post


Link to post
39 minut temu, jzsnp napisał:

image.png.d96c258af969fe78765afbacc3005c76.png

sala fighting

jzsnp

wiek 17

z 3h dziennie

bartosz1##2358

bylem karany

dlaczego nw ale chce na jakas salke B)

 

Stosuj się do wzoru podania. W dlaczego ten typ musisz zamieścić normalną i wyczerpującą odpowiedz.

Share this post


Link to post

Wzór podania: 

  •  Informacja na jaką salę startujesz
  • Grass 
  • Nick na serwerze pokecraft 
  • chemik
  • Wiek (Minimum 13 lat)
  • 16
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze
  • ~5-6h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)
  • chemik#9230
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) 
  • Startuje na sale Grass ze względu na to, że chce pokazać siłę tej sali, przez wiele osób sala jest uważana za bardzo łatwą do zdominowania, lecz ja to zmienię, zarówno poszczęściło mi się trochę z łapaniem pokemonów na rekrutacje, dzięki czemu moim zdaniem mam dosyć duże szanse na zostanie liderem. 
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamanie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)
  • Miałem mute na serwerze i bodajże dostałem kick'a, aktualnie mam 0 punktów karnych.obraz_2022-11-30_231305993.thumb.png.5ff34fdda808810ca518314dc4ab56eb.png

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz: Fire
  • Nick na serwerze pokecraft: VtecPower
  • Wiek (Minimum 13 lat) :19
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: 2/3h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) : Masny Ted#4681
     
  •  
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamanie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) :
  • Od długiego czasu nie byłem, tak to były jakieś muty.
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane): 
  • Idę na sale fire, ponieważ już kiedyś robiłem podejście ale nie wyszło, i mnie naszła chęć powrotu do starych nawyków, Pokemony Fire są koxem i dlatego wybrałem tą sale.
    Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) image.thumb.png.6ca5e863ffe7dacfaab4ed19c57ccdba.png
  • Like 1

Share this post


Link to post

ghost
menos321
wiek: 22
czas na serwie: 5-6 dziennie
menos321#1695
coś tam było ale nigdy ban ani więzienie 
Dlaczego ten typ? Dawno chciałem iść na niego dodatkowo Lubie typ ghost, ponieważ posiada on fajne legendy i mega ewolucje. Jednym z moich ulubionych pokemonów jest calyrex ze względu na faine statystyki spatku i speeda, posiadam sporo pokemonów typu i ghost i planuje do tego kupić legende wyżej napisanom.

 

obraz_2022-12-08_163258918.png

Edited by menos321

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz 
  • Nick na serwerze pokecraft 
  • Wiek (Minimum 13 lat)
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) 
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwoła

Fighting

AWDhywf

17

2-3h

AWD#9843

kocham fighting chciałbym być jak cokuu123 mój idol i to jedyny typ na jaki znam kontry :DDD

chyba nie byłem nie jestem pewny możliwe że miałem krótkiego mute

 

 

 

spacer.png

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz 
  • Nick na serwerze pokecraft 
  • Wiek (Minimum 13 lat)
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) 
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)

Normal

Ksina

16

3-6h

Ksina#0756

ida na normal bo same bambiki na tym sererze i potrzeba tu dobrego lidera i jestem giga koxem i aspiruje do bycia mistrzem ligi pokemon jak ash kepchup

 

kary był banik na tydzien ale juz odczekany i bardzo żałuje i przepraszam za swoje nie wiarygodne czyny do których się dopuściłem żałuje jak bubr

spacer.png

Edited by Ksina1231
  • Sad 1

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...