Jump to content
cokuu123

Liderzy sal - podania

Recommended Posts

Vtec, menos, awd, ksina podania do korekty, macie napisać wyczerpująco w: dlaczego ten typ?
Czas macie do 18:00.

Rekrutacje (o ile jakieś będą), odbędą się dopiero w sobotę koło godziny 20:00.

Edited by cokuu123
  • Like 2

Share this post


Link to post
7 godzin temu, cokuu123 napisał:

Vtec, menos, awd, ksina podania do korekty, macie napisać wyczerpująco w: dlaczego ten typ?
Czas macie do 18:00.

Rekrutacje (o ile jakieś będą), odbędą się dopiero w sobotę koło godziny 20:00.

jak juz mowilem kocham fighting lubie go ze względu na mocne kontry w pokemony typu rock dark steel ice normal.

uważam że fighting jest nie doceniany i zaniedbany lecz da sie bronić tytułu lidera sali fighting na różne ciekawe sposoby i mam nadzieje ze moje walki na sali tego dowiodą 

salą fighting zainteresowałem sie od samego początku iż podobały mi sie pokemony fighting w anime które oglądalem jak byłem młodszy

Mam nadzieje ze moja odpowiedz jest wyczerpująca i doprowadza do konkluzji dlaczego chciałbym zostać liderem fighting 

Share this post


Link to post
  • Startuje na sale grass 
  • Mój nick na serwerze to Karambo1338
  • mam 13 lat 
  • zazwyczaj dziennie spedzam od 3-5 godzin
  • mój nick na discord to Worek bez worka#1846
  • startuje na sale grass poniewaz pokemony grass sa silne dzieki nim pragne zostac tak silnym liderem jak one same
  • nie bylem karany 

Screenshot_582.png

Edited by karambo1338

Share this post


Link to post
W dniu 2.12.2022 o 19:44, VtecPower napisał:
  •  Informacja na jaką salę startujesz: Fire
  • Nick na serwerze pokecraft: VtecPower
  • Wiek (Minimum 13 lat) :19
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: 2/3h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) : Masny Ted#4681
     
  •  
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamanie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) :
  • Od długiego czasu nie byłem, tak to były jakieś muty.
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane): 
  • Idę na sale fire, ponieważ już kiedyś robiłem podejście ale nie wyszło, i mnie naszła chęć powrotu do starych nawyków, Pokemony Fire są koxem i dlatego wybrałem tą sale.
    Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) image.thumb.png.6ca5e863ffe7dacfaab4ed19c57ccdba.png

Idę na sale fire, ponieważ już kiedyś robiłem podejście ale nie wyszło, i mnie naszła chęć powrotu do starych nawyków, Pokemony Fire są koxem i dlatego wybrałem tą sale, pierwszym typem mono jaki posiadałem był fire i bardzo lubie ten typ ze względu na duży wybór pokemonów i dobrych kontr na inne typy. Posiadam dużo pokemonów fire i chciałbym je dobrze wykorzystać. Sala fire jest jedną z fajniejszych sal w mojej opinii i ma spory wybór pokemonów.

Share this post


Link to post
14 godzin temu, cokuu123 napisał:

Vtec, menos, awd, ksina podania do korekty, macie napisać wyczerpująco w: dlaczego ten typ?
Czas macie do 18:00.

Rekrutacje (o ile jakieś będą), odbędą się dopiero w sobotę koło godziny 20:00.

Chciałbym iść na sale normal ze względu na to jak ciekawa jest ta sala i jak ciekawe pokemony można na niej zagrać. Występują tu fajne kombinacje typów, można zagrać wiele nieużywanych poków z potencjałem

Podoba mi się ta sale też dlatego, że wiele osób olewa typ normal i nie bierze tego typu na poważnie. Na koniec chciałbym dodać jedną rzecz, normal to najlepszy typ nie ma lepszego bo wszystkie inne są dla dzieci co anime pokemon oglądają i lubią pikachu i mega charizarda x a tym normal jest dla szefów.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku..

Share this post


Link to post

jak pisałem poki ghost są bardzo fajne na lidera typu ghost chciałem pujść ale był zajęty i niemiałem jeszcze wtedy potrzebnych heldów teraz jest inaczej mam doświadczenie heldy i jestem bogaty mam jusz wiele taktyk na sale i myślę, że poradzę sobie naniej dobrze a być może i bardzo dobrze napewno się łątwo nie podam calyrex jest op planuje kupić mega banet i chce sie rozwijać i wydawać w tym kierunku( nw jak odpisać na wiadomość mam nadzieje że tomn wiadomość zobaczy ktoś )

 

Edited by menos321

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz Dark 
  • Nick na serwerze pokecraft Sikora
  • Wiek (Minimum 13 lat); 20
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze 3/4 h
  • Nick na discord wraz z # Sikora_ufc#9435
  • Screanshot teeemu 'image.thumb.png.58affb0f16b356b421e71fb12803f873.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? Startuje na sale dark poniewaz jest to moja 2 ulubiona sala po water jest to sala posiadająca wiele bardzo silnych pokemonów które ciężko skontrować. Moim ulubionym pokemonem jest greninja która właśnie zamierzam grać. Na sali Dark na pewno nie będe się nudził ponieważ można na niej grać wiele pokemonów które są silne sala ta wymaga kreatywności więc myślę ze to idealny typ dla mnie.
  • Czy byłeś karany? Na tej edycji nie.

Share this post


Link to post
  •  Grass😚
  • TritskoshxXx😲
  • 14
  • Jak narazie niezbyt wiele ale od momentu jak wszystko sobie ustabilizuje na nowej edycji to 3-4h bede spedzal.
  • Andresiczek#3282
  • Dlaczego na daną salę startujesz? Bylem juz liderem pokemonow grass duzo czasu temu, nie szlo jakos najgorzej, po prostu lubie te pokemony (szczegolnie sceptile i venusaur) , jak i mam w nich doswiadczenie.
    Dziekuje za uwage.
  • Generalnie to na tej edycji to tylko mute na 30 minut za napisanie "kur" czy  cos w tym stylu moj blad1326404961_Screenshot2022-12-15190433.png.ed86bd89c88322d81e14ae829fb1d24f.png

Share this post


Link to post

Startuje na sale Fighting

Nick na serwerze to z8y8kl

Wiek 14lat

Na serwerze spędzam od 2 do 5 godzin dziennie

Nick na dsc z8y8kl#6656

Startuje na sale fighting ponieważ typ fighting jest ciekawym typem, którym można się dajnie pobawić pod czas walk o odznakę. A poza tym przyjemna sala i chce spróbować swoich sił na tej sali.

Na tej edycji tylko mute i kick oraz banik na 10min

2022-12-15_23.10.44.png

Share this post


Link to post

Informację, na którą salę startuje. Flying

   > Nick z serwera Pokecraft.pl. Jabolo

   > Wiek (12 lat minimum) 17

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie 3-4h

    > Nick na discord wraz z # Jabolo#3370

   > Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP

903656133_teamflying.png.e91ce62d9f038a1eb34cd6b6445d8ae8.png

    > Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów) Typ flying daję wiele możliwych kombinacji teamów na sale, dzięki czemu sala nie jest nudna i cały czas można zaskakiwać jakąś nową taktyką. Jest to też zdecydowanie jeden z silniejszych monotypów, więc winy zdecydowanie nie będę mógł zganiać na za słabe pokemony. W tym typie jest też wiele legend do zdobycia jak np. celesteela która chciałbym zagrać na sali.  Jest tu też taki pokemon jak dragonite którego chyba każdy bardzo lubił w dzieciństwie 

   > Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara) nie byłem

Share this post


Link to post
8 minut temu, cokuu123 napisał:

TritskoshxXx - podanie niezaliczone, musisz grać na serwerze od 2 tygodni

 

ja kilka lat gralem przeciez chyba ze chodzi o to ze na tej edycji

Edited by Andresiczek

Share this post


Link to post
7 godzin temu, Andresiczek napisał:

ja kilka lat gralem przeciez chyba ze chodzi o to ze na tej edycji

Owszem, chodzi o nową edycję- gracze nowi/wracający muszą odczekać 2 tygodnie.

Share this post


Link to post

Informację, na którą salę startuje. Normal

   > Nick z serwera Pokecraft.pl. Sandar

   > Wiek (12 lat minimum) 17

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie 3-4h

    > Nick na discord wraz z # Sandar#8232

   > Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP

image.png.542cae5bfd2fbf0d02350943621e13ea.png

Dlaczego ten typ ?  Typ normal jest bardzo ciekawy  ma tylko 1 kontre którą jest fighting i ma bardzo fajne pokemony typu beawear czy staraptor 😄 chciałbym się również sprawdzić na takowej sali ponieważ ostatni lider za dobrze sobie nie poradził więc jestem ciekaw czy ja jako tako bym sobie radził na tej sali +  jest to sala na której można testować wiele taktyk i wiele tierów np . mega kanga i uber lub mega lopunny i ou

Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara)  głównie muty i bany od domiego xd

Share this post


Link to post

Sala flying

jzsnp

Czas 5h dzień

Byłem karany

Od Dawna interesowałem sie sala flying jest mocna i ma interesujące pokemony sala jest optymalna i dobre tanki lubie ten typ bo kontruje poki których nie lubie wiec jest idealna dla mnie specjalnie po to inwestuje w pokemony bo mi na niej zależy mam na dzieje ze mi sie uda wygrać rekru dobra es

image.png.4b2a325911b2e59b46f4c9bf6af3bb17.png

Share this post


Link to post
2 godziny temu, jzsnp napisał:

Sala flying

jzsnp

Wiek 16

Czas 5h dzień

Byłem karany

Od Dawna interesowałem sie sala flying jest mocna i ma interesujące pokemony sala jest optymalna i dobre tanki lubie ten typ bo kontruje poki których nie lubie wiec jest idealna dla mnie specjalnie po to inwestuje w pokemony bo mi na niej zależy mam na dzieje ze mi sie uda wygrać rekru dobra es

image.png.4b2a325911b2e59b46f4c9bf6af3bb17.png

 

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz : NORMAL
  • Nick na serwerze pokecraft : letoa
  • Wiek (Minimum 13 lat) : 19
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze : 6-8h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) dsadsa#9066
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) : No bylem na tamtej edycjii liderem normal fajnei mi sie gralo bilans tez byl bardzo fajny. Sala bardzo przyjemna dlatego chcialem znow na niej posiedziec. Tez mam mozliwosc sprobowania innych pokemonow na sali niz na tamtej edycjii. Dzieki za rozpatrzenie podania. Wesołych Świąt
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) : no ta 

image.png

Share this post


Link to post

 

  •  Informacja na jaką salę startujesz : DARK
  • Nick na serwerze pokecraft : sQeZiAk
  • Wiek (Minimum 13 lat) : 18
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze : Zależy tak z 2-3 może i więcej 
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) sKeZiAk#1674
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) : No to tak Dark mega fajny typ byłem tej sali już 2 razy liderem bardzo dużo ciekawych do zagrania pokemonów i przeróżnych taktyk oraz moja dwie ulubione legendy są tego typu więc dlatego ta sala.
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) : Nie
  • image.thumb.png.f6977d4466d84eb624f665085be3b39e.png
Edited by sQeZiAk

Share this post


Link to post

Startuje na lidera sali grass gdyż pokemony typu trawiastego są podstawą całego komunity pokemonów od 10 lat oglądam pokemony i nawet mając teraz 24 lata nadal przeglądam pokemonowe seriale na serwer trafiłem przypadkiem gdy oglądałem tiktoka i od tamtego czasu spędzam każdą wolna w chwile po pracy siedząc ryte 5-3 godziny i expić moje pokemony żeby w końcu zostać liderem sali. Jestem cichym chłopakiem który się nie wychyla wiec kary mnie nie obowiązują. Mój nick na discord: TRASER98#3388

2022-12-24_13.51.18.png

Share this post


Link to post

image.png.67def0a9653e000169d3eeae63600a29.png

Na jaką salę startujesz? Normal

Nick na serwerze: TeQuilloytt

Wiek: 17

Ile czasu mniej więcej spędzasz na serwerze? 2-3h dziennie 

Nick na discord: +48 792 814 252#4986

Czy byłeś karany? Na tej edycji nie 

Dlaczego startujesz na daną salę? 

Ponieważ Typ Normal jest ciekawym typem, na którym nigdy nie byłem i chciałby się sprawdzić. Dodatkowo długo nie byłem na liderze i chciałbym ponownie przetestować swoje umiejetności. Moim ulubionym pokemonem jest lopunny, a z mega ewolucją robi mega robotę. Dodatkowo typ normal posiada tylko jedną słabość i uważam, że jest to ogromna zaleta tego typu. Uważam, że sprawdzę się w tej roli i ponownie podbije ten serwer. Mój peak na sd teamem normal to 1848. Liczę na pozytywne rozpatrzenie tego podania. Pozdrawiam Tequillo. 

  • Like 1

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...