Jump to content
cokuu123

Liderzy sal - podania

Recommended Posts

  •  Informacja na jaką salę startujesz - flying
  • Nick na serwerze pokecraft - letoa
  • Wiek (Minimum 13 lat)- 19
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze- 4-6h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)- dsadsa#9066
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) image.png.c5594eb6fbfc025ad4151f726fccf388.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane)-na tamtej edzie chcialem isc na ta sale ale niestety sie nie udało dlatego probuje teraz, fajnei mozna wykorzystac poczki flying typu gliscor granie pod pussy toxic/protect/roost.
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)- ta byłem 

Share this post


Link to post

Sala - Flying

Nick na serwerze - Papugowy3

Wiek - 16

Ile czsu na serwerze dziennie - 3/4 h

DC - Bober#9894

image.png.87e50a675fefdbe6225b5dcd22c1517a.png

Wybrałem salę flying, ponieważ już kiedyś na niej byłem i doszły mnie słuchy że nie da się na niej grać, więc chce udowodnić że jest inaczej. Wiem co jest dobra na tą salę, jak i co jest dobre przeciwko niej.

Czy byłem kiedyś karany - Tak, miałem bana za głupi, szczeniacki wybryk.

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz - Ground
  • Nick na serwerze pokecraft - Majcherjr2123879052_Zrzutekranu(249).thumb.png.e4e14bdbc42c3dd12deaa14cf97f55bb.png
  • Wiek (Minimum 13 lat) - 13 lat
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze- 2/4h (aktualnie ma mferie wiec potrafię nawet 4-6h)
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)-Cukrzyk_majcheruś_#5829
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • Idę na sale ground ze względu była to pierwsza sala jakiej byłem liderem i mam sentyment. Interesuje mnie ten typ pokemonów już odkąd zacząłem oglądać pokemony w wieku 7 lat. Pokemony tego typu potrafią zaskoczyć co jest według mnie ciekawe. Różnorodność pokemonów które maja ciekawe połączenia typów. Nigdy nie nudziło mi się na tej sali. Głównie polubiłem ten typ ze względu na to że bardzo lubię grać pokemonami ground co sprawia mi frajdę gdy denerwuje ludzi pokemonami które używają np: toxica i sie leczą ;D. Ten typ posiada dobrych attackerów: mega garchomp który ma duży podstawowy atak fizyczny. Trochę doświadczenia mam na sali typu ground dlatego myślę , że będe dobrym liderem.
  • Dostałem jednego mute na 30 minutek. Aktualnie kiedy pisze zgłoszenie mam 0.5 pk bo jest to wczorajszy mute.

Share this post


Link to post

Informacja na jaką salę startujesz - GROUND
Nick na serwerze pokecraft : fafalek262
Wiek (Minimum 13 lat) - 18lat
Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: 2-3 h to zależy czy znajdę czas
Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) : raficox#7629
Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
Mam parę pokemonów ground dlatego postanowiłem pójść na tą salę.Całkiem dobrze używa mi się tych pokemonów potrafią zadawać duzy dmg co jest dziwne np hippowdon zabil mega sharpedo XD. Czuję się pewnie gdy używam pokemonów ground przynoszą mi one fun. Bardzo lubię quagsire jak patrzę tego pokemona i jego wyraz twarzy chce mi się śmiac za co go lubię . Według mnie będę dobrym liderem tego typu i zostanę ciężkim liderem do pokanania.
Nie pamiętam żebym został za coś karany

 

 

 

image.png

Share this post


Link to post
W dniu 18.02.2023 o 18:22, papugowy3 napisał:

Sala - Flying

Nick na serwerze - Papugowy3

Wiek - 16

Ile czsu na serwerze dziennie - 3/4 h

DC - Bober#9894

image.png.87e50a675fefdbe6225b5dcd22c1517a.png

Wybrałem salę flying, ponieważ już kiedyś na niej byłem i doszły mnie słuchy że nie da się na niej grać, więc chce udowodnić że jest inaczej. Wiem co jest dobra na tą salę, jak i co jest dobre przeciwko niej.

Czy byłem kiedyś karany - Tak, miałem bana za głupi, szczeniacki wybryk.

image.png.f38aa2660c19f17413967268db36e6c5.png aerodaktyl wchodzi za gyaradosa

 

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz- Water
  • Nick na serwerze pokecraft- MOSSAK
  • Wiek (Minimum 13 lat)- za miesiac 17
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze- w dni wolne cały dzień tzn. ok. 10h a w zwykly dzien +-2 godziny
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)- OK#5275
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane)  - Moim zdaniem typ water jest najsilniejszym typem pokemonów, co za tym idzie team mono water jest także niezwykle silny. Jest wiele różnych możliwych kombinacji i zagrań oraz cały wachlarz niesamowicie silnych pokemonów. Również moją ulubioną legendą jest ORKA, a ulubioną mega evo swampert. Na poprzedniej edycji byłem liderem tej sali i nie szło mi najgorzej, a nawet całkiem nieźle z tego co pamiętam. 
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)- 1 mute za słowo, za które nie wiedziałem, że jest mute XD

water team rekru.png

Share this post


Link to post
 
informacja na jaką salę startujesz : Ghost 
Nick na serwerze pokecraft : Karolina_07
Wiek (Minimum 13 lat) :16
Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: W tygodniu 4h a w weekendy 8h
Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji): milenka_uwu#5058
Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania)
331538892_903931130826375_4204435287978531803_n.png.489546c948b8da6f80818185cede12b8.png
 
 
Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) : Chciałabym zostać liderką ghost ponieważ podobaja mi się pokemony typu ghost i lubie nimi grać. Posiadają też fajne mega evolucje i wiele fajnych zastosowań. Jednym z takich pokemonów które podobają mi się z typu ghost jest Dragapult jednym z jego dobrych ataków jest shadow ball który w połączeniu z atakami statusowymi robi robote. Kolejnym z takich pokemonów jest Gengar jest to bardzo mocny pokemon ponieważ jest on duchowo trujący który z mega evolucją zadaje bardzo dużo dmg i jest bardzo szybki. Jest też mimikyu jak się tego pokemona dobrze zbustuje to ciężko go pokonać.Najładnieszym pokemonem typu gohst według mnie jest Giratina.
 
Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamanie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania): Nie byłam karana ani razu
 
 
 

Share this post


Link to post

> Informację, na którą salę startuje. Ghost

   > Nick z serwera Pokecraft.pl. Jabolo

   > Wiek (12 lat minimum) 18

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie 3-4h 

    > Nick na discord wraz z # Jabolo#3370 

   > Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP 

    > Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów)

Wybrałem typ duchowy, ponieważ według mnie jest to wyjątkowy typ pod względem siły pokemonów. Bardzo lubię także fakt, że prawie każdy pokemon ghost jest superefektywny na drugie, co powoduje dużo one shotów i szybkich sweepów. Nadaje to walce bardzo dużo dynamiki, a jednocześnie uważam, że potrzeba zdolności taktycznych do wygrania takiego pojedynku. Sala ta stawia przez nami nie lada wyzywanie, a mianowicie obrona przed pokemonami typu dark. Moim planem jest zabić je szybciej niż one mnie. Myślę, że jest to najskuteczniejsza taktyka do zastosowania i chcę ją udowodnić.

   > Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara) nie byłem

Bez tytułu.png

Share this post


Link to post

Informację, na którą salę startuje. Water

Nick z serwera Pokecraft.pl. dypson

Wiek (12 lat minimum) 14

Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) około 6-8h dziennie

Nick na discord wraz z # Dypson#1277

Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP 

Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów) Bo lubię łapać karpie i w poprzednim miesiącu złapałem ponad tysiąc XD Moim ulubionym mega pokemonem jest gyarados bo po dragon dance jest mega szybki i silny, myślę, że tym właśnie pokemonem moge wygrać rekru i stać się najsilniejszym liderem.
Na tej sali jest też mnóstwo możliwych kombinacji i taktyk takich jak swampert ze swift swimem.
Poza tym bardzo lubię pływać, a wakacje spędzać nad morzem.2023-03-02_19_20_22.thumb.png.9ea3a42c27752f0b577385f2a5c5d12c.png

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz grass
  • Nick na serwerze pokecraft  oskaeg7
  • Wiek (Minimum 13 lat) 15 
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze 2-5h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) Oski7554#1105
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) image.png.50a3a1c9b8855ae4aa15e4afd86c269f.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) Chciałbym startować na Lidera Sali Grass Pokemon, ponieważ jest to świetna okazja, aby wykorzystać moją wiedzę i doświadczenie w tej grze.Jako lider Sali Grass będę miał okazję do przetestowania nowych taktyk ktorych niegralem zwiazanymi z pokemonami trawiastymi
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) tak

Share this post


Link to post

> Informację, na którą salę startuje.

Ice

   > Nick z serwera Pokecraft.pl. 

ash171pl

   > Wiek (12 lat minimum) 17lat

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie: 4-5 h

    > Nick na discord wraz z #

polaczek_LED#4815

   > Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP

image.png.8379883e67de2d2aa653a686c409924b.png

    > Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów)

Wybrałem ten typ ponieważ ten właśnie typ posiada wiele pokemonów które lubię jak ninetales lub lapras, jestem fanem zimy i śniegu. Chciałbym pokazać że pokemony ice są bardzo mocne i są bardzo kompatybilne ze sobą . Chce także udowodnić że da się utrzymać na tej sali i mieć dobre wyniki w walkach . 

   > Czy byłeś karany 

                        NIE

Share this post


Link to post

Wzór podania: 

  •  Informacja na jaką salę startujesz: fire
  • Nick na serwerze pokecraft: Nixbos_
  • Wiek (Minimum 13 lat) 15lat
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze 3-4h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) jorbit#1199
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) Chciałbym zostać liderem tej sali bo byłem jej fanem od dziecka. Gdy miałem 8 lat oglądałem seriale o pokemonach prawe codziennie i zawsze pokemony typu ognistego wydawały mi się najciekawsze. Moim ulubionym pokemon był charizard czyli jeden z najpotężniejszych pokemonów Asha. Ten typ podoba mi się też z powodu jego różnorodności od charizarda mega y po volcaniona z water absorbem na tej sali mógłbym stosować wiele kombinacji co powoduje ze granie pokemonami typu ognistego nigdy się nie nudzi .Mam już małe doświadczenie w tej sali w 2020 roku udało mi się zostać jej liderem, niestety bardzo szybo zostałem z niego wyrzucony uważam ze w tamtym czasie brakowało mi umiejętności do zaszczytu bycia liderem jednak od tamtego czasu cały czas grałem w pokemon showdown co pozwoliło mi się podszkolić w władaniu pokemonami. Myślę że dorosłem i podniosłem swoje umiejętności władaniem pokemonów aby powrócić na moją ukochana sale na której kiedyś gra sprawiała mi tyle radości. 
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamanie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) Tak parę razy byłem mutowany głównie za słownictwo (miałem jednego bana na 3 dni za obrazę gracza o nicku oskaeg7)

Screenshot_18.png

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz : Fire
  • Nick na serwerze pokecraft : VtecPower
  • Wiek (Minimum 13 lat) : 19
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze : 5h+-
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) : Masny Ted#4681
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) image.thumb.png.b0fcf9a843c34c7d21e4d796b5feb725.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane)  : Startuję na salę fire, ponieważ myślę że ten typ ma fajny potencjał i mase silnych pokemonów które mogą uczyć się solar beama. Robiłem już jedno podejście lecz zawiodłem i wróciłem silniejszy. Przygotowałem wiele taktyk na sale do przetestowania przez co myślę że jestem gotowy wkroczyć do akcji. Bardzo lubię grać pokemonami fire takimi jak darmanitan volcanion czy torkoal. Najwięcej spędzonego czasu na łapaniu było na wulkanie,i chciałbym to wykorzystać. 
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania - Od bardzo dawna mam 0pk, co najwyżej dostane kicka za bug walki.

Share this post


Link to post

Informacja na jaką salę startujesz : Dark

nick : lidernormalhubi

wiek : 19

ile czasu spędzasz na serwerze : 2-5h

discord : dziekikolegopozdrawiam#7213

ss poków :

image.png.5334cd5f7c9961dc27c2b5e876b3e0dd.png

Czemu startujesz na daną sale : STARTUJE NA SALE CIEMNOŚCI PONIEWAŻ BARDZO LUBIE POKEMONY TYPU MROCZNEGO. MOIM ULUBIONYM POKEMONEM JEST GRENINJA ASHA KTÓRA MIAŁ ASH PODCZAS SWOJEJ PRZYGODY W POKEMON. BARDZO LUBIE TE POKEMONY PONIEWAŻ MIESZKAM W JASKINI I UTOŻSAMIAM SIĘ Z CIEMNOŚCIĄ PONIEWAŻ JEST TU BARDZO CIEMNO. DRUGI POWÓD PÓJŚCIA NA TĄ SALE JEST TO , ŻE MOIM ULUBIONYM BOHATEREM W LEAGUE OF LEGENDS JEST ZED PONIEWAŻ ZASŁANIAM  CIĘ CIENIEM #ZED. JESTEM RÓWNIEZ MEDIUM ( KRIPI ) I ROZMAWIAM Z DUCHAMI CO ŚWIADCZY O MOIM WEWNĘTRZNYM MROKU , NIE JESTEM GRUBY JAK WIĘKSZOŚĆ GRACZY SERWERA POKECRAFT WIĘC IDEALNIE NADAJE SIĘ NA LIDERA SALI MROCZNEJ PONIEWAŻ W ANIME BYŁ ON DOSYĆ CHUDY. 

czy byłeś karany : jeżeli kara by była za uwodzenie mamusiek graczy pokecraft to tak, w innym wypadku nie , nie byłem karany

Share this post


Link to post

sala : Ghost
Nick : kevinyt756
wiek 16 
czas : 4/5h ok. 
nick dc : Kevin#4326
dlaczege ta sala : 
kocham pokemony typu ghost przez to że tak bardzo są mroczne i ciemne . Od małego lubiłem się bawić w duchy z mojimi znajomymi i się straszyliśmy nawzajem , dlatego chciałbym zostać jednym z nich a nawet liderem . W typie duchowym bardzo lubie wykorzystywać ich potencjał w walce przeciwko pokemonom typu fighting albo normal które nic nie mogą zrobić przeciwko nim . Jest wiele ciekawych pokemonów które można wykorzystać na tej sali takimi jak mega sableye który umie przytankować wiele pokemonów albo nowe pokemony jak zoroark-hisuan który bardzo pasuje do tego typu ponieważ lubi trollować inne pokemony a nawet i właścicieli . Mam wielką nadzieje że się dostanę na lidera ghost i uda mi się udowodnić ich potęgę .
kary : permban / permmute
ss teamu :

image.png.222eb890e1fe823c63dc12931dfb2cad.png

  • Like 1

Share this post


Link to post

Sala na którą startuje: Water
Nick z serwera: ostry714
Wiek: 22
Ile czasu spędzasz na serwerze: około 3h
Nick discord: ostry#3381
Czy byłeś karany?: od czasu wrzucenia legi do wt nie byłem karany
Dlaczego wybrałeś ten typ?: Typ water od zawsze był moim ulubionym i od zawsze marzyłem, żeby zostać liderem water. Posiada dużo mocnych pokemonów do zagrania, między innymi Ludicolo, który outspeeduje w deszczu większość pokemonów. W dodatku chce pokazać, że na tej sali można zagrać też inne pokemony, których wcześniej nie grano, takie jak Empoleon. Chcę pokazać, że da się zagrać na sali water bez Kyogry.

SS teamu:

water.png

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz Dark 
  • Nick na serwerze pokecraft Sikora
  • Wiek (Minimum 13 lat); 20
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze 3/4 h
  • Nick na discord wraz z # Sikora_ufc#9435
  • Screanshot teeemu 'image.thumb.png.58affb0f16b356b421e71fb12803f873.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? Startuje na sale dark poniewaz jest to moja 2 ulubiona sala po water jest to sala posiadająca wiele bardzo silnych pokemonów które ciężko skontrować. Moim ulubionym pokemonem jest greninja która właśnie zamierzam grać. Na sali Dark na pewno nie będe się nudził ponieważ można na niej grać wiele pokemonów które są silne sala ta wymaga kreatywności więc myślę ze to idealny typ dla mnie.
  • Czy byłeś karany? Na tej edycji nie.

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz-electric
  • Nick na serwerze pokecraft-vexii3 
  • Wiek (Minimum 13 lat)-13 lat
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze-4h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)-vexii3#4587
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 2023-03-30_16_55_17.png.beecd250fb2c762ab5cc0d00098bc972.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) -zawsze lubiałem pokemony elktryczne a zwłaszcza przez oglądanie anime w ktorych moj ulubiony bohater posiadl pikachu.Te pokemony bardzo mi sie podbaja i wydaja sie naprawde silne jak i grozne.typ elktryczne jest tez jedynym z najlepszych w calej grze poniewaz sa na nie superefktywne tylko i wylacznie pokemony typu ground. Moim ulubionym pokemon electric jest zekrom ktory niestety jest narazie poza moim zasiegiem.
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)- nie

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz Psychic
  • Nick na serwerze pokecraft oskaeg7
  • Wiek (Minimum 13 lat) 16
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze 2-5h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)Oski7554#1105
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) Chciałbym zostać liderem typu psychicznego w Pokemonach, ponieważ jest to fascynująca i wyjątkowa rola, która pozwala mi na eksperymentowanie z nowymi strategiami i uczenie się nowych umiejętności. Uwielbiam wyzwania, a lider typu psychicznego oferuje wiele różnych wyzwań, które pomogą mi poprawić swoje umiejętności. Uważam, że jest to wspaniała okazja do rozwijania moich umiejętności i poszerzania mądrości w grze Pokemon.
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) takimage.png.8334e3b01a1e0f47be8e15267839aa8b.png

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...