Jump to content
cokuu123

Liderzy sal - podania

Recommended Posts

Informacja na jaką salę startujesz - Grass

Nick na serwerze pokecraft - Napalonyolo

Wiek (Minimum 13 lat) - 19

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze -  przeważnie 2h minimum

Nick na discord wraz z # - OG Olgierd#1709

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp

image.png.02940c278c463b8208ee43f9935b0e2c.png

Czy byłeś karany? - nigdy

Dlaczego na daną salę startujesz? - Startuje na tą salę ponieważ już kiedyś byłem liderem tej sali i była dosyć przyjemna. Można na niej zagrać dosyć ciekawe pokemony które są świetne. No i ogólnie to na sali grass nie było też żadnego lidera od dłuższego czasu. Więc chciałbym dać możliwość graczom którzy jeszcze nie mieli okazji zdobyć odznaki tęczy.

Share this post


Link to post

nformacja na jaką salę startujesz - Ground

Nick na serwerze pokecraft - Sikora

Wiek (Minimum 13 lat) - 21

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze -  3/4h

Nick na discord wraz z # - Sikora_ufc#9435

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp

 

Czy byłeś karany? - nie

Dlaczego na daną salę startujesz? startuje ponieważ akurat zwolnilo się miejsce i stwierdzilem ze sproboje swoich sil uwazam sale ground z bardzo ciekawa i nie najlatwiejsza ze wzgeldu ze posiada wiele kątr lecz myśle ze przy dobrzej grze sala moze byc bardzo fajna do grania i wiele mozna sie nauczyc grajac na niej. Mysle ze bede dobrym liderem sali ziemia.

image.thumb.png.95101b56565296d97c94d07365cb4579.png

Share this post


Link to post

Informacje na jaką sale startujesz- ground

Nick na serwerze pokecraft- dypson

Wiek (minimum 13 lat)-14

Ile czasu mniej  więcej spędzasz dziennie na serwerze- 4/5h

Nick na discord - dypson#12772023-04-12_22_58_43.thumb.png.aa441c14fddfe1e006618c7bd7f0572e.png

Screenshot teamu 6 pokemonó z widocznym levelem i hp

czy byłeś karany?- nie

dlaczego na daną sale startujesz?- startuje ponieważ bardzo lubię typ ground  a moimi ulubionym pokemonem jest garchomp więc postanowiłem że spróbuje swoich sił na tej sali i pokaże na co mnie stać oraz chcę pokazać różne taktyki i udowodnić że da się być liderem sali ground bez groudona . Mam nadzieje że bęnde dobrym liderem ground

Share this post


Link to post

tartuje na sale Fighting

Nick na serwerze to z8y8kl

Wiek 15lat

Na serwerze spędzam od 2 do 5 godzin dziennie

Nick na dsc z8y8kl#6656

Startuje na sale psychic ponieważ typ psychic jest ciekawym typem, którym można się dajnie pobawić pod czas walk o odznakę. A poza tym przyjemna sala i chce spróbować swoich sił na tej sali.

Na tej edycji tylko muty i kicki i jakieś bany za nic

2023-04-13_21.54.21.png

Share this post


Link to post

Startuje na sale Psychic

 

Nick na serwerze to z8y8kl

 

Wiek 15lat

 

Na serwerze spędzam od 2 do 5 godzin dziennie

 

Nick na dsc z8y8kl#6656

 

Startuje na sale psychic ponieważ typ psychic jest ciekawym typem, którym można się fajnie pobawić pod czas walk o odznakę. A poza tym przyjemna sala i chce spróbować swoich sił na tej sali.

 

Na tej edycji tylko muty i kicki i jakieś bany za nic

(Poprzednie podanie źle napisałem)

2023-04-13_21_54_21.thumb.png.8222263a5b5dc0eb63e80848a2455e1f.png

Share this post


Link to post

Startuje na sale electric

Nick na serwerze to Jabolo

Wiek 18 lat

Na serwerze spędzam od 2 do 5 godzin dziennie

Nick na dsc Jabolo#3370

Żadnych kar 

image.png.c8e482c9ca8dc86863a1b20775c730a0.png

Startuje na sale elektric, ponieważ będąc małym chłopcem prawie wypadłem z okna wieżowca w warszawie(8 piętro) i uratował mnie wtedy rotom wash, który dzięki swojej umiejętności levitate był wstanie wzlecieć wysoko i udzielić potrzebnej pomoc. Idąc na tą salę chciałbym mu przypomnieć (może dalej mnie obserwować)(musze uważać) , że dalej pamiętam o tej sytuacji i zawdzięczam mu swoje całe życie. Liczę też że pokazują wybitną ilość punktów na + grając na tej sali postanowi się on ze mną spotkać i porozmawiać. Bardzo na to liczę i pozdrawiam.

Share this post


Link to post

Startuje na sale Normal

Nick na serwerze SajanSSJ

Wiek 33 lata

Na serwerze spędzam ile tylko moge ale srednio od 2 do 4 godzin

Nick na Discordzie Legolas1337#0516

Jak do tej pory zadnych Kar nie mam

Kilka słów dlaczego staruje na ta sale bo juz kiedys gralem na tym serwerze bylem liderem grass i  wlasnie tej sali i bardzo mi się ona podoba bo jest jak dla mnie jedna z najlepszych sal a teraz na nowym modzie chcialbym również sprobowac swoich sił jako lider Sali Normal 

16818604398224448563026970534432.jpg

Share this post


Link to post

 > Informację, na którą salę startuje. 

Bug

   > Wiek (12 lat minimum)

20

   > Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara)

Tak Byłem karany mutem.

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie

2h

    > Nick na discord wraz z # 

Tomek#8186

   > Nick z serwera Pokecraft.pl.

Springu

   > Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów)

Startuje na Bug ze względu na to że ten typ jest niedoceniony, uważam ze ma spory potencjał który można wykorzytstać. Pokemony bug są w stanie kontrować superefektywne na nie typy tzn. fire/rock/flying takimi pokemonami jak galvantula, armaldo, scizor czy araquanid. Poza tym jest to dla mnie jakieś wyzwanie oraz nowe doświadczenie 🙂.

   > Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP

SS BUG.png

Share this post


Link to post

Do soboty godz 12 macie czas na all podania  od soboty do niedzieli ogarniam  wszystkie podania liderów  nawet jak będzie 1 podanie to zrobimy jakieś walki i będzie wporzo czas będziecie mogli ustalić zemną na dsc wstępnie planuję że do końca niedzieli się uwiniemy z wszystkimi

  • Like 1

Share this post


Link to post
 
  •  Informacja na jaką salę startujesz Flying
  • Nick na serwerze pokecraft  Sikora
  • Wiek (Minimum 13 lat) 21
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze 3.4 h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) Sikora_ufc#9435
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) image.thumb.png.cd0d2165ae34684090fcf8a40bb92a66.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) Startuje na sale flying poniewaz to bardzo fajna sala z wieloma fajnymi pokemonami mozna grac rozne teamy na sali w roznych tierach jest to silna sala mysle ze bede dobrym liderem flying 😄
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) w tej edzie nie

 

Share this post


Link to post

Informacja na jaką sale startujesz:
-Bug

Nick na serwerze pokecraft:
-Kociniak

Wiek:
-20

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze:
-3-4 godziny

Nick na discord wraz z #:
-Kociniak#6335
Screenshot teamu:2023-04-29_10_42_15.thumb.png.2c7c9d0f6b800260d085651e45542b06.png

Dlaczego na daną sale startujesz?:
-Pragnę zostać liderem Pokemonów typu robaczego, ponieważ uważam, że ten typ ma wiele niewykorzystanego potencjału. Chcę pokazać, że mogą być bardzo skuteczni w walce i zdobyć uznanie dla tego niedocenianego typu. Jest to dla mnie również okazja do rozwijania swoich umiejętności jako trenera i zdobycia doświadczenia w prowadzeniu drużyny Pokemonów.

Czy byłeś karany?:
- nie

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz fairy
  • Nick na serwerze pokecraft  superm0cnystrzal
  • Wiek (Minimum 13 lat) 19 
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze 2-4h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) bonski#8752
  • Screenshteamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania)image.thumb.png.b6884bcc059c48c9a232f4df32500c5b.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane)  bylem na tej sali jest mega spoko super sobie radzilem teraz tez bede sobie super radzic zdominuje kazdego odznaki bede bronic jak niepodleglosci 
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) pare mutow bylo

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz 
    -sala posion
  • Nick na serwerze pokecraft 
    FTK_Afrodyta
  • Wiek (Minimum 13 lat)
    -15lat
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze
    nwm jakieś 2-3h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)
    ,,,,,,#4906
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) 
    -ponieważ typ Posion posiada silne pokemony można z nich zmontować fajnego stalla. Oraz typ Poison kojarzy mi się z polska scena twtich 
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)
    -nigdy nie byłem karany 

obraz_2023-05-01_145056507.png

Edited by Afrodyta

liderPoison od 07.05.2023 do 27.05.2023

Share this post


Link to post

hej to ja neuro_ to mój nick z serwera tak to ja mam 16 lat ide na sale ognień na serwerze spędzam całe zycie to moj discord Neuron#1823 niestety bylem karany czarnom listom i banem 

startuje na sale ogień bo lubię zapalniczki i lubie pirmalnego groudona ktorego ma artur ktorego mi da oczywiscie na sale ogniowom a z tym groudonem primalnym bende tylko klikal jeden atak w 90% walk wiec w sumie na sali sobie poradze na pewno zajme 1 miejsce w rankingu liderow obiecuje pozdrawiam a to moja druzyna zlozona z 6 pokemonow ogniowych oczywsicie bo ianczej by byc nie moglo i mam nawet zdjencie w hac ie domiego i z nim ss teamkuataknadomdomiegouhuhu.thumb.png.de72ae31fe2fe240a4fb55e68a6686fb.png

Share this post


Link to post

 Informacja na jaką salę startujesz 
-sala ghost

Nick na serwerze pokecraft 
Travkaa_

Wiek (Minimum 13 lat)
-25 wiosen i 43 zimy

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze
nwm jakieś 1h

Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)
Trava.#6015

Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) 
-bylem na paru salach w tym na ghost i zobaczymy jak to chodzi tera 

Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)
-tylko rok bana mialem a tak to niewinny i niekarany 

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania)

podanie okok.png

  • Sad 1

Share this post


Link to post

Informacja na jaką salę startujesz 
-sala Grass

Nick na serwerze pokecraft 
Pixello

Wiek (Minimum 13 lat)
17

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze
3-5h

Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)
LukiSteve#4131

Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) 
-Ulubiony typ pokemona i chęć do pokonania przeciwności ponieważ jest to typ łatwo kontrowany 

Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)
-pare razy mute na 10-30-Minut

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania)

mcpoke.PNG

Share this post


Link to post
  • Startuje na sale grass 
  • Mój nick na serwerze to: Jack_mioff
  • mam 14 lat 
  • zazwyczaj dziennie spedzam 8godzin
  • mój nick na discord to slugusbadzionga#2804
  • startuje na sale grass poniewaz sadzeze jestem odpowiedzialna osoba na to stanowiska gotową wypelniac swoje obowiazki zawsze bede gotowy gdy serwer bedzie mnie potrzebowal i bede przykladem dla community naszego wspalnialego serwera
  • nie bylem karany 

image.png

Share this post


Link to post

Informacja na jaką salę startujesz 
-sala fighting

Nick na serwerze pokecraft 
MardoS

Wiek (Minimum 13 lat)
17

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze
4-5h

Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)

MardoS #3822

Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) 

Startuje na typ walczący ponieważ jest on znany ze swojej wysokiej siły i umiejętności walki wręcz, co czyni go bardzo przydatnym w walce. Typ walczący jest skuteczny przeciwko wielu typom Pokemonów, takim jak Normal, Rock, Steel, Ice i Dark, co daje mu pewną przewagę w walce. Pokemon typu Fighting może także używać wielu mocnych ataków fizycznych, co zwiększa jego siłę rażenia i daje mu możliwość szybkiego wyeliminowania wrogiego Pokemon.

Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania

nie byłem karany

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania)

2023-05-11_18.44.32.png

Share this post


Link to post

na jaką sale startujesz? - Fighting 

Nick na serwerze: fawkeso

Wiek - 12 lat 

ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze- w miare możliwości,  około 3.4 godziny 

Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!}

fawkeso#8549

Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) 

Pokemony typu walczącego są bardzo silnymi pokemonami, używają potężnych ataków które nie raz pokonują przeciwnika od razu, posiada on dużo efektywnosci przeciwko innym typom, pokemony tego rodzaju są silne i nie ustępliwe, zaczepione stają do walki i to nie rzadko zwycięskiej! ogółem patrząc na sale chce spróbować, zobaczyć nad czym również muszę popracować, gwarantuje iż mimo Niskiego w porównaniu do wiekszosci osob tutaj wieku, jestem na tyle odpowiedzialny aby próbować objąc stanowisko Lidera typu fighting 

Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania

Odkąd wróciłem na serwer to nie, rok temu również nie przypominam sobie zadnej kary za przekleństwa czy tego typu syutacje, natomiast moge sie mylic, jak juz to byly to malutkie przewinienia

 

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania

 

Otwórz zdjęcie

 

( zdjęcie z powodu takiego iż miałem problemy ze zrobieniem ss, ale mysle ze tez wystarczy )

 

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...