Jump to content
cokuu123

Liderzy sal - podania

Recommended Posts

1 godzinę temu, wiktor212 napisał:

Informację, na którą salę startuje: Ziemia (Ground)

Nick z serwera Pokecraft.pl: Wiktor212

Wiek (12 lat minimum):14

Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie: 5-6h 

Nick na discord wraz z # Tokashima#3308

Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP
 
Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów) na sale ziemną wybrałem się po namyśle na początku grass fairy ale na końcu wybrałem ground. Ziemia jest dobra jak koledzy z klasy kroili mnie z kanapek na końcu rzucali mną o ziemie i byłem jej jednością bo trochę wpadło do buzi ziemi. Michałek tak jak koledzy chciał mnie skroić z kanapek 

Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara) No miałem jaila za prank na którym się nabrało z 15 osób muta chyba kiedyś reszty nie pamiętam i ban za handel psc i nadal go mam.
image.png.2a5c20a6b0e618480a3c741e995adcaa.png

Jestem pod wrażeniem twoich zdolności graficznych, nawet się uśmiechnąłem.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Od tego momentu na rekrutacji wystarczy jedna osoba, jeśli taka sytuacja wyjdzie- ja będę z tą osobą walczył na serwerze monotypami.

Share this post


Link to post

Sala: Normal

Nick: Piotek65
Lat: 17
Średnia dzienna: 2-3g
Discord: Nejfaz#2457
Kary: Raz dostałem muta

Wybrałem sale normal, ponieważ bardzo podoba mi się ten typ.  W obronie odzanki można użyć wiele taktyk  i wielu fajnych mega stownów. Wiele pokemonów z tego typu jest nie docenianych i nie stosowanych a jest w nich ogromny potencjał. Bardzo bym chciał zostać liderem bo bym pokazał moc pokemonów z tego typu. 

image.thumb.png.c4ff93c5ff268fd574315c04bf11bf35.png

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz - Fighting
  • Nick na serwerze pokecraft - Musialki
  • Wiek (Minimum 12 lat) - 15
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze - od 2h do 6h
  • Nick na discord - Musialki#4081
  • Screenshot teamu
  • Rekru.thumb.png.007a69695d7fbf56e84696b9c9ff9617.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? - Dlaczego sala typu walczącego? Dobre pytanie. Do końca sam nie wiem, ale jest coś w tym typie pokemonów co mnie przyciąga np. Blaziken, Gallade lub Lucario, patrzę na nie i wiem że są to pokemony które chciałbym mieć w swojej drużynie, zawsze patrzyłem na nie z wielkim respectem. Jeszcze jedna rzecz skłoniła mnie do wyboru tej sali, na poprzedniej edycji również startowałem na tę salę, jednak nie skończyło się to dobrze, aczkolwiek motywuje mnie to do dalszych prób (moim małym marzeniem jest zostanie liderem, a jestem na serwerze od dawna, bardzo dawna).
  • Czy byłeś karany? - nie

Share this post


Link to post

Startuje na Steel

Vander

wiek 16

na serwerze spedzam 3/4 h

Vander#0863

LINK DO TEAMU -----> https://prnt.sc/1psd1eo

Chciałbym iść na sale steel ze względu na to ze chce się spróbować na tej sali ta oto sala ma tez fajne pokemony lecz jeżeli nie ma na serwerze heatrana to na tej salli mogą pojawić się schody w skrócie chciałbym przetestować siebie

kary: było troche mute 1 jail noi wsm to tyle a i wedlug mnie niesluszny ban i mute

i daje nowe podanie bo mialem zakaz na 7 dni na lida ktory mi juz minal

Pozdrawiam Vander

Edited by Vander
wazny powód

Share this post


Link to post

Startuje na sale fighting

Batman_R_B
wiek 15 

na serwerze spedzam wiekszosc czasu (jak bedzie szkola z godzine w dniu bede)

Turtleman_R_B#9024
image.thumb.png.99cfe6ad5cc1a74bff226d6f8ef10a8a.png|
 Chciałbym iść na sale fighting ze wzgledu na to, że od począdku edycji chce iść na tą sale sala fighting ma fajne poki ktore ucza sie ciekawych ataków jak earthquake czy zen headbut też nigdy nie byłem na tej sali więc chce spróbować na tej sali

Kary: 2 mute  1jail

Pozdrawiam batman 😄

  • Like 1

Share this post


Link to post

   > Startuje na Psychic
   > UrMama
   > Wiek (12 lat minimum):
       16
   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie:
       3-4 godziny

       casualito#1423

rekru.thumb.png.5004f089ec42221734746dbee899ac87.png


   > Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów)
       Zawsze lubiłem grać pokemonami typu psychicznego, jest to jeden z moich ulubionych. Mój ulubiony pokemon jakim jest Reuniclus, również jest typu psychicznego,
       zatem wybór sali, na którą chciałem kandydować był dość prosty. Dodatkowo kolor fioletowy/różowy, z którym utożsamiane są pokemony psychiczne, to mój ulubiony kolor
       oraz moja idolka young leosia ma różowe włosy zatem typ psychiczny jest cały przepiękny.
   > Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara)
       Nie byłem karany. Czysty jak łza.

 

Pozdrawiam serdeczenie  

UrMama

Share this post


Link to post

ICE

dawid0620

19

4/6h mogę siedzieć

Szewcu#8748

Startuje na tę salę, żeby się sprawdzić w nowej dla mnie rzeczy, myślę, że pokemony mam akurat do tej sali bardzo dobre. Fajnie by było zostać liderem tej salki i walczyć z ludźmi, żeby zdobywali odznaki. Jeśli dostanę tą szanse na pewno ją wykorzystam.

Nie byłem nigdy karany.

POZDRO!

REKRU.png

Share this post


Link to post
  • Fairy
  • Nick na serwerze pokecraft  : S3B4
  • Wiek (Minimum 12 lat) : 17
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze : 2-3h
  • Nick na discord wraz z # : S3B4#7517
  • Dlaczego na daną salę startujesz?  : Chce iść na tę salę ponieważ jest są tam jedne z moich ulubionych poków i to mnie zachęciło to spróbowania swoich sił na tej sali oraz chciałbym sprawdzić się jakim bym był lideremobraz_2021-08-28_232453.thumb.png.cc188f0ee3148c8dc751fa6e85ec0ac2.png
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamanie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) : nie
Edited by S3B4
  • Like 1

Share this post


Link to post

W związku z wczorajszą ankietą zmieniam system walk, ponieważ nie wytrwał próby czasu (biblethump 2k17)

Od teraz na walkach obowiązują 3 tryby 6x100:

OU + 1xban pokemona

Uber + 2xban pokemona

AG + 3xban pokemona

Gracze na poprzedniej edycji nie chcieli grać wyższych tierów niż OU, więc teraz pojawią się dodatkowe bany, żeby zachęcić graczy do wybierania Uber/AG.

Dodatkowo jutrzejsze rekrutacje niestety muszą zostać przeniesione, w temacie z ogłoszeniami będziecie mieli informacje co, gdzie i kiedy odbędzie się dana rekrutacja.

Koniec ogłoszeń parafialnych.

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz  bug
  • Nick na serwerze pokecraft iLiseq
  • Wiek (Minimum 12 lat) 15
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze 2-6h jak wbije
  • Nick na discord wraz z # Dawii#8190
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) image.png.7205a00216de9735caf38d942faff530.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane)  ponieważ zawsze byłem tym robakiem i juz kiedys bylem na tej sali i fajnie bylo 
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) kilka mutów wlazło czy coś w tym stylu

Share this post


Link to post

> Informację, na którą salę startuje.

Dragon

   > Wiek (12 lat minimum)

12

   > Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara)

nie byłem karany

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie

6h

    > Nick na discord wraz z # 

竹のパンケーキ#2566

   > Nick z serwera Pokecraft.pl.

tir

  

> Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów)

Chce zostać liderem, Ponieważ zawsze chciałem być liderem typu Dragon i chcę spróbować swoich umiejętności w walkach pokemon i pokemony typu dragon są bardzo fajne, Szczególnie goodra bo jest świetna kontrą na swoje super efektywne ataki jak moonblast czy blizzard 
 
 
 
 

obraz_2021-08-31_000302.png

Share this post


Link to post

 > Informację, na którą salę startuje.

Grass

   > Wiek (12 lat minimum)

14

   > Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara)

Tak Byłem karany jailem 2 razy za trollowanie, oraz sporo mutow.

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie

W weekendy 2-4h, w tygodniu 1-2h.

    > Nick na discord wraz z # 

Neuro#1823

   > Nick z serwera Pokecraft.pl.

Neuro_

   > Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP

image.png.939321ed4848f23ebdb8420e881215ed.png

> Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów)

Wybrałem go, ponieważ od zawsze lubiłem naturę, przykładem tego są moje zabawy w dzieciństwie np. biłem pokrzywy z kolegami czy wspinałem się na  wiele drzew. Lubię ten typ też z powodu pokemonów jakimi są breloom, flapple czy serperior które da się świetnie wykorzystać ! Lecz najważniejszym powodem jest to, że lubię kosić trawę: D. No i lubię jabłka.

Share this post


Link to post

   > Informację, na którą salę startuje.

Fairy

   > Nick z serwera Pokecraft.pl.

Cherwol

   > Wiek (12 lat minimum)

18

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie

około 6h

    > Nick na discord wraz z #

Cherry#0994

   > Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP

podanie.png.c0f4d6f48ecaec603cd826f7a5c29bac.png

    > Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów)

Jestem fanem wróżek i tego typu spraw dodatkowo poki Fairy są dość silne i potrafią zniszczyć niejeden team. Jednym z moich ulubionych pokemonów jest Togekiss oraz Mawile i chciałbym zobaczyć jak sobie dam rade walcząc tym monotypem. Dodam jeszcze, że mam pościel z dzwoneczkiem i jego ekipą pod która śpie codziennie razem z pluszową pandą.

   > Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara)

Nie

Share this post


Link to post

> Informację, na którą salę startuje.

Rock

   > Nick z serwera Pokecraft.pl. 

ash171pl

   > Wiek (12 lat minimum) 16lat

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie: 4-5 h

    > Nick na discord wraz z #

polaczek_LED#4815

   > Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP

956416897_Minecraft1_12_202.09_202117_11_41(2).png.1a7338f584d87e98cfa246441edb4392.png

    > Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów)

Wybrałem ten typ ponieważ ten właśnie typ posiada wiele pokemonów które uwielbiam jak tyranitar lub pokemony fossile takie jak np. tyrantrum lub omastar. Chce pokazać ludziom że pokemony tego typu są bardzo potężne i mogą sobie poradzić z swoimi słabościami. Dlatego chce być liderem sali rock i być wyzwaniem dla innych graczy.

   > Czy byłeś karany 

                        NIE

Share this post


Link to post

Informację, na którą salę startuje. Rock

   Nick z serwera Pokecraft.pl.  Szymexmax

   Wiek (12 lat minimum)  18

   Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie:  2-5 h

    Nick na discord wraz z Marcinek#5716

   Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP

     Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów) Wybrałem ten typ ponieważ ponieważ lubię ten pokemony tego typu. Jeszcze nie byłem liderem dlatego chce spróbować swoich sił w tej roli.

    Czy byłeś karany Nie byłem

TypeRock.png

Share this post


Link to post

Ground

Dragonite504

Wiek:15

czas na servie średnio z 5-7 godzin

pikaczu504#6471

Byłem czasami karany raz jailem a tak to same muty lub warny

Dlaczego ten typ? Sala Ground jest bardzo mocna salą ze względu na pokemony jakie można na niej grać. Przykładowo: Excadrill z sand rush i po swords dance robi totalne oro trzeba go tylko odpowiednio wykorzystać. Poza tym bardzo lubię pokemony Ground ponieważ są bardzo silne i masywne najbardziej podoba mi się pokemon garchomp ponieważ poza tym że bez mega evo jest piękny to z mega evo wygląda jeszcze lepiej  mogę śmiało stwierdzić że pokemony Ground są po prostu świetne.

2021-09-04_23.35.04.png

Share this post


Link to post
38 minut temu, Pikaczu504 napisał:

Ground

Dragonite504

Wiek:15

czas na servie średnio z 5-7 godzin

pikaczu504#6471

Byłem czasami karany raz jailem a tak to same muty lub warny

Dlaczego ten typ? Sala Ground jest bardzo mocna salą ze względu na pokemony jakie można na niej grać. Przykładowo: Excadrill z sand rush i po swords dance robi totalne oro trzeba go tylko odpowiednio wykorzystać. Poza tym bardzo lubię pokemony Ground ponieważ są bardzo silne i masywne najbardziej podoba mi się pokemon garchomp ponieważ poza tym że bez mega evo jest piękny to z mega evo wygląda jeszcze lepiej  mogę śmiało stwierdzić że pokemony Ground są po prostu świetne.

2021-09-04_23.35.04.png

Zmieniam garchompa

2021-09-05_00.24.27.png

Share this post


Link to post

> Informację, na którą salę startuje.

Ground

   > Nick z serwera Pokecraft.pl. 

ash171pl

   > Wiek (12 lat minimum) 16lat

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie: 4-5 h

    > Nick na discord wraz z #

polaczek_LED#4815

   > Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP

322808296_Minecraft1_12_206_09.202121_41_46(2).png.663b14e92ad6d3fb8ebb6b30b2b96d04.png

    > Dlaczego Wybrałeś ten typ ? Wybrałem ten typ ponieważ lubię pokemony typu ground które mają wiele fajnych pokemonów które dobrze wykorzystane mogą robić oro. A także chce być liderem który będzie wyzwaniem dla wyzywających.

   > Czy byłeś karany 

                        NIE

Share this post


Link to post

 Pisze Dziś Podanie poniewaz wczoraj nie działał forum.

> Informację, na którą salę startuje. -  WATER

   > Nick z serwera Pokecraft.pl. - Karixon

   > Wiek (12 lat minimum) - 15

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie - 3/5h

    > Nick na discord wraz z # -  Karion#2137

   > Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP

    > Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów)

Wybrałem Sale Water Poniewaz interesowalem się tym typem od bardzo dawna i chciałem iśc na ten typ ponad 129481284 razy, ale niestety nie zlapalem pokemonów, albo po prostu nie chciało mi sie grac na serwerze! A takze wybieram sie na ten typ bo Jak byłem mały to rzucali MNOM w Worku nad Wisłą.

   > Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara)

Ostatnia kara to byly 3 warny przez co dostałem muta na 24h.

Screenshot_198.png

  • Sad 2

"Lider Ice  15.03.2020 -->  22.03.2020"                                                                          "TurniejMaker  02.02.2020  -->  20.03.2020"   

''E4  Fairy/Bug   27.03.2020 --> 31.03.2020 ''                                                                ''KidMod  20.03.2020 -->  11.05.2020''       

''Lider Dragon   01.05.2020 -->  14.05.2020 ''                                                                

"Lider Ice  31.08.2020 --> 01.11.2020"

"Lider Ground 22.04.2021 ---> 20.05.2021"

"Lider Flying 17.08.2021 ---> 21.08.2021  (Odejście)

"Lider Water 24.09.2021 ---> 14.11.2021"

"Lider Water 22.04.2022 ---> 11.05.2022"

 

Share this post


Link to post

Witam  to znowu ja czyli żółwik aka batman

 Informację, na którą salę startuje. 

Idę na sale Fire

 Nick z serwera Pokecraft.pl

Batman_R_B

 Wiek (12 lat minimum) 

Wiek 15

Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie

dziennie kilka h (nie jestem w stanie określić ile miejwięcej

nick z dsc Turtleman_R_B#9024
Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów)

Wyruszam na sale fire ponieważ chce zrobić na niej coś ciekawego co jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś to robił  (jak pan szef liderów bede chciał wiedzieć to powiem) niestety tą sale kontruje typ water (jest podanie na tą sale nieco wyżej postaram sie nie spaść tak szybko jak popszednio ale co wyjdzie to wyjdzie w praniu a tera przestaje zanudzać i zapraszam dalej

Czy byłem karany

tak byłem, 2/3 muty 1 jail i tyle

A tera to na co czekaliście czyli ss teamuunknown.png

  • Like 1

Share this post


Link to post

Sala Water

Napalonyolo

17

z czasem różnie ale tak do około 3/4h

nick na dsc- Młody Lemon#1709

Startuje na salę water ze względu na to że jest to mój ulubiony typ gdyż Psyduck jest moim ulubionym pokemonem. Ogólnie to pokemony tego typu są bardzo mocne i można stworzyć bardzo ciekawe team comp'y. Do tego bardzo mocne pokemony mi się trafiły więc można powiedzieć, że mi się przyfarciło. Dlatego też sądzę, że będę dobrym liderem jeżeli wygram z moim przeciwnikiem.

image.png.ebbf57edc56a13cca55156cbe0c5a8b9.png

Share this post


Link to post

Rekrutacje będą rozpisane w przyszłym tygodniu.

Batman_RB - podanie niezaliczone, dostałeś dq w tym miesiącu z lidera.

Share this post


Link to post

FIGHTING

dawid0620

19

3/4h


Szewcu#8748

Startuję na tą salę, ponieważ brakuje tutaj lidera, a że mi się udało złapać fajne pokemony na tą salę to spróbuje tutaj sił. Pokemony typu fight są mocnymi pokemonami, którymi można robić bardzo fajne pojedynki, gdzie będzie pewnie bardzo dużo emocji!

Nie byłem karany.
340674559_REKRUFIGHTING.thumb.png.97abdc0cc06f5c5ca4c00a72221e0d6f.png

  • Sad 1

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...