Jump to content
cokuu123

Liderzy sal - podania

Recommended Posts

Wszystkie nadchodzące rekrutacje odbędą się w najbliższy piątek od godziny 18:00. Póki co nie mogę podać nowej, oficjalnej i stałej daty na rekrutacje, ponieważ wciąż nie znam planu na studiach.

Edited by cokuu123

Share this post


Link to post

Sala: Fighting

Nick na serwerze: MrLeo

14

3/4

Leoś#8474

Wybrałem tą oto sale ze względu na chęć podjęcia się wyzwania. Sala fighting jest wymagająca, jednakże również bardzo ciekawa co powoduje, że ciężko sie na niej utrzymać z pozytywnym bilansem walk. Również to powoduje, że na tej sali nie ma lidera, ponieważ każdy poprzedni nie dawał sobie rady. Również nie ukrywam że lubię toczyć zacięte pojedynki z moimi przeciwnikami.

Karany? Tak, jeden mute na 30 minut.

 

team.PNG

  • Like 1

Share this post


Link to post
17 godzin temu, batekzolwik napisał:

Dzień dobry 

Ide na sale ice
nazwa z pokecraft.pl 
batman_R_B
ile czasu spedzam na serwie 2-4h
nick z dsc wraz z #
Turtleman_R_B#9024
 

  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 


    unknown.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) 
    Idę na sale ice bo lubje ten typ pokemonow tez lubje pingwiny a jest pokemon pingwin zwany Eiscuei byłem na sali fighting a typ fighting jest super efektywny na ice  bedzie ciekawie byc tym liderem a i zapomnaiłem dodać że mój idol (icekox1222) też był tym liderem
     
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)
    mute oraz jail

     
  • Like 1

Share this post


Link to post

Sala - Fire

Nazwa z Pokecraft - VeeReeX

Ile czasu spędzam na serwie - 5/10h

Nick z discord - VeeReeX#5754

spacer.png

  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) - Startuje na sale Fire ponieważ strasznie lubię pokemony tego typu, nie jest to najłatwiejsza sala co pozwala na pokazanie swoich umiejętności oraz sprawdzenie się poprzez walkę z innymi trenerami.
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) - nigdy nie byłem karany 

Share this post


Link to post

Sala - Fire 

Nazwa Poke - Russhun_n

Ile spędzam czasu na serwerze - Ostatnio mało ale jeżeli wygram rekrutacje to będę wchodził często

nick na Dsc - rυѕѕнυn#3070

Team z poprzedniej rekru się nie zmienił więc dodaje go jeszcze raz

Dlaczego dana sala?
Ponieważ już na niej byłem i sprawdziłem się na bardzo dobrze lubię tą salę więc chciałbym na nią pójść 2gi raz

Kary na serwerze - Jeden mute za powiedzenie źle o spawnie serwerowym (za co bardzo przepraszam budowniczego)

Napisałem dzisiaj to podanie chociaż chciałem wczoraj, niestety wyszło tak że mój komputer był w naprawie a telefon jest zepsuty i nadal na niego czekam
Przepraszam bardzo za to ale mimo to mam nadzieje że dopuścisz mnie do walk o sale ❤️

obraz_2021-08-13_045753.png.37eb4d8894dc6173295621e7c441cf40.png

Share this post


Link to post

sala  - bug 
nick : kevinyt756
wiek : 14
czas : 1/3h ok.
dsc : kevinyt756#4326
kary : niepośadane 
dlaczego bug : ide na bug bo kręcą mnie pokemony silne w atak albo sp.atak  głównie shuckle też zawsze w swojim życiu czułem że mam w sobie robaczy pierwiastek dlatego jestem niski  . 
ss:

image.png.df49aceac107b2a2308356e268b3fe65.png
 

Share this post


Link to post

W najbliższy piątek o godzinie 18:00 odbędzie się zebranie liderów. Obecność jest obowiązkowa. Jeżeli nie będziecie mogli w zebraniu uczestniczyć, musicie mnie o tym zawiadomić na discordzie. Na zebraniu zostanie poruszone kilka kwestii m.in. ranking, nagrody itd. również będę chciał poznać od każdego z was opinię odnośnie aktualnego systemu liderowania.

Share this post


Link to post

 

  1.  Sala Dragon
  2.  RedyRed12
  3.  17 lat
  4.  3-6h
  5.  RedyRed12#0546
  6.  Zawsze podobały mi się pokemony, pamiętam jak od dzieciaka wracałem szybko do domu tylko po to by obejrzeć moje ulubione anime. Najbardziej moją uwagę przykuwały majestatyczne pokemony smoki, które moim zdaniem zawsze były najlepiej wykonane. Wchodząc na serwer wiedziałem że będę chciał uczestniczyć w community i o to jestem. Staram się na lidera sali dragon, bo są to dla mnie najładniejsze pokemony i bardzo silne, a zostając liderem spełniam sobie jeden z celi na tym serwerze. Siedzę na serwerze godzinami, więc zawsze będzie można mnie złapać na walkę o odznakę. 
    Sala Dragon pomimo swoich mocnych stron nie jest częstym wyborem przez graczy, przez co byłaby to cegiełka do całej listy liderów sal.
  7. Karany zostałem za texturepack z nazwą X-Ray banem na 24h. W końcu co mogło pójść nie tak z taką nazwą ?

dragon.png

Edited by RedyRed12

Share this post


Link to post

Startuje na Steel

Vander

wiek 16

na serwerze spedzam 3/4 h

Vander#0863

Chciałbym iść na sale steel ze względu na to ze chce się spróbować jeszcze raz na tej sali ta oto sala ma tez fajne pokemony lecz jeżeli nie ma na serwerze heatrana to na tej salli mogą pojawić się schody w skrócie chciałbym przetestować siebie jeszcze raz na tej sali

kary: było troche mute 1 jail noi wsm to tyle

Pozdrawiam Vander

image.png.6f71a72fed559af72781fa388b976790.png

 

Edited by Vander
domysl sie
  • Sad 1

Share this post


Link to post

Sala Poison

Nick z gry: ostry714

Nick na dsc: ostry#3381

Wiek: 21

Kary: Nie byłem karany

Czas spędzany na serwerze: około 2h

Dlaczego ja: Chce iść na tą sale ze względu na to że byłem już kiedyś na tej sali, wiem jak to wygląda i lubię ten typ. Na sali mam zamiar zagrać pokemony, które pozwolą mi łatwo skontrować poki super efektywne na poison takie jak np. mega venusaur czy alola muk. Myślę też, że scolipede jest dobrym pokemonem bo pozwoli mi outspeedować większość poków.

 

poison.png

Edited by ostry714
zapomniałem załącznika
  • Sad 1

Share this post


Link to post

siema jestem inwajt startuje na dark 

wiek 14 

nick z gry invite

dc szymson#6190

czas: no z 3h dziennie

nie bylem karany

chce isc na dark bo polubilem ten typ ostatnio ma bardzo zroznicowany typing, wiele kontr na kontrujace go typy super abilitki i super statystyki pokemonow. Moim ulubionym pokemonem tego typu jest greninja bo jest super posiada zarabiste statystyki spatku i speeda bo battle bondzie i duzo bije. Pokemon rowniez warty uwagi jest to muk alola ktory zapobiega kontrom na dark i mozna switchowac miedzy innymi pokami a nim

skrin boży

image.png.5e37e1632f7fe9f58448b97e1e54a596.png

  • Sad 1

Lider Sali Ice - 8.10.2018 - 3.12.2018
Lider Sali
Fire - 8.01.2021 - 9.02.2021
Lider Sali
Poison - 5.03.2021 - 21.04.2021
Helper - 11.03.2021 - 31.10.2021
Lider Sali
Electric - 22.04.2021 - 20.06.2021
Lider Sali
Psychic - 2.09.2021 - 15.11.2021
KidMod - 31.10.2021 - 18.05.2022
Lider Sali Dark - 23.11.2021 - 01.03.2022
Lider Sali
Ghost - 12.03.2022 - 02.05.2022
Mod - 18.05.2022 - still

Share this post


Link to post

Sala Normal
Nick z gry: magisek
Wiek: 17
2-4h

Nick dc: magisek#9285
Startuję na tę salę, ponieważ są braki w liderach. Od początku edycji chciałem pójść na jakiegoś lidera ale nie miałem pokemonów i chęci ich szukać. Aktualnie mam chęć i akurat pokemony normal zaczęły się dobre łapać, więc postanowiłem pójść na tą salę.
Nigdy nie byłem karany.

image.png.6c835c37ab01fa5474f1f687bd3c925f.png

Share this post


Link to post
3 godziny temu, magisek napisał:

Sala Normal
Nick z gry: magisek
Wiek: 17
2-4h

Nick dc: magisek#9285
Startuję na tę salę, ponieważ są braki w liderach. Od początku edycji chciałem pójść na jakiegoś lidera ale nie miałem pokemonów i chęci ich szukać. Aktualnie mam chęć i akurat pokemony normal zaczęły się dobre łapać, więc postanowiłem pójść na tą salę.
Nigdy nie byłem karany.

image.png.6c835c37ab01fa5474f1f687bd3c925f.png

napraw zdjęcie teamu

Share this post


Link to post

Sala Normal
Nick z gry: magisek
Wiek: 17
2-4h

Nick dc: magisek#9285
Startuję na tę salę, ponieważ są braki w liderach. Od początku edycji chciałem pójść na jakiegoś lidera ale nie miałem pokemonów i chęci ich szukać. Aktualnie mam chęć i akurat pokemony normal zaczęły się dobre łapać, więc postanowiłem pójść na tą salę.
Nigdy nie byłem karany.

unknown.png

Share this post


Link to post

Informacja na jaką salę startujesz: Ghost

Nick na serwerze pokecraft :Motaku

Wiek (Minimum 12 lat): w styczniu 13

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: 8/12H

Nick na discord wraz z #:Motaku#8664

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 

Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) :fascynuję się pokemonami typu ghost można powiedzieć że nawet jestem specem.

Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania: nie

Minecraft 1.12.2 20.11.2021 21_21_09.png

Share this post


Link to post

 Informacja na jaką salę startujesz 

  • Poison

Nick na serwerze pokecraft 

  • Cherwol

Wiek (Minimum 12 lat)

  • 18

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze

  • 3-4h

Nick na discord wraz z #

  • Cherry#0994

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 

Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) 

  • Silne poki mam na tą sale i dawno nie było walk o tą odznake dlatego chcec rozwiązec ten problem. No i chce spróbowac czegoś nowego.

Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)

  • Nie

obraz_2021-12-01_193914.png.493479c023847b3a40d1c15771d441f4.png

image.png

Edited by Perwol

Share this post


Link to post
  1. Sala Water 

MattiNieHackuje

Wiek :13

Czas Na Serwerze :6-13 godzin

Scrappy#6588

Nie byłem karany

dlaczego typ water? Ponieważ uwielbiam ich mega ewolucje , są mega silne mają też mega dobre kombinacje typów tak jak mega gyarados water dark  lub swampert ground water 😄 mam nadzieje że zostane przyjęte ponieważ nie którym osobą brakuje jedynie odznake wody 

file:///C:/Users/Mateusz/Videos/Captures/Minecraft%201.12.2%2005.12.2021%2012_49_30.png

 

mam problem z wysłaniem zdjęcia , powinien byc tutaj w tym linku^

Share this post


Link to post
  1. Sala Water 

MattiNieHackuje

Wiek :13

Czas Na Serwerze :6-13 godzin

Scrappy#6588

Nie byłem karany

dlaczego typ water? Ponieważ uwielbiam ich mega ewolucje , są mega silne mają też mega dobre kombinacje typów tak jak mega gyarados water dark  lub swampert ground water 😄 mam nadzieje że zostane przyjęte ponieważ nie którym osobą brakuje jedynie odznake wody 

 

Minecraft 1.12.2 05.12.2021 12_43_56.png

Share this post


Link to post

Sala - Flying

Nazwa z Pokecraft - VeeReeX

Ile czasu spędzam na serwie - 5/10h

Nick z discord - VeeReeX#5754

2021-12-10_12_09_37.thumb.png.d39788f9ca726503bfb3c2c05f77e352.png

  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) - Startuje na sale Flying ponieważ strasznie lubię pokemony tego typu, nie jest to najłatwiejsza sala co pozwala na pokazanie swoich umiejętności oraz sprawdzenie się poprzez walkę z innymi trenerami.
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) - nigdy nie byłem karany 

Share this post


Link to post

Sala - Water

Wiek :17

Nazwa z Pokecraft - paqqus

Ile czasu spędzam na serwie - 4/6h

Nick z discord - paqqu#0093

 

  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) - Startuje na sale Water ponieważ uwielbiam pokemony tego typu wodnego, nie jest to najłatwiejsza sala co pozwala na pokazanie swoich umiejętności oraz sprawdzenie się poprzez walkę z innymi trenerami. Warto dodać, że aktualnie przez dłuższy czas na serwie nie ma lidera sali Water, wiec mam nadzieję, że się na niej sprawdzę :D.
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) - Miałem 1 bana za oszustwo na evenciespacer.png
Edited by paqqus

Share this post


Link to post

dziek mrokus nawzajem 


X2 HELPER

X1 TURNIEJMAKER

X1 KIDMOD

X1 MOD

 

x3 Lider Fighting | Lider Rock | Lider Normal | Lider Psychic | Lider Dragon | Lider Grass | Lider Electric | I jeszcze jeden chyba ale nie rememberuje

Share this post


Link to post

-Ground
-Glorek
-18
-2-6h
-kaczodziej#8365
-https://prnt.sc/24edrze
-Dlatego, że jest dużo fajnych, silnych pokemonów tego typu i ogólnie przyjemnie sie nimi gra. Również chciałbym po prostu spróbować swoich sił na innej sali niż water na której byłem juz 2 razy.
-Kiedyś dawno temu jakies muty były nic większego

Share this post


Link to post

1. Ground

2. Szymekdrag0 

3. 18 

4. 2-6h 

5.  Ziemowit2115#9835

6.  Główną rzeczą, która mnie przekonała do tego wyboru były moje dwa ulubione pokemony z kreskówki (Gliscor i Mamoswine), przez które polubiłem typ ziemny. Dodatkowo typ Ground oferuję nam wiele silnych i różnorodnych pokemonów, które dają nam wiele możliwości budowania zespołu. Poza tym trenerka Cynthia (którą uważam za najlepszą w całym Pokemonowym uniwersum) posiada dwa pokemony tego typu (Gastrodona i Garchompa), gdzie udowadnia ich siłę w walkach. Również po 7 letniej przerwie chciałem znowu spróbować swoich sił w prowadzeniu sali.

7. Nigdy nie byłem karany nawet pojedynczymi mutami.

 ZdjecieNaGround.jpg.0b7c7e6dfaa4bded16ae648c01cef917.jpg

 

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...