Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro za pobicie rekordu w parkurach jest losowa lega to moze dodac by jakis bonus za pobicie rekordu zlapanych pokow ? Nie mowie ze to ma byc cos tak cennego jak lega ale mysle ze jakas dodatkowa nagro za to by mogla byc

• +1 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szepto fajnie by było, ale chyba już taki temat wcześniej był poruszany i nie został pozytywnie rozpatrzony...

Ogólnie pomysł jest fajny, bo zawsze to jakieś urozmaicenie i zachęta do łapania tych stworków ...

Jak coś, jestem na: Tak, ale nwm czy to wypali. 😳

• +1 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet fajny pomysł. Zapewne zachęci wszystkich graczy do lapania. Jestem na takxD

• +1 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może... żeby zachęcić większą ilość graczy do łapania poków, nagrodą za owe chwytanie ich mógłby być Losowy Mega Stone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja za pobicie rekordu dalbym mb loot losowy stone mocno ope choc wtedy wyniki w zlapanych pokach nie wynosily by 1k-2k a mogly by dochodzic do 6-7 lub lepiej

• +1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Szeptozgon123 napisał:

ja za pobicie rekordu dalbym mb loot losowy stone mocno ope choc wtedy wyniki w zlapanych pokach nie wynosily by 1k-2k a mogly by dochodzic do 6-7 lub lepiej

Wtedy, to nie byłoby już zwykłe łapanie, tylko Wojna xd... ale i tak jestem na Tak, jeśli mówiąc ,,losowy stone" msz na myśli te Mega Stony.

• +1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym był za utrzymaniem formatu z haloween. łapiesz jakieś określone poki i ci nabija te punty czy co innego... bo ogólnie przy wszystkich poka to można iść łapać karpie czy inne łatwe poki i nabijać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie no rozumiem ale mimo wszystko... uważam że zacieśnienie kryteriów w trakcie takich tych utrzymało by bardziej klimat tego pobijania rekordów łapania. taka moja opinia... nie będę jej jakoś argumentować. Po prostu tak uważam

• +1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi