Jump to content
krulikpl

Zostałem oszukany o kamien do mega evolucji

Recommended Posts

Cześć, tak jak w opisie zostałem oszukany o kamień do mega evolucji  tyranitara przez gracza karolekkk888 był przytym  kidmod o nazwie Springpl Nie widział jak daje mu tyranitarite i nie mam ss jak mu daje ale mam ss że się nie przyznaje tu jest ss

2019-01-13_17.18.21.png

Myślę że powinno był zwrócone Tyraniarite  podobno pisał że odda krulikowi za 4 godziny ale mi się nie wydaje to moja kwestia dziękuje jakby dało się coś w tej sprawie zrobić :D

Edited by SandarPL0921

@krulikpl mówiąc, że Spring przy tym był msz na myśli, że pilnował wymiany czy był ogółem na serwerze ? ... Bo jeśli to drugie to raczej nic ze sprawą nie da się zrobić.

1 godzinę temu, SandarPL0921 napisał:

podobno pisał że odda krulikowi za 4 godziny

Jeśli serio coś takiego ten gracz napisał i ktoś zrobił ss'a jak się przyznaje, to Kamień powinien zostać tobie zwrócony.

@xSpartaa walke ja pilnowałem , wygrał krulik jednakże gracz nie dostarczył do mnie żadnych dowodów że taka wymiana miała zajść ,ss,nagrania 

Edited by SpringPL

Pisałem z karolekkk888 i jego wersja w ogóle się nie trzyma kupy. Napisał mi ze kamien do tyrka ma  od kolegi to trochę dziwne co nie i że jego kolega znalazł na spawnie lol coś tu nie gra XD2019-01-13_17_30_56.thumb.png.06dd026465f7556226c97e262110b790.png2019-01-13_17_36_59.thumb.png.3657f7ec60e3cb88fa89566f5beb9112.png2019-01-13_17_40_00.thumb.png.d47cb14de631a4b84cc5ef53bfeac755.png

Ta... to raczej już widać, że kłamie, bo wpierw się wypiera, że niby owego kamienia nie posiada potem nie stąd ni zowąd ma ten kamień i próbuje go sprzedać... i teraz jeszcze te ss"y, które zrobił Abi i na których widać, jak ten cały karolek mówi, że od kolegi go dostał.

To jakby dostał go od kolegi to raczej by nie sellał bo może owy kolega, a raczej poszkodowany, który tego stona stracił no raczej nie oddałby go od tak... i jeszcze jest sprawa, bo karolekkk888 nie ma tyrka, ciągle kiedy widuję go na sewrie próbuje albo sprzedać Tyranitarite lub nabyć tyranitara (lub jego wcześniejsze formy ewolucyjne)

Chociaż wypowiedzi i rozumowanie tego typu i tak nie mogą w pełni zaświadczyć czy dane przewinienie miało miejsce. Niestety bez filmu lub ss"ów chyba nic administracja nie zrobi z tą sprawą...

Chociaż Nie, na drugim ss"ie, który wysłał abi widocznie widać, że karolekkk888 sam sobie zaprzecza:

,,Ale kolega znalazł gdzieś na spawn czy coś takiego a skoro on tyrka nie miał to mi dał". To już samo się nasuwa... -__-

@krulikpl sprawa troche przygasła, ponieważ ten cały karolek chyba nadal ma bana... nwm, zapytaj zycza... może on coś ci teraz poradzi.

Guest
This topic is now closed to further replies.