Jump to content
Sign in to follow this  
ziomciu123

Jak sprzedać pokemony za PSC/PayPal na stronie psc.PokeCraft.pl

Recommended Posts

Wielu graczy zastanawia się jak wystawić pokemona do sklepu serwerowego, dostępnego pod adersem. https://psc.pokecraft.pl/

Do sklepu nickiem i hasłem z serwera, podobnie jak do SMS SHOP.

Handel pokemonami jest dozwolony TYLKO I WYŁĄCZNIE za pośrednictwem sklepiku. Handel poza sklepikiem będzie karany banem.

KROK 1) Jak skonfigurować PayPala?

Pokemony można sprzedawać za pomocą kasy w sms shop, PaySafeCard oraz PayPal. Jeśli chcecie sprzedawać swoje pokemony za PayPala, to musisz skonfigurować poprawnie opcje płatności. Masz do wyboru dwie opcje:

- Płatność automatyczna
- Płatność ręczna (PayPal.me).

Przy opcji płatność automatyczna Operator PayPala pobiera prowizje od automatycznej transkacji w wysokości 2,9 %  kwoty transkacji oraz opłatę stałą w wysokości 80gr! Po dokonaniu wpłaty przez kupującego, pokemony zostaną mu przekazane automatycznie, bez konieczności twojej ingerencji.

Przy opcji płatności przez PayPal.ME, prowizja Operatora PayPala nie jest pobierana. Musisz wtedy ręcznie sprawdzać, czy ktoś ci wpłacił pieniądze, i zatwierdzać transkacje na stronie.

Konfiguracja PayPal dostępna jest na stronie https://psc.pokecraft.pl/paypal-config. Po zalogowaniu na stronie, kliknij w swój nick (w prawym górnym rogu), a następnie wybierz "Konfiguracja PayPal":

zuAvclG.thumb.png.e3993c18be4424fedc05a7df0a41fc78.png

KROK 2) Jak wystawić pokemona na sprzedaż?

UWAGA! Za wystawienie pokemona na sprzedaż pobierana jest opłata w grze, w wysokości 128 Bloków Złota! BZ mogą być pobrane zarówno z ekwipunku, jak i z banku.

Można wystawić na sprzedaż jednego lub kilka pokemonów:

Wystawianie jednego pokemona:

  • Wpisujemy komendę /sprzedaj <nr slota> po czym z automatu przekierowuje nas na stronę gdzie uzupełniamy szczegółowe informacje takie jak cena czy opis.

Wystawianie wielu pokemonów:

  • Wpisujemy komendę /multisprzedaj add <NrSlota> dla każdego pokemona, którego chcemy sprzedać. Możesz dokładać dodatkowe pokemony na pasek, i dalej je wystawiać.
  • Wpisujemy komendę /multisprzedaj wystaw po czym z automatu przekierowuje nas na stronę gdzie uzupełniamy szczegółowe informacje takie jak cena czy opis.

Oferte wypełniamy zgodnie z obrazkiem:

Nie trzeba podawać ceny dla każdego rodzaju płatności, wystarczy tylko dla jednej (np. tylko PayPal).

Nazwa oferty jest wymagana, opisu nie trzeba wpisywać.

image.thumb.png.0ecf59d849badc2e815f366e9efc592e.png

Po uzupełnieniu ceny zapisujemy i mamy gotową oferte.

KROK 3) Co zrobić jak dostanę kasę w postaci PSC / na PayPal?

Jak dostaniesz już kasę za pokemona, zaloguj sie na stronę i przejdź do panelu sprzedawcy: Naciśnij nick w prawym górnym rogu, a potem "Moje oferty", albo kliknij w link: https://psc.pokecraft.pl/panel/seller

Odszukaj ofertę, za którą dostałeś kasę i kliknij w żółty przycisk "Otrzymałem kasę na PayPal" / "Otrzymałem PSC"

unknown.png

 

Jak odebrać zakupionego pokemona ?

Po udanym zakupie pokemona wpisujemy komendę na serwerze /pokeodbierz i wtedy z automatu trafia do nas zakupiony pokemon. Jeśli nie mamy miejsca na pasku, pokemon ląduje w naszym PC.

  • +1 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×