Jump to content
Sign in to follow this  
PolskiCJ

Skarga na karamba

Recommended Posts

Dostałem dzisiaj zakaz na Lidera ( Do odowłania) za to ,że napisałem wieśniak. 

wymowa:
IPA[ˈvʲjɛ̇ɕɲak], AS[vʹi ̯ėśńak], zjawiska fonetyczne: zmięk. podw. art. i → j  wymowa ?/i
znaczenia:

rzeczownik, rodzaj męskoosobowy

(1.1) człowiek mieszkający na wsi
(1.2) pot. pogard. prostak, człowiek prymitywny
Czyli określenie Wieśniak jest dobre bo ta osoba mieszka na wsi i nie powinna urazić Naszego Szanownego szefa liderów ( kur.. niesądze). Dostałem też Permute i tym razem prosze zyczu nie olej tego
  • +1 1
  • -1 1

Nie znam całej sprawy dokładnie, ale z perspektywy gracza wyglądało to tak, że HPCX atakował Polskiego, po czym Karambo starał się zatrzeć pod dywan całą aferę. Sądzę, że permmute nie był adekwatny do całej sytuacji, nawet jeśli Karambo poczuł się urażony.

Edited by Kaptejn
  • +1 3
  • -1 3

Proszę mi tu nie odkurwiać.Zachowujesz się jak dziecko wyzywając ciągle na czacie i jeszcze skargę piszesz że muta dostałeś 

Znalezione obrazy dla zapytania mem tu siÄ pierdolnij

• -1 1

Zakaz na lidera nie powinien być z powodu obrazy a więc HPCX wiesz .. Sam się możesz pierdolnąć bo twoje wypowiedzi są żalosne

2 minuty temu, PolskiCJ napisał:

Nie chce żeby się wypowiadał HPXC Bambo i Gildia run 

Ja nie z gildi RUN :D

• -1 1

3 minuty temu, Kaptejn napisał:

Nie znam całej sprawy dokładnie, ale z perspektywy gracza wyglądało to tak, że HPCX atakował Polskiego, po czym Karambo starał się zatrzeć pod dywan całą aferę, dodatkowo dostał PermMuta za podobno obrażanie Dragona, a jak widać wyżej, został oskarżony o wyzywanie Karamba na msg.

Kaptejn nie przekręcaj 

Teraz, PolskiCJ napisał:

Zakaz na lidera nie powinien być z powodu obrazy a więc HPCX wiesz .. Sam się możesz pierdolnąć bo twoje wypowiedzi są żalosne

Za to jest dq więc za to są także zakazy za nic innego tego dostać nie możesz więc chociażby pomyśl zanim coś napiszesz

nie chcesz zebysmy sie wypowiadali bo mamy RACJE, blok zostaje zdjety na lida ale dq zostanie nie z mojej zachcianki tylko administracji 1wyzwiska w moja lub czyjas strone bedzie z gory karane 

• -1 2

Sprawa została wyjaśniona - PolskiCJ ma zakaz na startowanie na obecna rekrutacje na Lidera Dragon.

• -1 5

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this