Jump to content

denek

Administrator
 • Content count

  504
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

denek last won the day on May 20 2018

denek had the most liked content!

Community Reputation

212 Excellent

About denek

 • Rank
  Legenda

Recent Profile Visitors

6591 profile views
 1. denek

  Skin Charizard'a

  jak wyżej. Dajcie znać w grze, to pomogę z tym.
 2. denek

  Znikniecie Vipa Na randze Lider Sali

  przecież Ci dawałem ostatnio ... kupiłeś w sms shop na 7 dni ? czy jak?
 3. Wraz z updatem, oprócz poprawy wydajności gry doszły także nowe pokemony, takie jak : Aegislash Alternate Form Alolan Meowth Alolan Persian Alolan Sandshrew Alolan Sandslash Ash Greninja Bagon (nowa teksturka) Basculin Blue Form Bruxish Clefable Clefairy Cofagrigus Cosmoem Cosmog Drampa Darmanitan Zen Form Golisopod Inkay Jigglypuff (nowa teksturka) Lunala Magmar (nowa teksturka) Malamar Meowth (Ninja version) Palossand Persian (Ninja version) Sandygast Scrafty Scraggy Shellder (nowa teksturka) Solgaleo Wigglytuff (nowa teksturka) Wimpod Yamask Zygarde Flabebe Floette Florges Skiddo Gogoat Scatterbug Spewpa Vivillon
 4. denek

  Skargaaa

  to już kolejny twój wybryk, wcześniejsze pominąłem, ale ten niestety nie ujdzie ci na sucho. Yuki - daj znać w grze to Ci je usunę.
 5. denek

  Button pass

  załatwione w grze.
 6. denek

  Launcher sie nie wlancza

  upewnij się czy masz zainstalowaną Javę, skoro po kliknięciu launcher nie reaguje.
 7. denek

  Ordynarne słowo

  rozumiem, że to była jakaś prowokacja i puściły Bitkowi nerwy, ale regulamin zabrania używania niecenzuralnych słów na czacie. Jeśli chcecie się kłócić to na priv / fb. W związku z powyższym nakładam 1 h mute i ostrzegam przed kolejnym wykroczeniem.
 8. denek

  Znikniecie Vipa Na randze Lider Sali

  a mozesz podac nick z gry ?
 9. denek

  Wazny post, a jakze ciekawy

  właśnie taki poziom (poniżej dna) reprezentujesz i umiejętnie to ukrywałeś od kilku msc. (nie nie wtedy jak błagałeś mnie i przylizywałeś się aby dostać lidera - wtedy byłem cacy), a teraz jestem złou Pozdrawiam i bywaj! Mniej złości , więcej uśmiechu.
 10. denek

  Ban z powodem:zegnam

  Coż ja mogę napisać ... kultury cie nie bede uczyl , ale przestrzegac ja na tym serwerze musisz ... za to masz bana. Miczko ty sie lepiej nie wypowiadaj na temat banów, bo sam wykorzystales range na testowym i zbanowales niewinnych graczy - to sie nazywa zachowanie na poziomie. Gz !
 11. denek

  słowa+spam

  dzięki, poszedł ban.
 12. denek

  Denek, magmen

  mało wiarygodny ss. Kto co? Na czym? Zrobiłeś sporo złego miczkoo ostatnio... co do magmena to także się zgadzam Sanki - ale od próby do czynu jeszcze spora droga. Poza tym to nie jest w gestii serwera, co robicie na swoich kompach ... wy za to odpowiadacie.
 13. denek

  teamspeak

  masz ub. miczko degrada.
 14. denek

  Zniknięcie Lucky Egga :C

  niestety nie jestem w stanie określić logów wymiany. Poza tym skoro to był item cyka, to powinien przepaść skoro ma delete.
×