Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. dejnio

  Rekrutacja - Podania

  Fatal 3/5 kapo- zaliczone, zapraszam na pytania
 3. Wczoraj
 4. Kapo44

  Rekrutacja - Podania

  siema, oto moje podanie o lidera sali rock Coś o mnie Na imię mi Kacper, lubię grać w lola i mainuję kamieniarę, sola, zoe, ryza etc. Dlaczego ten typ? Typ rock jest silny defensywnie, jak i ofensywnie oraz ma kilka fajnych pokemonów tj. aerodactyl, który jest trzecim najszybszym pokemonem (wraz z deoxysem attack forme) po jego mega ewolucji, shuckle, który potrafi osiągnąć 2456 defa/spdefa po boostach, czy choćby diancie i jej mega forma, która nie tylko ma przepiękny design, ale również jest mocna w competetive. Jestem fanem awatara, przez co typy tj. rock i ground wpisują się na listę jednych z moich ulubionych typów a, i mainuję kamieniarę w lolu, jak już wcześniej wspomniałem. Dlaczego ja? - mam wystarczająco dużo czasu, który mogę spędzić na serwerze - potrafię zachować kulturę - byłem w administracji - jestem z reguły przyjacielski i spokojny i nie odczuwam nienawiści do nikogo, przez co nie jestem również toxic Czy byłem karany? nie:-) Oto mój team~
 5. Raker

  unban

  dobra do zamknięcia Niepotrzebnie pisałem :p
 6. mmaanuel

  unban

  Moim zdaniem to powinieneś przemyśleć to przez dłuższy czas a nie pisać co po chwile bezsensowne i mało uargumentowane prośby o UB.
 7. Vistox

  unban

  Zgadzam się z Domim, Ty nie rozumiesz widać to, nie rozumiesz co zrobiłeś i co piszemy bo tam masz powody.
 8. skerter_53

  Problem z Questem

  Więc tak w lesie do pewnego czasu respił się Mackiewicz Chan a teraz ani się nie respi ani nie mogę skończyć questa to błąd czy o co chodzi? :P?
 9. KsiężniczkaLuna

  unban

  ja osobiście nic do ciebie nie mam i gdybyś napisał prośbę raz i nie od razu po banie a teraz to nawet byłbym za a tak to uważam jak koledzy wyżej.
 10. Invite

  unban

  +1 dominik dodam tylko to ze dominik ma racje i tyle TO NIE PODLIZYWANIE SIE DOMINIK TO PRAWILNY GRACZ
 11. dominik493

  unban

  Raker Uno To co napisałes to moge opisac 1 słowem DNO a nie prośba.Dos przestań dawac takie tematy po 15 tys próbach bo jak widzisz i tak z tego nic nie wychodzi.Tres Odczekaj z 3 miechy i napisz ponownie bo zara Warna wyłapiesz a to daje ci szanse = 10% na Ub a nawet mniejsze.
 12. Cebul

  unban

  Raker, nie chce polemizować... ale jak ci zyczu dał dislike, to ja nwm czy coś z tego będzie.
 13. Raker

  unban

  Siemaneczko chciałbym otrzymać prawo do wykupu unbana. Bana dostałem za to że wyłudziłem pokemony od administratora. Bardzo tego żałuje i proszę o wybaczenie nigdy więcej się to nie powtórzy
 14. ziomciu123

  Urlopy Liderów

  Biorę urlop 1,5 tyg powód :Zrobienie lepszego teamu na dragon
 15. Szeptozgon123

  Odliczanie do 100

  38
 16. Cebul

  Odliczanie do 100

  37
 17. Szeptozgon123

  Odliczanie do 100

  36
 18. Invite

  Odliczanie do 100

  35
 19. Ostatni tydzień
 20. KsiężniczkaLuna

  Coś ciekawego i ciutke nowego

  imo taki temat powinien powstać chwile przed końcem starej edycji a nie teraz, teraz to troszeczkę za późno na coś takiego udobruchanie graczy którzy chcieliby przejść na drugi server byłoby ciężkie bo musieliby zaczynać od nowa a przerzucanie itemów i poków chwile, plus to co wyżej pisali za mało graczy gra na tym serwerze, zakładając że przynajmniej 30% przejdzie na nowy serwer to to nie będzie miało sensu trwa, druga sprawa to nawet jeśli by przerobić ten server na międzynarodowy to byłoby to ciężkie i potrzeba masy osób do takiego przedsięwzięcia nie wspominając o tym że gracze casualowi/powracający do gry bedą mieć lekkiego mindfuck'a co się dzieję i może być przez to chaos.
 21. cokuu321

  Urlopy Liderów

  Biorę urlopik na tydzień. Powód: szkoła, matura, sprawdziany, zamieszanie ze studniówką i tego typu sprawy.
 22. dejnio

  Rekrutacja - Podania

  neo 4/5 Walki o Steel Neo Vs Szewcu (o ile zda pytania) Czas do niedzieli, ponieważ neo może walczyć w weekend dopiero.
 23. Ryzemonster

  Coś ciekawego i ciutke nowego

  XD
 24. dejnio

  Rekrutacja - Podania

  Michunio- niezaliczone (zobacz jak wyglądają inne podania) cebul- zaliczone, zapraszam na pytanka
 25. Magmens

  Coś ciekawego i ciutke nowego

  Mnie też wkurza
 26. Cebul

  Rekrutacja - Podania

  No to dobra, z tej strony: Cebul i chciałbym się ubiegać o posadę Lidera Sali Dark. ♤Coś o mnie tak na starcik: Jestem Alex, mam 15 lat i interesuje się grafiką i szkicem. Jest to moje 3 Podanko w temacie Rekrutacji. ♡Czy byłem karany ? Może jakiś Mucik kiedyś wpadł, ale w moich aktach więcej się nie doszukacie Xd. ♢Czy jestem na serwerze ? Tak, na serwerze średnio spędzam od 2 do 3 godzin, może czasem 4. Jeśli chodzi o Weekendy to dostępny jestem tylko w Soboty, ponieważ Niedziele mam zwykle zawalone. ♧Dlaczego akurat Dark ? Jest to Typ, który mówi sam za siebie. Dużo osób uważa ten typ za słaby ze względu na typy, które go kontrują, a mianowicie: Fighting, Fairy i Bug. Ja natomiast wiem, że właśnie Mrok, to typ, który jest i zawsze będzie oznaką Zła. Typ Dark posiada również wiele ciekawych Podtypów, które przy odrobinie rozwagi i dobrej technice zamieniają się w prawdziwe Maszyny do Zabijania (a raczej wyautowania z walki, ponieważ teoretycznie nie da się zabić pokemona... Teoretycznie). (Mi) Pokemony tego typu kojarzą się z brakiem zasad, a raczej z tak krytycznym ich łamaniem, że nie wie się, kiedy, jak i gdzie popełniło się błąd. Dużo osób preferuje noc i stanowczo woli ją od dnia, ze względu na Nieuchwytność i wspomnianą wyżej Bezkazność... bez Mroku nie ma Światła, bez Światła nie ma Mroku... jedno nie może współistnieć bez drugiego. Każdemu, kto doczytał ,,to" do Tego momentu gratuluje, bo to pewnie trochę nudne (jak kogoś zaciekawiło to Xd), no ale dobra... już nie przedłużam, tylko wyślę Mój Teamek:A, no i znowu to zdjęcie... no ale widać to co potrzeba, więc chyba bedzie Ok. Więc... jeszcze Żółwiki Pokoju 🐢🐢🐢 i ☆Koniec☆
 27. Ribu

  Rekrutacja - Podania

  Dejnio super szef ❤️
 28. dejnio

  Rekrutacja - Podania

  Otwieram Rekrutacje Na Psychic - 4 listopada !
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×