Jump to content

Tobby

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tobby

  Turniej 6x100 OU

  1 miejsce - cokuu123 -- ODEBRANE -- 2 miejsce - superm0cnystrzal 3 miejsce - magisek Po odbiór nagrody, komunikujcie się ze szczerbatkiem na dsc!
 2. Tobby

  Turniej 6x100 OU

  Ostania prosta!! Walki o półfinał (BO3) do 24 lutego 18:00 Finał & Mecz o trzecie miejsce (BO3) do 26 lutego 18:00 https://challonge.com/pl/glqfruqq
 3. Tobby

  Turniej 6x100 OU

  Etap Grupowy zakończony! Teraz drabinka o podium!! BO3 czas do 20.02 https://challonge.com/pl/glqfruqq
 4. Tobby

  Turniej 6x100 OU

  Zasady Pojedynku - Walki są w zasadach podanych wcześniej ;D - Walki odbędą się 6x100 OU BO3 (Best of 3 → wygrywa ten kto zdobędzie pierwszy dwie wygrane) - Czas na walki to 2dni lub 3dni od zapowiedzi - Walki muszą być nadzorowane przez administracje (nie wliczając administratorów, questmakerów) - Dana walka może być otwarta (inni gracze mogą oglądać walkę) lub zamknięta (tylko osoba pilnująca pojedynku może oglądać walkę). Musi być zgoda dwóch osób (osoby walczące ze sobą) na walki otwarte!! - Gracz ma 3 min na zastanowienie się nad każda rundą/turą swojego ataku (timer walk to 3min) -Jeżeli osoba po tym czasie nie wybrała ataku, zostaje uznana jako poddanie się i przegrywa jednego seta. Wyjątkiem jest sytuacja gdy zgłosisz problem pilnującemu (np. Odpowiedz ustana na zdalnym xD). W takiej sytuacji gracz ten dostaje jednorazowe 15 min dodatkowego czasu. - Jeżeli uczestnik nie pojawi się i nie zawalczy z przeciwnikami w określonym czasie, zostaje zdyskwalifikowany , jednakże osoby poszkodowane w grupie otrzymują dodatkową wygraną - W razie problemów z walką – problem z internetem lub bug, walka się nie zalicza i należy ponownie zawalczyć, nie musi być tego samego dnia lecz ogranicza go termin końca walk jeżeli nie będzie w stanie wtedy zawalczyć niestety walka będzie oddana walkowerem - Jeżeli osoba pilnująca zauważy celowe wyjście z walki (np. z powodu braku połączenia) ma prawo potraktować taką walkę jako poddanie się gracza dodając jedną przegraną tej osobie - Szanuj przeciwnika honorowo → Proszę o nie prowokowanie się, wyzywanie się oraz podpowiadania graczom w postaci pisania na /msg , poprzez discord oraz udostępniania ekranu. Bądźmy fair wobec siebie. -Gracze, którzy uczestniczą w walkach będą siedzieć razem z pilnującym na discordzie pokecrafta, chyba że dwie osoby (osoby walczące ze sobą) wyrażą zgodę, aby nie musieli siedzieć ze sobą na discordzie nawet na niego nie wchodzić -Jeżeli ktoś złamie regulamin, musicie to udokumentować filmikiem/opinią administracji -Wyniki walk proszę o podawanie ich na forum pod tym postem lub na dsc Turniej obywa się pierw w fazie grupowej. Są 4 grupy sześcioosobowe. A następnie osoby które wyszły z grupy będą walczyły w drabince. Ilość wychodzących osób z grupy to 3 osoby. Jeżeli zdarzy się przypadek gdzie będzie dwóch lub więcej zawodników na tym samym miejscu w grupie, będzie rozegrana ponowna walka między tymi graczami, decydująca o wyjściu z grupy. Tutaj link do tabeli: https://challonge.com/pl/glqfruqq Czas na walki do 18 lutego 16:00
 5. Tobby

  Turniej 6x100 OU

  Patryk_356 Patryk12_#6208
 6. Witajcie ludziska!!! Chciałbym zaprosić was na turniej OU (według tieru serwerowego → National Dex), który odbędzie się na serwerze. Turniej jest z nagrodą $$$ Zasady: -Nie możesz posiadać dwóch lub więcej takich samych pokemonów w swoim składzie -Obowiązuje Sleep Clause -Obowiązuje Endless Battle Clause -Obowiązuje Evasion Moves Clause -Ataki OHKO są zakazane (Fissure, Guillotine, Horn Drill, Sheer Cold) -Zakaz używania ataku Baton Pass -Zabronione Abilitki : Arena Trap, Shadow Tag, Moody -Zabronione heldy: Brightpower i Lax Incense -Zakaz używania potionów itp. -Maksymalnie możesz posiadać 2 takie same heldy (wyjątek to ilość posiadanych berry zmniejszających superefektywność) Czas na zgłaszanie się jest do 14 lutego(23:59). Sam turniej odbędzie się 15 lutego godzinie 16:00. Nagrody: 1 miejsce – wybrana legenda / $$ z puli 2 miejsce – wybrany held / $$ z puli 3 miejsce- wybrany pokemon z naturką + 2x 31ivs Uwaga! Za każdą jedną osobę uczestniczącą w turnieju dodawane będzie do puli 7,50zł. Jednak, że dana osoba musi być fizycznie na turnieju. Im więcej osób weźmie udział w turnieju tym większa staje się pula pieniężna! Zachęcam do zapraszania osób! Zapisujcie się pod postem, według wzoru: Nick z serwera: Tobby Nick z discorda: Tobby#2122 Ze względu na czas na łapanie teamów trwający miesiąc przez pewne okresy będą podwyższone % IVs! W związku z walentynkami love balle będą miały podkręcone % na złapanie pokemona!! Informacje na temat walk, timeru walk itp. będą podawane po zapisach. Jeżeli masz jakieś pytania to napisz do mnie na pv! Powodzenia!
 7. Witaj @CzarnoBrody Jakimś znawcą parkoura nie byłem i nie jestem. Z mojej perspektywy nie dało się tam doskoczyć, wiec zapytałem się chatu co o tym myślą. Nie było jednostronnej odpowiedzi wiec musiałem sam podjąć decyzje. Niestety ta decyzja była źle podjęta co poskutkowało na twoją nie korzyść. Ale po dzisiejszym odwzorowaniu tego skoku jednak da się przeskoczyć. Podsumowując, przepraszam za zaistniałą sytuacje, niestety nie jestem ci teraz wstanie takiej walki na spleefie ponownie zrobić, ale postaram się od dziś dokładniej obserwować to co się dzieje na eventach. Również mam nadzieje, że mi za tą sytuacje wybaczysz, jestem człowiekiem tak jak ty i tak jak każdy człowiek popełniam błędy.
 8. Tobby

  Turniej OU

  win z dominikoos
 9. Tobby

  Turniej OU

  Tobby Tobby#2122 Tobiaszek
×
×
 • Create New...