Jump to content

Szczerbatyy

Administrator
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Szczerbatyy last won the day on January 17 2023

Szczerbatyy had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

About Szczerbatyy

 • Birthday 03/10/1996

Recent Profile Visitors

7750 profile views
 1. Wybacz teraz zauważyłem że na stronie nie został poprawiony kod zaproszenia 0o
 2. https://discord.gg/DtsgFKjsgN
 3. Hej, otwórz ticket na naszym discord 👌
 4. Po dokładnym sprawdzeniu wszelakich dokumentów śledczych oraz archiwum spraw jednostki do walki z przestępczością zorganizowaną przynależną do AHR Corp. Limited... Zaświadcza się iż w stwierdzeniach Pokecraft Gate jest wiele niepoprawnych wątków z poniższych powodów: - Asaro oraz Ribu się mogli nie znać, NA PEWNO nie utrzymywali relacji. - Asaro nie kopiował wspomnianego złota w inny sposób niż poprzez kilof z fortuną pozyskany nielegalnie od ówczesnego moderatora pseudonim ''Krelon''. - Lotosik prawdopodobnie nie brała w tym wszystkim udziału z uwagi na ograniczone zaufanie denka. - Tygrysica prawdopodobnie nie brała udziału w sprawie. Z wyrazami szacunku Ministerstwo sprawiedliwości Pokecraft.pl AHR Corp. Limited.
 5. Jesteśmy już na tropie Baxtona. z wyrazami szacunku, ministerstwo sprawiedliwości Pokecraft.pl
 6. Po przeanalizowaniu: Żadnych kar tego typu nie było, więc jeżeli coku by sobię nadał ów warna - byłby jedynym przypadkiem. Co do liderów, jeżeli jest z tym tak duży problem to możemy wykonać interwencje za sprawą dragonite. Możemy przygotować zmianę która sprawi że lider który nie respektuje zasad otrzymuje automatycznie warny, oraz traci status VIP mimo posiadanej rangi lidera. Zgodnie z poprzednim postem, oraz moimi słowami z przed około 6 miesięcy z wywoływania shitstormów będą wyciągane konsekwencje.
 7. Skarga generalnie typu znak zapytania. Zrobić nagonkę w X osób w ramach ciężko nawet stwierdzić czego, szczególnie przez osoby które same płakały na podobne zachowania, ale niechaj tak będzie. Rozstrzygnięcie winowajcy odbędzie się poprzez sprawdzenie czy faktycznie takowe kary za ''brak 3 osób'' miały miejsce jako zalążek problemu. Co do samego mute, w mojej samej opinii mute był Słuszny, osobiście może bym zastosował warny, gdzie 3 warny to mute 24h. Zachowania z samego filmu nie są normalne, i nie miały zdecydowanie na celu niczego dobrego, szczególnie patrząc na MSG czy bieganie po arence w kontekście sytuacji, więc jest to dość perfidna prowokacja. Ewentualnie macie czas do 23:00 na porozumienie własne.
 8. Na mocy rozprawy z dnia 01.01.2023, sprawa zostaje zamknięta na niekorzyść obu susspectów. Gruby od drzwi zostaje zwolniony. Detektyw pelikan zostaje zwolniony dyscyplinarnie.
 9. Do tego typu skarg należy mieć nagranie, lecz squeziak jest bardzo mocno na celowniku i są osoby zbierające całe teczki.
 10. TURNIEJ TAUNT OU BO2 Szczęść boże, zapraszam na turniej na nietypowych zasadach. Główne zasady: Zakaz ataków leczących (tjk. roost, recover, wish etc) Zakaz ataków boostujących (tjk.Sword dance, dragon dance, bulk up etc) Zakaz ataków statusowych (tjk toxic, stealth rock, will o wisp etc) Zakaz abilitek: Regenerator Contrary, Huge power, Pure Power, Grassy Surge, Poison Heal, Speed Boost Zakaz itemów: Leftovers, Z-move boostujące, wszystkie choice, weakness policy Tym samym nakazane zagrania to jedynie atak, czy zmiana pokemona Zapisy odbywają się poniżej, poprzez podanie nicku z gry, bez screenu teamu Teamy można zmieniać między walkami. Data: 07.01.2023 Nadzór nad eventem: Coku, Ostry Nagrody: Niespodzianka, mocno zależne od ilości zapisanych osób Powodzenia!
 11. Obrazy oraz groźby w kierunku administracji, dodatkowo wykopywanie BZ z budowli w skutek fatalnego błędu @Dominik493 Ban zostaje.
 12. Szczerbatyy

  witam

  Elo razzor B) Napisz mi coś na dc bo znowu mam nowy #banzaniewinnosc
 13. Byłeś ostrzegany, close +Niepoprawny dział
×
×
 • Create New...