Jump to content

Szczerbatyy

Administrator
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Szczerbatyy last won the day on January 17

Szczerbatyy had the most liked content!

Community Reputation

23 Excellent

About Szczerbatyy

 • Birthday 03/10/1996

Recent Profile Visitors

4875 profile views
 1. Po przeanalizowaniu: Żadnych kar tego typu nie było, więc jeżeli coku by sobię nadał ów warna - byłby jedynym przypadkiem. Co do liderów, jeżeli jest z tym tak duży problem to możemy wykonać interwencje za sprawą dragonite. Możemy przygotować zmianę która sprawi że lider który nie respektuje zasad otrzymuje automatycznie warny, oraz traci status VIP mimo posiadanej rangi lidera. Zgodnie z poprzednim postem, oraz moimi słowami z przed około 6 miesięcy z wywoływania shitstormów będą wyciągane konsekwencje.
 2. Skarga generalnie typu znak zapytania. Zrobić nagonkę w X osób w ramach ciężko nawet stwierdzić czego, szczególnie przez osoby które same płakały na podobne zachowania, ale niechaj tak będzie. Rozstrzygnięcie winowajcy odbędzie się poprzez sprawdzenie czy faktycznie takowe kary za ''brak 3 osób'' miały miejsce jako zalążek problemu. Co do samego mute, w mojej samej opinii mute był Słuszny, osobiście może bym zastosował warny, gdzie 3 warny to mute 24h. Zachowania z samego filmu nie są normalne, i nie miały zdecydowanie na celu niczego dobrego, szczególnie patrząc na MSG czy bieganie po arence w kontekście sytuacji, więc jest to dość perfidna prowokacja. Ewentualnie macie czas do 23:00 na porozumienie własne.
 3. Na mocy rozprawy z dnia 01.01.2023, sprawa zostaje zamknięta na niekorzyść obu susspectów. Gruby od drzwi zostaje zwolniony. Detektyw pelikan zostaje zwolniony dyscyplinarnie.
 4. Do tego typu skarg należy mieć nagranie, lecz squeziak jest bardzo mocno na celowniku i są osoby zbierające całe teczki.
 5. Ho,ho,ho - czy jakoś tak, Witam widzów, tych grzecznych jak i tych niezbyt, standardowo jak co roku udostępniamy możliwość napisania listu do mikołaja. W imieniu moim, zycza jak i całej administracji chciałbym podziękować za mniej lub bardziej udany rok, śmieszne sytuacje, głupie bany, ciekawe eventy czy po prostu dobrą zabawę, wspólnie spędzony czas, szczególnie tym którzy dołożyli swoją cegiełkę dla naszego serwera, tworzymy go razem. Trzymajmy kciuki że następny rok będzie tylko lepszy, dla nas jak i dla serwera, tym samym wesołych świąt dla wszystkich widzów! Dziękujemy! W skrócie poniżej zasady, dotyczące prezentu w grze: 1) Wymagane jest myślenie, proszę nie pisać o rzeczy niemożliwe do spełnienia. 2) Jeżeli uznamy że wasz prezent będzie zbyt "wygórowany" to zmienimy go na inny, bądź pominięty 3) Piszemy Listy. 4) Wszelkie posty nie zgodne z tematem będą usuwane a ich autorzy pomijani. 5) Czas zgłoszeń do 24 Grudnia 2022. do godziny 23:59. Po tym terminie zgłoszenia nie będą uznawane. 6) Każda osoba zgłasza za siebie prezent, zgłoszenia typu "Ja chcę X a mój kolega Y" nie będą uznawane. 7 ) Zgłoszenia składamy tylko na forum pod tematem, na serwie czy też dsc nie ma zapisów. Bonus: Legenda głosi że można poniżej również w formie listu napisać prośbę o Unban z adekwatną motywacją, Mikołaj może być bardziej przychylny. Eksperymentalnie, Jeżeli ktoś mnie przekona, dojdzie dodatkowa opcja. Prezent IRL, dodatkowe zasady. Prezenty składamy ponownie w formie listu na moją skrzynkę na forum. List musi zawierać co byśmy chcieli dostać - konkretnie, motywacje dlaczego akurat to, oraz dlaczego akurat TY powinieneś dostać prezent. List musi zawierać również następujące dane: Imię Numer paczkomatu (najlepiej z miastem i ulicą gdzie ów paczkomat się znajduje aby nie było pomyłki co do paczkomatu) Numer telefonu, email Nie będzie informacji kto wspomniany prezent otrzyma, informacją dla osobnika będzie dopiero mail / sms od inpostu o nadchodzącej paczce. **Paczkę będę wysyłał osobiście, więc dane nie zostaną nikomu przekazane, posiadałem numery na tzw ''słupa'' jeżeli uda mi się je odnaleźć to je wykorzystam, w przypadku gdy ktoś by miał obawy o podanie numeru.** Powodzenia!
 6. TURNIEJ TAUNT OU BO2 Szczęść boże, zapraszam na turniej na nietypowych zasadach. Główne zasady: Zakaz ataków leczących (tjk. roost, recover, wish etc) Zakaz ataków boostujących (tjk.Sword dance, dragon dance, bulk up etc) Zakaz ataków statusowych (tjk toxic, stealth rock, will o wisp etc) Zakaz abilitek: Regenerator Contrary, Huge power, Pure Power, Grassy Surge, Poison Heal, Speed Boost Zakaz itemów: Leftovers, Z-move boostujące, wszystkie choice, weakness policy Tym samym nakazane zagrania to jedynie atak, czy zmiana pokemona Zapisy odbywają się poniżej, poprzez podanie nicku z gry, bez screenu teamu Teamy można zmieniać między walkami. Data: 07.01.2023 Nadzór nad eventem: Coku, Ostry Nagrody: Niespodzianka, mocno zależne od ilości zapisanych osób Powodzenia!
 7. Obrazy oraz groźby w kierunku administracji, dodatkowo wykopywanie BZ z budowli w skutek fatalnego błędu @Dominik493 Ban zostaje.
 8. Szczerbatyy

  witam

  Elo razzor B) Napisz mi coś na dc bo znowu mam nowy #banzaniewinnosc
 9. Byłeś ostrzegany, close +Niepoprawny dział
 10. Szczerbatyy

  witam

  Chyba nikt nie pamięta jakiegoś potencjalnego dawidkoxa
 11. Naturalnie, zamykam.
×
×
 • Create New...