Jump to content

Szczerbatyy

Administrator
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Szczerbatyy last won the day on July 22

Szczerbatyy had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

5 Followers

About Szczerbatyy

 • Birthday 03/10/1996

Recent Profile Visitors

3062 profile views
 1. Szczerbatyy

  propozyc,ja

  Stałe respy będą się pojawiać rotacyjnie, sam temat poruszymy w ciągu kilku dni na debacie „community meeting” na Discord serwera, co do spawna - ten zostanie zmniejszony bądź zostanie przywrócony spawn z pierwszej edycji. Dla nowych graczy zostanie również dodana komenda /help - pomoc. smialo zapraszam do dyskusji, będzie o czym pogadać 👌
 2. Bliski są na warp vip, poniżej kordy. https://prnt.sc/1b1gof0 Zamykam.
 3. Oferowanie branie udziału w takich sprawach jest samo w sobie problematyczne, i każdorazowo może się zakończyć w taki sposób. Ku odniesieniu do innych, nie ma tutaj ironii, żartu, czy innych. Po wyjaśnieniu przez Russhuna, Ban zostaje zdjęty - lecz niech pozostanie to jako przestroga że nie będzie tutaj domysłów.
 4. Ban permanentny na forum i już na forum, zamykam.
 5. Niepoprawny format odwołania, niepoprawny powód bana. Ponadto otrzymałeś bana permanentnego w związku z multi-kontami, spróbuj napisać prośbę za jakiś czas. Odrzucone
 6. Informacje: W owym dziale, staramy się pisać krótko zwięźle i na temat opisać sprawę bez lania wody, za dowody uznaje się jedynie nie edytowane screeny / filmy, chatlog z waszego klienta nie ma większej wartości. Obowiązuje bezwzględny zakaz wypowiadania się osób nie powiązanych które nie wnoszą nic do tematu - będzie to nagradzane punktami karnymi forum. Obowiązuje również zakaz zamykania tematu dla naszej wygody, druga strona musi zostać poinformowana o skardze aby mogła się swobodnie wypowiedzieć jeżeli sprawa nie jest klarowna. 1. W tematach skarg może wypowiadać się jedynie: osoba składająca skargę / oskarżony / Właściciel / świadkowie. 2. Moderacja oraz Administracja może wypowiadać się w celu zamknięcia tematu/uniknięcia niepotrzebnego spamu. Administracja może nawet rozwiązać skargę w razie potrzeby. 3. Każda skarga powinna opierać się na dowodach w postaci krótkiego filmiku, lub screenów. W przypadku braku dowodów można poprosić Właściciela serwera o wyciągniecie logów czatu z danego dnia i godziny. Niezastosowanie się do wzoru skutkuje natychmiastowym odrzuceniem. Nazwa tematu: Skarga - [Nick osoby oskarżonej] Wzór: Twój nick z gry: Nick gracza, na którego składasz skargę: Data i czas zdarzenia: Opis sytuacji: Dowody: W momencie ewentualnego przyjęcia skargi moderator rozpatrzy samą skargę bądź poprosi o poinformowanie oskarżonego o skardze.
 7. W temacie znajdziecie WSZYSTKIE informacje na temat tego jak poprawnie napisać apelacje bądź prośbę. Nie apelujemy od słusznie nadanych kar, nie piszemy tu również skarg nt. niesłusznie nadanych kar. Wszyscy są zobowiązani do używania poniższego wzoru, niezastosowanie się do wzoru skutkuje natychmiastowym odrzuceniem prośby. Temat skargi piszemy w następujący sposób [Twój nick] - Apelacja o zdjęcie [Rodzaj kary którą chcesz zdjąć] Przykład: Trava - Apelacja o zdjęcie Klątwy Wzór: Nick z gry: Nick z forum: Rodzaj kary: (Mute | Ban | Jail | Eventban | Klątwa | Tempban |) Powód kary: Kara nadana przez: Oznacz administratora znakiem @(nick) Argumentacja wraz z dowodami: Przykład: Nick z gry: Szablozębny Nick z forum: @Szczerbatyy Rodzaj kary: Jail Powód kary: Oszustwo innego gracza Kara nadana przez: @Travkaa_ Argumentacja wraz z dowodami: Otrzymałem jaila dnia 26 marca około godziny 17, powodem oszustwa gracza Pokejanek21, zgodnie z tym co pisałem z wspomnianym graczem na /msg, to on próbował oszukać mnie, zaszła pomyłka proszę o wyjaśnienie.
×
×
 • Create New...