Jump to content

wiktor212

Members
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

wiktor212 last won the day on August 30 2021

wiktor212 had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

1 Follower

About wiktor212

 • Birthday 02/02/2021

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Informacja na jaką salę startujesz Rock Nick na serwerze pokecraft Wiktor212 Wiek (Minimum 13 lat)15 Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze z 3h Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) WiKtOr212#3677 Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) startuje na tą salę dlatego ponieważ ta sala jest bardzo ciężka i chciałem się sprawdzić w tym typie. W pokemonach rock podoba mi sie najbardziej ich tankowność oraz speed i atk pokemonów. Najlepsze z nich to cradily aero i tyranitar oraz lycanroc Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) Ta mute i ban za ochłoń
 2. Informacja na jaką salę startujesz poisonNick: Wiktor212Wiek: 15Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: 4-5hNick na discord: WiKtOr212#3677Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) Startuje na daną salę, dlatego bo lubię trutkę, uwielbiam grać twitchem na adc w lolu. W Pokemonach uwielbiam weezinga który swoim deffem jest bardzo fajnym tankiem, oraz scolipeda czy też crobata który ma bardzo i to bardzo dużo speeda. Te pokemony zainspirowały mnie do powrotu na adc w lidze.Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) Tak byłem, lecz cokuu pozwolił. Screenshot teamu
 3. Mogę jakiś evencik zrobić tego typu.
 4. Nick z gry: wiktor212 Nick z forum: wiktor212 Rodzaj kary: Perm Powód kary: Handel Psc Kara nadana przez: @Szczerbatyy (Przez Travkę lecz został wyrzucony)Oznacz administratora znakiem @(nick)Argumentacja wraz z dowodami: Witam chciałbym się odwołać od bana na serwerze Pokecraft.pl. Chciałbym wspomnieć iż dostałem tego bana za solgaleo. Chciałbym pograć na Pokecraft, ponieważ nie mam co robić i jedyne co mi zostało to lina i taboret (żart). Chciałbym znów poczuć tą rozkosz, którą otrzymywałem grając w pokemony i łapiąc mój ulubiony sort pokemonów. Dlatego chciałbym by moja apelacja o odblokowanie mojego konta z zablokowania permanentnego została zaakceptowana. Z wyrazami szacunku Miły gracz wiktor212.
 5. Nick z gry: wiktor212 Nick z forum: wiktor212 Rodzaj kary: perm na dc Powód kary: udostępnianie danych wizerunku itp Kara nadana przez: @Travkaa_Oznacz administratora znakiem @(nick)Argumentacja wraz z dowodami: Zostałem zbanowany za emotkę serwera prywatnego kogoś wizerunku jak je lubisia z nazwą "pyszota". Mam nadzieje że dostane unbana bo kocham ten serwer i mam ADHD jak nie siedzę na discord.
 6. Nick z gry: wiktor212 Nick z forum: wiktor212 Rodzaj kary: Ban na Discord Powód kary: 3.14 Kara nadana przez: @Travkaa_ @Travkaa_Oznacz administratora znakiem @(nick)Argumentacja wraz z dowodami: Dzień dobry lub Dobry wieczór dostałem bana 23/08/2021od Administratora o nicku na discordzie "Trava." z powodem udostępniania czyjegoś wizerunku. Bana otrzymałem po napisaniu emotki na ogólnym. Myślę że wina nie leży po mojej stronie tylko po stronie kogoś kto dodał takową emotkę. Dowidzenia miłego dnia lub dobranoc.
 7. Informację, na którą salę startuje: Ziemia (Ground) Nick z serwera Pokecraft.pl: Wiktor212 Wiek (12 lat minimum):14 Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie: 5-6h Nick na discord wraz z # Tokashima#3308 Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów) na sale ziemną wybrałem się po namyśle na początku grass fairy ale na końcu wybrałem ground. Ziemia jest dobra jak koledzy z klasy kroili mnie z kanapek na końcu rzucali mną o ziemie i byłem jej jednością bo trochę wpadło do buzi ziemi. Michałek tak jak koledzy chciał mnie skroić z kanapek Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara) No miałem jaila za prank na którym się nabrało z 15 osób muta chyba kiedyś reszty nie pamiętam i ban za handel psc i nadal go mam.
 8. rezygnuje z lidera ground
×
×
 • Create New...