Jump to content

wiktor212

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

wiktor212 last won the day on August 30 2021

wiktor212 had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

1 Follower

About wiktor212

 • Birthday 02/02/2021

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick z gry: wiktor212 Nick z forum: wiktor212 Rodzaj kary: perm na dc Powód kary: udostępnianie danych wizerunku itp Kara nadana przez: @Travkaa_Oznacz administratora znakiem @(nick)Argumentacja wraz z dowodami: Zostałem zbanowany za emotkę serwera prywatnego kogoś wizerunku jak je lubisia z nazwą "pyszota". Mam nadzieje że dostane unbana bo kocham ten serwer i mam ADHD jak nie siedzę na discord.
 2. Nick z gry: wiktor212 Nick z forum: wiktor212 Rodzaj kary: Ban na Discord Powód kary: 3.14 Kara nadana przez: @Travkaa_ @Travkaa_Oznacz administratora znakiem @(nick)Argumentacja wraz z dowodami: Dzień dobry lub Dobry wieczór dostałem bana 23/08/2021od Administratora o nicku na discordzie "Trava." z powodem udostępniania czyjegoś wizerunku. Bana otrzymałem po napisaniu emotki na ogólnym. Myślę że wina nie leży po mojej stronie tylko po stronie kogoś kto dodał takową emotkę. Dowidzenia miłego dnia lub dobranoc.
 3. Informację, na którą salę startuje: Ziemia (Ground) Nick z serwera Pokecraft.pl: Wiktor212 Wiek (12 lat minimum):14 Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie: 5-6h Nick na discord wraz z # Tokashima#3308 Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów) na sale ziemną wybrałem się po namyśle na początku grass fairy ale na końcu wybrałem ground. Ziemia jest dobra jak koledzy z klasy kroili mnie z kanapek na końcu rzucali mną o ziemie i byłem jej jednością bo trochę wpadło do buzi ziemi. Michałek tak jak koledzy chciał mnie skroić z kanapek Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara) No miałem jaila za prank na którym się nabrało z 15 osób muta chyba kiedyś reszty nie pamiętam i ban za handel psc i nadal go mam.
 4. rezygnuje z lidera ground
 5. Twój nick z gry: wiktor212 Nick gracza, na którego składasz skargę: Ojdi Data i czas zdarzenia: 23:06 09.08.2021 Opis sytuacji: Turniejmaker o nicku Ojdi pisał do karixona żeby wszedł na kanał max3 na discordzie pokecraft żeby zawalczyli w turnieju. Karixon Mal3kEz ja oraz trochę Tobi pisaliśmy że nie może zmieniać zasad (sam Cokuu tak niedawno napisał że nie może zmieniać zasad jak turniej trwa) pisałem że nie może zmieniać a on po 30 minutach kłótni o godzinie 23:34 dał mi na początku muta na 10 minut po czym napisał "nie mogę go słuchać" i po 2 minutach dał unmute i warna pisząc: Tak będzie lepiej wlepiając mi mojego 2 warna. Moim zdaniem ojdi powinien dostać dq ponieważ zbyt się poczuł z tą rangą. Mam nadzieje że moja skarga zostanie zaakceptowana Dobranoc/Miłej nocy zależy o której to czytacie. Dowody: Oczywiście że mam. a to blokowanie expa tak o żeby było
 6. Nick z gry: wiktor212 Nick z forum: wiktor212 Rodzaj kary: mute Powód kary: I sobie potrolowałeś Kara nadana przez: @Travkaa_ Argumentacja wraz z dowodami: Masuj_orangutana powiedziałem że złapałem Lugie i jest nalot na /warp las2 mówił mi żebym mu pokazał to zrobiłem podobne do pokazywania. Już nie będę proszę nie chce przez 2 dni bo mute mi się kończy we wtorek o 4
 7. Nick z gry: wiktor212 Nick z forum: wiktor212 Rodzaj kary: mute Powód kary: prowo namawianie Kara nadana przez: @Szczerbatyy @zyczu @Sylwester800 @ody @ostry714 @Travkaa_ @invite @cokuu123Oznacz administratora znakiem @(nick)Argumentacja wraz z dowodami: gracz o nicku vander nas wyzywał gdy z michałkiem pisaliśmy piosenkę szczeka piesek hau hau hau to vander napisał że jesteśmy dobrymi pieskami z karixonem uraziło mnie to w serduszku a on dostał tylko muta na 30 minut. Ja nie prowokowałem a namawianie było dla żartów i tak tego nikt nie pisał i nikt nie widział oprócz mnie karixona i dominikosa bo wtedy michałek poszedł. Błagam dajcie unmuta bo nie chce dostać bana. Serwer jest moim całym życiem proszę nie róbcie mi tego.
 8. Informację, na którą salę startuje: Ziemia (Ground) Nick z serwera Pokecraft.pl: Wiktor212 Wiek (12 lat minimum):14 Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie: 5-6h Nick na discord wraz z # Tokashima#3308 Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów) na sale ziemną wybrałem się po namyśle na początku grass fairy ale na końcu wybrałem ground. Ziemia jest dobra jak koledzy z klasy kroili mnie z kanapek na końcu rzucali mną o ziemie i byłem jej jednością bo trochę wpadło do buzi ziemi. Michałek tak jak koledzy chciał mnie skroić z kanapek Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara) No miałem jaila za prank na którym się nabrało z 15 osób muta chyba kiedyś reszty nie pamiętam.
 9. win z dorminkiem (bierze dq)
×
×
 • Create New...