Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/22/19 in all areas

 1. 9 points
  Siema, to ja, Monka - była adminka na pokecraft.pl Na samym początku chciałam przeprosić Ciebie Zyczu za to co zrobiłam, bo jakby nie patrzeć złamałam zakaz, który Ty jako HeadAdmin, czyli ktoś nade mną, mi dałeś. Wiem, że nie powinnam była odpisywać ribowi na to co do mnie napisał, ale jak sam pamiętasz wczoraj Ci udowodniłam, że kontakt z nim nie jest mi wcale potrzebny blokując go. Co prawda po DQ napisałam kilka dziwnych z rzeczy, ale to wynikało z emocji. Mam nadzieję, że nie masz mi tego dalej za złe. Jako, że na serwerze gram już od ponad czterech lat (prawie pięciu), a na randze byłam ponad dwa/dwa i pół roku ciągle mam sentyment do serwera i nawet jakbym chciała to nie potrafię tak po prostu o nim zapomnieć. PokeCraft jest tak na prawdę częścią mojego życia i życie bez PokeCrafta byłoby po prostu nudne. Po tak długim czasie pomagania Ci Zyczu, niektóre rzeczy, które wykonywałam na serwerze mój mozg chce wykonywać automatycznie, bo jednak po tak długim czasie na randze trudno jest przyzwyczaić się do gracza. Faktem, który sprawia, że żałuję jeszcze bardziej są wiadomości na /msg lub discordzie od graczy, którzy próbują mnie pocieszyć, mówią jak to było fajnie jak byłam na randze, jaką dobrą adminką byłam, czy będzie im smutno jak odejdę (Zaznaczę tylko, że to nie jest próba grania na emocjach) Podsumowując: żałuję tego co zrobiłam, nie chciałam, żeby tak wyszło, jeszcze raz Cię przepraszam Zyczu i chciałabym zapytać, czy jest jakaś szansa na to, że odzyskam rangę? Chciałabym wrócić zwłaszcza dla graczy serwera, więc chciałabym, by i oni się wypowiedzieli. Mile widziane są opinie negatywne jak i pozytywne. Dziękuję za przeczytanie i mam nadzieję na jakąkolwiek odpowiedź.
 2. 8 points
  Tak jak powiedział fafal. Błędy są od tego żeby je wybaczać 😊
 3. 8 points
  Witam, czuję upokorzenie pisząc to, bo proszę o unbana z bana, o którego poprosiłem. Nie mam co robić, więc wbijałbym tu od czasu do czasu(napewno nie tyle co kiedyś).Moje konto jest bez wartości bo wszystko rozdałem i nie jest to prośba o możliwość wykupienia ub a o ub, bo nie bedę płacił. Rozumiem, jeśli go nie dostane bo sam o niego prosiłem pozdro szepto
 4. 7 points
  Może Monqa złamała Zyczu twoje ultimatum, ale uważam że mimo tego... co sie wydażyło. To ile monqa robiła na serwerze nie może zostać zapomniane. 1.Pomoc w sprawach administracyjnych/dramach etc. 2.Praca nad plecakami, nerkami, specjalnymi teksturami dla liderów, administracji jak i na prośby Graczy 3.Budowa mapy na Hoenn 4.Jak i ogólnie bycie tym radosnym bytem wśród administracji. 4.1.Która jeszcze ma sporą dozę dystansu, i potrafi pośmiać się z samej siebie jak i tego ci się dzieje dookoła, zarazem na chłodno przyjmując krytykę Gracze mimo wszystko Mają co do niej pozytywną opinie mówiąc lekko (jeśli ktoś nie ma dajcie mi znać, lubię szukać rzadkich unikatów). W mojej osobistej opinii to Pokecraft bez naszej Adminki nie będzie tym samym... a dziura jaką zostawia będzie niesłychanie trudna do wypełnienia. Mimo iż zapewne masz swoje powody by takowe środki podjąć... to uważam że jednak Monqa zasługuje na drugą szansę Nieważne co się stanie Monqa i tak byłaś najlepszą Adminką z Pokecraftowej społeczności. Ciepło cię przyjmiemy nawet jako gracza
 5. 7 points
  No...więc...ekhem.....na...tak...siema....pozdro....<3
 6. 7 points
  Jeśli to nie podziała to ja nie wiem. Daj zyczu jej tego admina, zyskasz w oczach wielu graczy. Pozdrawiam
 7. 6 points
  Każdy popełnia błędy ❤️ . Ale po to są błędy , że by je wybaczać . Elo tyle ode mnie .
 8. 5 points
  @Kayeno od razu mówię, że więcej nie odpiszę, bo nie chcę, by to zmieniło się w jedną wielką kłótnię. Owszem, przyznaję, dq dostałam słuszne, ale rozmawiałam z zyczem i zgodził się na ten post, by zobaczyć reakcję graczy. Co do tego Ribu, nie było to ujęte tak jak napisałeś, tylko było mowa o tym, że gdyby nie ban nie oderwałabym się od Pokecrafta, bo dużo mnie tu trzyma - i to była prawda. + chciałabym poprosić, żeby opinie nie były minusowane od razu, napisałam na wstępie, że czekam na pozytywne i negatywne. Nie chcę, by gracze zniechęcali się do wypowiedzi, bo dostaną minusy - to taka mała prośba ode mnie.
 9. 5 points
  Monqa bez rangi to nie monqa*
 10. 4 points
 11. 4 points
  Napisz taką propozycję w zimę a nie w lato xd
 12. 3 points
  Każdy popełnia Błędy i trzeba dać komuś drugą szanse a Monka Wiele razy pomagała wielu graczom i serwerowi. Wiec moim zdaniem jest danie Monce drugie szansy bo już takiej drugiej Monki nie znajdziesz.
 13. 3 points
  Skoro Zyczu zgodził się na taki post, a ja robiłem taki sam i gracze też wyrazili opinię, że ranga powinna być mi zwrócona to też poproszę moderatora bo nie mogę żyć bez tego serweraaa
 14. 3 points
  Wiele z tych "argumentów" - jeśli w ogóle można to tak nazwać, mógłbym obalić, ale nie o to w tym chodzi, każdy ma swoją opinie, ale wypowiadając się róbcie to przynajmniej porządnie. Ostatnia odpowiedź do tego tematu, bo nie chce mieć z nikim na pieńku dlatego że mam inne "poglądy" na ten temat.
 15. 3 points
  Monka bez admina to jak gracz bez pokemona jestem za powrotem admina monki
 16. 3 points
  Siema tu Spring . Przychodzę z żalem ponieważ to co zrobiłem jest złe i chciałem przeprosić ,chciałem prosić również o możliwość wykupu UB ponieważ chciqłbym jeszcze pograc na serwerze , dzięki 😉
 17. 3 points
  Rozpoczyna się wielka wakacyjna łapanka poków typu Ground! Złap jak najwięcej poków typu ground do końca sierpnia i zgarnij legendę: Shiny Groudona do złapania! Czas na łapanie pokemonów do: 31.08.2019 godz. 23:59 Zakazane jest łapanie pokemonów na cudzych kontach, efektywnie łapania poków przez wiele osób na jedno konto! Nagrody: 1 miejsce - legenda Shiny Groudon do złapania 2 miejsce - 2x Wybrany Mega Stone 3 miejsce - 20x /losujpoke Złapane pokemony zliczane są w rankingu, widocznym co jakiś czas po prawej stronie ekranu! Powodzenia!
 18. 3 points
  dajcie mi plusy bo jestem dobrym czlowiekiem
 19. 3 points
  a dlaczgo ta loteria była nie udana? chyba wszystko poszło dobrze.
 20. 3 points
  ale i tak chodzą po 80 - 100 bz na licytacjach -.-
 21. 3 points
  Gdy obydwoje klikną "Gotowe", to wtedy nikt już nie może zmieniać, ale wymiana nie następuje. Wtedy obie osoby mają czas na zapoznanie się z tym co zaoferowała druga strona. Dopiero gdy wszyscy klikną "Wymiana", to następuje wymiana. Jeśli ktoś na pałę klika "Wymiana", nie patrząc na to co jest oferowane, to to jest jego problem.
 22. 3 points
  W wymieniarkach NIE DA SIĘ ZMIENIĆ POKEMONA gdy dana osoba kliknie "Gotowość". Po prostu się NIE DA ZMIENIĆ. Następnie OBIE osoby muszą kliknąć wymiana i dopiero wtedy jest wymiana.
 23. 3 points
  Wiesz, szczerze to na potrzeby budowlane serwera został stworzony serwer testowy, na którym trwają prace nad różnego typu budowlami i mapkami, a także nad nowym regionem. Serwer sam w sobie nie ma już ograniczonych zasobów w budownictwie, ponieważ po to zostało wprowadzone Build Battle, żeby zaznać troche rywalizacji, móc się rozwinąć i nauczyć się na własnych błędach. Co do stworzenia specjalnie odizolowanego świata dla wszystkich graczy, ograniczyłoby to rozgrywke i ilość osób na Głównym serwerze... dlatego jestem częściowo na Nie... chociaż można by wprowadzić Build Battle jako normaly event, który by się odbywał tak jak np Ox czy Wyspa (z podobnymi nagro), byłaby tylko jedna runda i trwałaby... no np. 10min ... Tyle ode mnie
 24. 2 points
  Moim Monka powinna odzyskac range bo byla dobrym adminem i w wiele graczy tego serwera chcialoby zeby wrocila. Pozdrawiam :))))
 25. 2 points
  Monka na Admina ❤️ zyczu pls ❤️
×