Jump to content

cokuu123

Szef Liderów
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj rekrutacje się odbędą, ale z opóźnieniem (Nie jestem w stanie sprecyzować jakim).
 2. Wszystkie nadchodzące rekrutacje odbędą się w najbliższy piątek od godziny 18:00. Póki co nie mogę podać nowej, oficjalnej i stałej daty na rekrutacje, ponieważ wciąż nie znam planu na studiach.
 3. cokuu123

  Urlopy liderów

  Szymexmax bierze urlop do 15 września (sytuacja była ze mną przedyskutwana) powodem wyjazdu na praktyki do Włoch.
 4. Rekrutacje będą rozpisane w przyszłym tygodniu. Batman_RB - podanie niezaliczone, dostałeś dq w tym miesiącu z lidera.
 5. Tequilo - 3xlosowy tm kevinyt756- 2xlosowy tm (odebrane)
 6. 1 miejsce- 3x losowy tm 2 miejsce- 2x losowy tm 3 miejsce- 1x losowy tm Nagrody są przyznawane tylko za punkty na +
 7. W związku z wczorajszą ankietą zmieniam system walk, ponieważ nie wytrwał próby czasu (biblethump 2k17) Od teraz na walkach obowiązują 3 tryby 6x100: OU + 1xban pokemona Uber + 2xban pokemona AG + 3xban pokemona Gracze na poprzedniej edycji nie chcieli grać wyższych tierów niż OU, więc teraz pojawią się dodatkowe bany, żeby zachęcić graczy do wybierania Uber/AG. Dodatkowo jutrzejsze rekrutacje niestety muszą zostać przeniesione, w temacie z ogłoszeniami będziecie mieli informacje co, gdzie i kiedy odbędzie się dana rekrutacja. Koniec ogłoszeń parafialnych.
 8. Od tego momentu na rekrutacji wystarczy jedna osoba, jeśli taka sytuacja wyjdzie- ja będę z tą osobą walczył na serwerze monotypami.
 9. Jestem pod wrażeniem twoich zdolności graficznych, nawet się uśmiechnąłem.
 10. Wszystkie rekrutacje się dzisiaj odbędą, ale musicie trochę poczekać. Edit. rekrutacje będą od 20:30
 11. papugowy3 - podanie niezaakceptowane, nie ma widocznych 100lv, dodatkowo charizard na rekrutacji jest zakazany
 12. W związku z ostatnimi wydarzeniami, rekrutacja steel zostaje przełożona na 27 sierpnia. NygusBombel zostaje oddalony od rekrutacji i ma zakaz do odwołania na pójście na lidera. Dodatkowo karixon otrzymuje warna za podłożenie kolegi na rekrutację (nie obchodzi mnie jak było, nie warto pisać takich rzeczy na chacie). W najbliższym czasie forma walk będzie zmieniona. Kiedy na danego lidera będzie startowała jedna osoba, będziecie ze mną, na serwerze walczyli. Zasada ta jeszcze nie obowiązuje, aczkolwiek niedługo zostanie wprowadzona. Na koniec dodam, że jeżeli jeszcze raz zobaczę taką krzywą akcję- mcdip nie pójdziesz na żadnego lidera do końca roku. Koniec ogłoszeń parafialnych.
 13. cokuu123

  Turniej OU

  1 miejsce - Tequilo 2 miejsce - Wiktor212 3 miejsce - Karixon Po odbiór nagrody, komunikujcie się ze szczerbatkiem na dsc!
 14. cokuu123

  Turniej OU

  Czas na finały! Walki półfinałowe oraz finałowe będą jak już wyżej napisałem w odosobnieniu, jeżeli będę na serwerze i obu graczy będzie obecych- zawalczycie. To samo tyczy się walki o 3 miejsce. glhf
 15. Zasada o tierze AG jest testowa, jeżeli nie przejdzie próby- zostanie zmodyfikowana.
×
×
 • Create New...