Jump to content

TM04_Krakersik

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Sala: FlyingNick: TM04_KrakersikLat: 13Średnia dzienna: 5gDiscord: Kraxik#8304Kary: Nie byłem karany Chciałbym iść na próbę flying tak jak na poprzedniej edycji. Lubię type flying ponieważ ekscytuje mnie jak leci kapeć z takim szumem. Mam nadzieję że dam radę. Jak wygram obiecuję że będę super liderem. Flying to super team ma bardzo fajne super efektywności i jak mogę to z chęcią będę reprezentował typ flying.
  2. Sala: RockNick: TM04_KrakersikLat: 13Średnia dzienna: 5gDiscord: Kraxik#8304Kary: Nie byłem karany Bardzo chcialbym na sale rock poniewaz jest to trudna sala chce sie podjac wyzwania a jak widac inni sie boja. Poza tym jestem twardy jak skala wiec sie nadaje xD. A tak to chce pokazac ze gracze bez wyksztalcenia rowniez moga byc liderami. Cokuuu jestes super i przyjmij mnie pls.
  3. Grass TM04_Krakersik 13 5g Kraxik#8304 Nie byłem karany Chciałbym bardzo być liderem typu grass ponieważ bardzo lubię kolor zielony i pokemony tego typu. Typ grass ma bardzo ciekawe pokemony, ruchy i efektywności na dany typ, a poza tym chciałbym się również przyczynić do rozwoju liderów na tym serwerze i w razie niedoskonałości modyfikować swoja drużynę. Staram się być miły i pomocny dla innych graczy.
  4. Witam jestem TM04_Krakersik chciałbym być liderem sali grass ponieważ bardzo zależy mi aby mój shiny gogoat był maskotką sali i bardzo lubię ten typ. Dziennie na serwerze spędzam od 2 do 8 godzin. Mam 13 lat oraz mój nick na discordzie to Kraxik#8304. Karany nie byłem i mam nadzieje że nie będę. (Ewentualnie jak zostanę poproszony mogę zmienić część swojej drużyny)
×
×
  • Create New...