Jump to content

Pokecraft_Gate

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak widzicie, mem, który został użyty beznadziejnie oraz niezwykle wysoka aktywność w tym wątku na przestrzeni ostatniego tygodnia, może mieć związek z traumą jaką doświadczył w 2016 roku. Prosiłbym o wyrozumiałość i nie wrzucanie go do jednego worka z przestępcami.
 2. Niezmiernie cieszy mnie, że tekst zyskał taki rozgłos, że zainteresował się nim sam razzorblaack, sprawa została jednak zgłoszona odpowiednim organom. Więcej informacji opublikuję na swoim story jeszcze w tym tygodniu. Mimo to chciałbym zatrzymać się na minutę i przytoczyć materiał dowodowy, niestety zapisałem go na swoim starym dysku, dlatego jeżeli ktokolwiek ma do niego dostęp, proszę o kontakt na [email protected]. Filmik jest zatytułowany "Jak zarobic na Pokecraft" autorstwa oskarżonego Asaro, pokazuje dokładny model klonowania oraz osoby, którym przekazywał tą tajemną wiedzę. Uwaga do was, macie 24h na sprostowanie i wydanie oświadczenia, w przeciwnym razie będę zmuszony czekać, aż filmik wejdzie w moje posiadania, Jeszcze przydałoby się przybliżyć postać RazzorBlaacka, który regularnie za kontakty fizyczne w grze, otrzymywał różne benefity od denka. Do tego stopnia, że potrafił dać dowolnej osobie dq lub bana, gdy miał na to ochotę. Mam nadzieję, że nie dacie się zmanipulować tej osobie.
 3. Witam serdecznie, pora zdementować plotki -Lotosik brała dość aktywny udział - po prostu nigdy nie została przez denka wysłuchana (m.in ban Asaro poprzez doświaczenie materiałów dowodowych na bugowanie przez Asaro (działo się na czas przed banem za kopiowanie - klonowanie) -Tygrysica wiele razy namawiała denka do przyglądnięcia się całej sprawie i utrzymywała regularny kontakt z liderami sprawiedliwości) -Linie na screenie pokecraft gate to jest jakiekolwiek połączenie, nie tylko przyjazne/w grze -Chciałbym przypomnieć, że każda przedstawiona osoba miała wtedy 14-15 lat, najprawdopodobniej patrykozaur również
 4. Przez wiele lat miałem dylemat czy ujawniać tę sprawę. Mocno dręczyły mnie myśli, że znam ciemną stronę serwera, o którym większość graczy już dawno zapomniała. To historia, która nie została nigdy w pełni wyjaśniona, a wielu graczy, w tym tacy jak Asaro czy RIbu, od dawna przeszło do innych światów gier online. To historia o aferze PokeCraft Gate, która na zawsze pozostanie w pamięci tych, którzy ją przeżyli.Wszystko zaczęło się niewinnie. PokeCraft był serwerem, który przyciągał tłumy graczy, oferując nieograniczone możliwości w świecie Pokemon. Ludzie spędzali godziny na zdobywaniu, trenowaniu i rywalizowaniu ze sobą, tworząc niezapomniane przygody. Ale jak to często bywa, kiedy w grach pojawiają się wielkie zasoby, pojawia się także pokusa do nadużywania systemu. Asaro i RIbu byli dwoma znanymi graczami na serwerze. Szybko zdobyli reputację wspaniałych mistrzów Pokemon, ale ich prawdziwa sława przyszła wraz z odkryciem pewnego błędu w systemie. Okazało się, że można było kopiować bloki złota, wykorzystując pewne podstępne triki. Złoto było na serwerze cennym surowcem, które można było wymieniać na rzadkie przedmioty i Pokemony. Kiedy ta informacja dotarła do Asaro i RIbu, zaczęli działać. Nie trwało długo, zanim zaczęli masowo kopiować bloki złota. Codziennie zbierali ogromne ilości surowca, zyskując nielegalną przewagę nad innymi graczami. Cena złota na serwerze gwałtownie spadła, a niektórzy gracze zaczęli tracić zainteresowanie grą, widząc, że uczciwa rywalizacja stała się niemożliwa. Ale to tylko początek problemów. Kiedy administracja serwera dowiedziała się o procederze Asaro i RIbu, podjęła decyzję o zresetowaniu całego serwera. Była to próba przywrócenia równowagi i uczciwości na serwerze. Jednak ta decyzja spotkała się z falą oburzenia ze strony wielu graczy. Wielu z nich spędziło wiele godzin na budowaniu swoich domów i zbieraniu Pokemonów, tylko po to, aby teraz stracić wszystko w wyniku działań dwóch oszustów. PokeCraft Gate stał się gorącym tematem dyskusji na forach społecznościowych i w gronie graczy. Kłótnie i oskarżenia latały na każdą stronę, a serwer podzielił się na frakcje. Część graczy popierała działania administracji, uważając, że to jedyna droga do naprawienia serwera, podczas gdy inni czuli się oszukani i zdradzeni. W wyniku tej afery wielu graczy opuściło PokeCraft i nigdy już nie wróciło. Dla wielu z nich to był koniec ich przygody z tym serwerem. Trudno było poznać prawdę, bo wiele informacji pozostało tajemnicą, a relacje były sprzeczne. Jedno było pewne: PokeCraft Gate pozostawił trwały ślad na serwerze i w sercach graczy.
 5. Przez wiele lat miałem dylemat czy ujawniać tę sprawę. Mocno dręczyły mnie myśli, że znam ciemną stronę serwera, o którym większość graczy już dawno zapomniała. To historia, która nie została nigdy w pełni wyjaśniona, a wielu graczy, w tym tacy jak Asaro czy RIbu, od dawna przeszło do innych światów gier online. To historia o aferze PokeCraft Gate, która na zawsze pozostanie w pamięci tych, którzy ją przeżyli. Wszystko zaczęło się niewinnie. PokeCraft był serwerem, który przyciągał tłumy graczy, oferując nieograniczone możliwości w świecie Pokemon. Ludzie spędzali godziny na zdobywaniu, trenowaniu i rywalizowaniu ze sobą, tworząc niezapomniane przygody. Ale jak to często bywa, kiedy w grach pojawiają się wielkie zasoby, pojawia się także pokusa do nadużywania systemu. Asaro i RIbu byli dwoma znanymi graczami na serwerze. Szybko zdobyli reputację wspaniałych mistrzów Pokemon, ale ich prawdziwa sława przyszła wraz z odkryciem pewnego błędu w systemie. Okazało się, że można było kopiować bloki złota, wykorzystując pewne podstępne triki. Złoto było na serwerze cennym surowcem, które można było wymieniać na rzadkie przedmioty i Pokemony. Kiedy ta informacja dotarła do Asaro i RIbu, zaczęli działać. Nie trwało długo, zanim zaczęli masowo kopiować bloki złota. Codziennie zbierali ogromne ilości surowca, zyskując nielegalną przewagę nad innymi graczami. Cena złota na serwerze gwałtownie spadła, a niektórzy gracze zaczęli tracić zainteresowanie grą, widząc, że uczciwa rywalizacja stała się niemożliwa. Ale to tylko początek problemów. Kiedy administracja serwera dowiedziała się o procederze Asaro i RIbu, podjęła decyzję o zresetowaniu całego serwera. Była to próba przywrócenia równowagi i uczciwości na serwerze. Jednak ta decyzja spotkała się z falą oburzenia ze strony wielu graczy. Wielu z nich spędziło wiele godzin na budowaniu swoich domów i zbieraniu Pokemonów, tylko po to, aby teraz stracić wszystko w wyniku działań dwóch oszustów. PokeCraft Gate stał się gorącym tematem dyskusji na forach społecznościowych i w gronie graczy. Kłótnie i oskarżenia latały na każdą stronę, a serwer podzielił się na frakcje. Część graczy popierała działania administracji, uważając, że to jedyna droga do naprawienia serwera, podczas gdy inni czuli się oszukani i zdradzeni. W wyniku tej afery wielu graczy opuściło PokeCraft i nigdy już nie wróciło. Dla wielu z nich to był koniec ich przygody z tym serwerem. Trudno było poznać prawdę, bo wiele informacji pozostało tajemnicą, a relacje były sprzeczne. Jedno było pewne: PokeCraft Gate pozostawił trwały ślad na serwerze i w sercach graczy.
×
×
 • Create New...