Jump to content

Arejczzzzz

Members
 • Content count

  640
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Arejczzzzz last won the day on September 21 2018

Arejczzzzz had the most liked content!

Community Reputation

229 Excellent

6 Followers

About Arejczzzzz

 • Rank
  Legenda

Dodatkowe Informacje

 • Ulubiony Pokemon
  Celesteela <333

Recent Profile Visitors

2197 profile views
 1. Arejczzzzz

  Witam

  spierdalaj
 2. Arejczzzzz

  Unban

  daj mu unban jv pedofila kurwe
 3. Arejczzzzz

  Prośba o ub.

  Rozdwojenie jazni ma chlopak
 4. Arejczzzzz

  prosze oddajcie

  Inaczej mowiac lize mu dupe
 5. Arejczzzzz

  Prośba o unbana

  Za ub dobry gracz
 6. Arejczzzzz

  arejcz pet

  XDXDXDDXDXXDXD MOJEGO LEFTOVERS XDXDXDDXDX
 7. Arejczzzzz

  Prośba o Unbana

  Z cymbala to ci strzele lamusie elton dżon
 8. Arejczzzzz

  Unban

  Tworzenie multikont i pisanie "Jestem za" napewno Ci pomoże w uzyskaniu ub...
 9. Arejczzzzz

  Odwołanie

  Oszukałeś - zostałeś ukarany, ciesz się, że miałeś szansę oddać skradzionego pokemona, bo byś dostal perma...
 10. Arejczzzzz

  Odwołanie

  >Zniszcz event na ktory pracowało tyle osób i poświęciło swój czas aby gracze dobrze się bawili >Proś o ub >XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 11. Arejczzzzz

  problem z wejsciem na serwer

  Usuńcie .pokecraft i zainstalujcie od nowa. Jeśli nie pomoże polecam usunięcie javy i na nowo zainstalowanie.
 12. Arejczzzzz

  Oszustwo Legenda

  Apropo nagrań, skoro tak wszystko nagrywasz, to może zaprezentujesz nagranie z rozmowy z mmaanuelem ? Chyba jakimś cudem Ci tego nie wcięło, czy jednak może nie nagralo Ci się ?
 13. Arejczzzzz

  Oszustwo Legenda

  Ty chyba sam nie wierzysz w to co mówisz To mój ostatni post w tym temacie bezpośrednio skierowany do Ciebie, bo widzę, że rozmowa z Tobą nie ma dużego sensu. Wyjaśnijmy sobie to, że byłeś mi winny za weavile wyżej wspomnianego 7 stakow albo oddanie go, więc powiedziałeś potem o bz, że mogę je zatrzymać, nie wiem po co rozdrapujesz sprawę sprzed 3 mieś ale lecimy dalej, zakładasz się z kimś na własne ryzyko, pozatym, sam przegrałeś zakład pierw ustalając swoje śmieszne zasady a po trzecie, po jaka cholerę wypowiadasz się w sprawie mrmastera jak wtedy nawet nie grałeś ? Przed naszą kłótnia dał mi te pokemony w prezencie po tym jak kupił unbana, po czym się pokłóciliśmy, o póki się nie upominał, więc nadal nie wiem po co to piszesz, dajesz byle jakie argumenty myśląc, że coś tym osiągniesz.
 14. Arejczzzzz

  Oszustwo Legenda

  Z tego co piszesz wynika, że kupiles giratine za 3 pokemony, nie sądzisz, że osoba która szła parę razy na lidera, gra w teamie vistoxa jest aż tak głupia ( w sumie...) Żeby sprzedać legendę za jakies 3 poki ? Dodam też, że ten weavile nadal nie jest Twój, jest mój, pożyczyłem Ci go na rekru ice a Ty nie chciałeś go oddać, zasłaniając się słowami typowymi dla Ciebie "heh, masz dowody ?", W logach jest nadal, że Ci go pożyczyłem, więc mógłbym go odzyskać ? Ale nie o tym, lider powinien dawać przykład a Ty co dajesz ? Klotnie, wyzwiska i oszustwa, sam nie jestem święty i nieraz dostałem tego muta, ale w przeciwieństwie do Ciebie nie oszukuje, nie pozdrawiam.
 15. Arejczzzzz

  Oszustwo Legenda

  Wypraszam sobie Kayen, ja nic nie potwierdzam, nie byłem przy wymianie - z tego co wiem, mmaanuel Ci ją dał, abyś ją zrobił tak jak Ty byś ja zrobił po czym miałeś mu ją oddać, czego nie zrobiłeś, śmieszne zachowanie, naprawdę... Po prostu go oszukales, logi są, i denek to pewnie sprawdzi. Śmieszne jest też to, że zasłaniasz się mną, że niby byłem na vanishu i tym, że pilnowałem wymiany co jest nie prawda...
×