Jump to content
Pikaczu504

Skarga - cokuu123

Recommended Posts

Twój nick z gry: Dragonite504
Nick gracza, na którego składasz skargę: Cokuu123
Data i czas zdarzenia: 19.04.2023 20:20
Opis sytuacji: Cokuu123 dał mi muta 2 razy za nic o nazwie" ochłoń 
Dowody: 

 

Share this post


Link to post

Skarga generalnie typu znak zapytania.
Zrobić nagonkę w X osób w ramach ciężko nawet stwierdzić czego, szczególnie przez osoby które same płakały na podobne zachowania, ale niechaj tak będzie.
Rozstrzygnięcie winowajcy odbędzie się poprzez sprawdzenie czy faktycznie takowe kary za ''brak 3 osób'' miały miejsce jako zalążek problemu.

Co do samego mute, w mojej samej opinii mute był Słuszny, osobiście może bym zastosował warny, gdzie 3 warny to mute 24h.
Zachowania z samego filmu nie są normalne, i nie miały zdecydowanie na celu niczego dobrego, szczególnie patrząc na MSG czy bieganie po arence  w kontekście sytuacji, więc jest to dość perfidna prowokacja.
Ewentualnie macie czas do 23:00 na porozumienie własne.

Share this post


Link to post

jeżeli dobrze rozumiem to coku dał mute za prawde XD

Bo jeżeli nie przestrzega regulaminu który sam robił no to troche xd no bo nie wiem co innego mozna tu powiedziec

  • Like 1

Share this post


Link to post

Po przeanalizowaniu:
Żadnych kar tego typu nie było, więc jeżeli coku by sobię nadał ów warna - byłby jedynym przypadkiem.
Co do liderów, jeżeli jest z tym tak duży problem to możemy wykonać interwencje za sprawą dragonite.
Możemy przygotować zmianę która sprawi że lider który nie respektuje zasad otrzymuje automatycznie warny, oraz traci status VIP mimo posiadanej rangi lidera.

Zgodnie z poprzednim postem, oraz moimi słowami z przed około 6 miesięcy z wywoływania shitstormów będą wyciągane konsekwencje.
 

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...