Jump to content
Sign in to follow this  
dypson

Odbijanie sal - podania

Recommended Posts

W tym temacie możecie podsyłać wasze podania na odbijanie sal
 

Wzór podania: 

  •  Informacja jaką sale odbijasz
  • Nick na serwerze pokecraft 
  • Wiek (Minimum 13 lat)
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do odbijania sali)
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)

Share this post


Link to post

Informacja jaką sale odbijasz:
Electric
Nick na serwerze pokecraft:

Kely
Wiek:
15
Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze:

3-4h
Nick na discord:

xkely
Czy byłeś karany?:

Tak byłem karany paroma mutami.
Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp:

image.png.95a807ed1caaa1f4ad698228c254e2dc.png
 

 

Share this post


Link to post

Informacja na jaką salę startujesz- Water

Nick na serwerze pokecraft- Jabolo

Wiek (Minimum 13 lat)- 19 lat.

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze- około 2-3 godzin.

Nick na discord - Jabolo

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania)

Drużyny typu wodnego zawsze przykuwały moją uwagę, szczególnie przez wzgląd na pokemona, który jest jest najbardziej kompatybilny z człowiekiem. Ten typ posiada znaczące kontry w postaci electric i grass, ale wierzę, że mocą przyjaźni jestem w stanie się przeciwstawić tym przeciwnością i pokazać prawdziwą dominacje z wykorzystaniem pokemonów wodnych. Wydaje mi się, że mam do tego naturalne predyspozycje, ponieważ w szkole mówili na mnie Michael Phelps. Zimniutko pozdrawiam. Jabolo

image.png.86fd9b39e6720055bd51b21dc7db1150.png

nie byłem karany

 

Share this post


Link to post
Posted (edited)
  • Informacja jaką sale odbijasz --> Odbijam sale electric
  • Nick na serwerze pokecraft --> MrLeo
  • Wiek (Minimum 13 lat) --> 16
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze --> 3/4h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do odbijania sali) --> leoisdeadinside.
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) --> image.png.208ba9b138fcb7106eb03672644ccacc.png
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) --> Nie byłem karany (a jeżeli byłem to jakieś stulecia temu).
Edited by LeO

Share this post


Link to post
2 godziny temu, LeO napisał:
  • Informacja jaką sale odbijasz --> Odbijam sale electric
  • Nick na serwerze pokecraft --> MrLeo
  • Wiek (Minimum 13 lat) --> 16
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze --> 3/4h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do odbijania sali) --> leoisdeadinside.
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) --> image.png.208ba9b138fcb7106eb03672644ccacc.png
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) --> Nie byłem karany (a jeżeli byłem to jakieś stulecia temu).

image.png.a82e284742be335f8fcc758d8eadec14.png Podmianka eelektross'ów ❤️

Share this post


Link to post
  •  Informacja jaką sale odbijasz: Dragon
  • Nick na serwerze pokecraft: P4ndixYT
  • Wiek (Minimum 13 lat), w sobote obchodzę czternastą rocznicę moich narodzin
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: 3-5h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do odbijania sali) p4ndix_
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 2024-03-13_22.40.02.png?ex=660493cd&is=65f21ecd&hm=88473d5caaeb59661fd8c1a4ef5300cbe9ab77d870760979b50f128a3198f216&
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) jeden mute i jail za niewinność

Share this post


Link to post
  • Informacja jaką sale odbijasz: Bug
  • Nick na serwerze pokecraft: I_DI
  • Wiek (Minimum 13 lat): 16
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: okolo 4h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do odbijania sali): ayla3994
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 

image.png.5045d911fc3bc5dd7c84e01cfd460c33.png

Share this post


Link to post
  • Informacja jaką sale odbijasz: Bug
  • Nick na serwerze pokecraft: I_DI
  • Wiek (Minimum 13 lat): 16
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: okolo 4h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do odbijania sali): ayla3994
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 

image.png.5045d911fc3bc5dd7c84e01cfd460c33.png

 

Share this post


Link to post
  • Informacja jaką sale odbijasz: Bug
  • Nick na serwerze pokecraft: dypson
  • Wiek (Minimum 13 lat): 16
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: okolo 4h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do odbijania sali): Dypson
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 

Zrzut ekranu 2024-04-25 181300.png

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...