Jump to content

LeO

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Informacja na jaką salę startujesz : Bug Nick na serwerze pokecraft: MrLeo Wiek (Minimum 13 lat): 16 Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: 2-3h Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!): leoisdeadinside. Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) : Chciałbym iść na salę bug, ponieważ bardzo lubię tą salę. Już kiedyś na niej byłem i wiem, że można się na niej fajnie pobawić 🙂 Czy byłeś karany?(kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania): Wydaje mi się, że nie byłem karany. Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania):
 2. Informacja na jaką salę startujesz Normal Nick na serwerze pokecraft MrLeo Wiek (Minimum 13 lat) 16 Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze 2-3h Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) leoisdeadinside. Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp (ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) Startuje na tą salę, ponieważ sala normal jest bardzo fajna i można na niej grać bardzo dużo fajnych pokemonów takich jak np. mega lopunny czy porygon-z. Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) Nie.
 3. Informacja na jaką salę startujesz - Ground Nick na serwerze pokecraft - MrLeo Wiek - 16 Czas na serwerze - 2-3h Discord - leoisdeadinside. Zdjęcie teamu Czy byłeś karany? Nie. Dlaczego ta sala? Ponieważ byłem na niej już 2 razy i z tego, co widzę od dosyć dawna nikt nie chce się nią zająć 🙂
 4. Na jaką salę startujesz - Fairy Nick na serwerze: MrLeo Wiek- 15 Ile czasu mniej więcej spędzasz na serwerze?- 2-3/h Nick na DC - Leoś.#8474 Czy byłeś karany - raczej nie Dlaczego startujesz na tą salę? - Wybrałem tą oto salę, ponieważ bardzo lubię typ fairy oraz pokemony tego typu, którymi również bardzo lubię grać. Sala ta posiada bardzo mocne pokemony oraz pozwala liderowi grać na różne rozmaite sposoby, dzięki czemu lider nie może narzekać na nudę 😄 ss teamu:
 5. LeO

  Skarga[cokuu123]

  Dwaj dorośli mężczyźni po 20-tym roku życia grający na serwerze pokemon w Minecraft kłócą się jak 5-tnie bachory. Niby jesteście dojrzali, jednakże obaj zachowujecie się jak dzieci. Jeden niepotrzebnie prowokuje drugiego a ten zamiast to zignorować wdaje się w niepotrzebną i zbędną przepychankę słowną. Dla mnie jest to absurd, że do takiej sytuacji doszło, że wysoko postawiony administrator serwera rozpowszechnia screeny z prywatniej konwersacji dwóch osób przy czym łamie prawo. Warto nadmienić, że cała ta szopka rozpoczęła się od kilku pikseli (skin do pokemona). Co do screenów to tak, zachowanie ostrego było naganne, jednakże do niczego (chyba) nie doszło między obiema stronami. Gość ewidentnie przesadził z tym szantażem i moim zdaniem powinien udać się do psychologa. Sądzę, że obaj panowie powinni być ukarani za swoje czyny.
 6. Ground MrLeo Wiek: 15 Czas na serwerze: 3-4h dc: Leoś#8474 Nie byłem karany. Dlaczego ten typ? Z moich obserwacji wynika, że sala ground jest ciężka i rzadko, kto na koniec miesiąca w rankingu liderów widnieje z dodatnią liczbą punktów, będąc liderem tej sali. Chciałbym pokazać, że mimo dużej ilości kontr i pokemonów, które pokonują pokemony ground bez większego problemu da się utrzymać na tej sali, co dla wielu stanowiło ogromny problem :) ss teamu:
 7. > Informację, na którą salę startuje. - Ground > Nick z serwera Pokecraft.pl. - MrLeo > Wiek (12 lat minimum) - 15 > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie - 4-5h > Nick na discord wraz z # - Leoś#8474 > Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP > Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów) - Wybrałem typ ground ponieważ chciałbym spróbować sprostać wyzwaniu utrzymania się na tej sali. Po obserwacjach poprzednich liderów można było wywnioskować, że sala sama w sobie jest ciężka, chociażby ze względu na ograniczone możliwości w wyborze dobrych pokemonów zdatnych do gry na sali oraz ilości pokemonów, które robią tą salę jak chcą. > Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara) - Nie przypominam sobie, aby do takich incydentów kiedykolwiek doszło :)
 8. Sala: Fighting Nick na serwerze: MrLeo 14 3/4 Leoś#8474 Wybrałem tą oto sale ze względu na chęć podjęcia się wyzwania. Sala fighting jest wymagająca, jednakże również bardzo ciekawa co powoduje, że ciężko sie na niej utrzymać z pozytywnym bilansem walk. Również to powoduje, że na tej sali nie ma lidera, ponieważ każdy poprzedni nie dawał sobie rady. Również nie ukrywam że lubię toczyć zacięte pojedynki z moimi przeciwnikami. Karany? Tak, jeden mute na 30 minut.
×
×
 • Create New...