Jump to content
Sign in to follow this  
oskaeg7

[Odrzucone] oskaeg7- odwolanie od warna discord

Recommended Posts

Nick z gry:chodzi o discord nick to N.#0758
Nick z forum:oskaeg7
Rodzaj kary: (Mute | Ban | Jail | Eventban | Klątwa | Tempban |)  warn 2/3 na dsc
Powód kary:Zachowanie na #czat-serwera 
Kara nadana przez: @Travkaa_

Oznacz administratora znakiem @(nick)
Argumentacja wraz z dowodami:Niestety nie mam dowodow bo usunal mi dostep do czat serwera.Pisalem z osobami na czat-serwera o travce i napisalem ze dal mi permute na dsc za napisanie "travka to chujowy mod" 

Edited by Travkaa_

Share this post


Link to post

Więc tak @oskaeg7, przedstawię ci wszystko czemu akurat masz tego permmute'a.

Nie wiem czy wiesz, lecz przy otrzymaniu drugiego warna na discordzie, jest taki haczyk, który mówi o tym, że gracz otrzymuje spore ograniczenia na discordzie.
Jednym z tych rzeczy jest właśnie mute na dłuższy okres czasu, i mniejsze uprawnienia, i pewnie sobie powiesz "No ale czemu permmute", jak dobrze wiesz, miałeś mute'a na 7 dni, czyli teoretycznie masz zakaz pisania wszędzie wyjątkiem jest kanał czat-serwera gdzie teoretycznie nie możesz też, ale się lekko kanał że tak ujmę popsuł. Więc po prostu za takie nadmierne "odwalanie" postanowiłem ci zabranie możliwości pisania na każdym kanale.
Twój pierwszy warn był za udostępnianie danych osobowych, bez zgody drugiej osoby, co teoretycznie powinieneś dostać nawet bana.
A następny, był za słownictwo którego używasz na kanale czat-serwera, bo na tym kanale obowiązuje ten sam regulamin czyli główny, a przeklinanie no nie jest zbytnio mądrym i racjonalnym zachowaniem.

Dlatego twój warn zostaje, bo wyrządzasz niepożądane skutki na naszym discordzie.

Pozdrawiam cieplutko

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...