Jump to content

Travkaa_

Members
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Travkaa_ last won the day on August 28 2021

Travkaa_ had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

3 Followers

About Travkaa_

 • Birthday December 21

Recent Profile Visitors

5340 profile views
 1. Informacja na jaką salę startujesz -sala ghost Nick na serwerze pokecraft Travkaa_ Wiek (Minimum 13 lat) -25 wiosen i 43 zimy Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze nwm jakieś 1h Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) Trava.#6015 Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) -bylem na paru salach w tym na ghost i zobaczymy jak to chodzi tera Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) -tylko rok bana mialem a tak to niewinny i niekarany Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania)
 2. Travkaa_

  siema

  elo co robicie
 3. Nick z gry: Travkaa_ Nick z forum: @Travkaa_ Rodzaj kary: Permik Powód kary: Faworka (xd) Kara nadana przez: @Szczerbatyy Oznacz administratora znakiem @(nick) Argumentacja wraz z dowodami: Generalnie to bardziej brakuje dowodów na moją faworkę, ale mniejsza nie będę się wykłócać, bo od różnych adminów usłyszałem inną rzecz za którą dostałem bana. Ale ub możecie dać, i tak nic na koncie tam nie mam bo jedynie co można robić to biegać, ale fajnie jakby na tym nicku nie było perma XD Na dc też możecie dać ub, bo sam go robiłem i jakaś ku(sobie dokończ)lturana osoba to przejęła (Jedyna dobrze zrobiona rzecz) Dzienki
 4. .

  1. zAnanasx

   zAnanasx

   siema bo jest problem bo mi to niedziała jest tylko czrny ekran i brak odpowiedzi

    

 5. Cześć @KoniczynaMalfaj! Nie szkodzi kogo wysyłałeś, jeżeli nie wiesz kogo to jest dokładnie emotka, a raczej wiedziałeś, to raczej nie robi się takich rzeczy... Jako że dostałem dowód w postaci zdjęcia, jak wygląda malek, to niestety muszę ciebie poinformować że emotka którą wysłałeś, to był właśnie on. Ale unbana możesz zawsze kupić na naszej stronie, póki jest przecena :DD
 6. Cześć @wiktor212! Jak najbardziej kara została nadana słusznie. Jak dobrze wiesz, rodo to rodo, i nie udostępniamy danych drugiej osoby bez jej zgody. Nie jest to już mój problem ani wina, że nie zapoznałeś się całkowicie z regulaminem, przy czym musiałeś to zrobić do weryfikacji, a nieznajomość regulaminu szkodzi. Emotkę którą wysyłałeś, nie widniała na naszym discordzie, a jako że miałeś nitro, to ją po prostu sobie tu wysłałeś. Samo wypisywanie do mnie żebym ci dał ub, i kłamanie że to jesteś ty, nie jest mądrym i dojrzałym zachowaniem.
 7. Dostosuj się do wzoru. Masz na to 24h
 8. Odrzucam Skarga napisana w złym formacie.
 9. Skargę przyjmuję Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Mam nadzieje że sytuacja tak się więcej nie powtórzy, a sam @Tobbybędzie sprawdzał na przyszłość 2 razy takie sytuację.
 11. @Tobbywypowiedz się na ten temat wraz z argumentacją. Masz na to 48h.
×
×
 • Create New...