Jump to content

Sikora

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. informacja na jaką salę startujesz - Ground Nick na serwerze pokecraft - Sikora Wiek (Minimum 13 lat) - 21 Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze - 2/3h Nick na discord wraz z # - Sikora_ufc#9435 Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp Czy byłeś karany? - nie Dlaczego na daną salę startujesz? startuje ponieważ stwierdzilem ze sproboje swoich sil uwazam sale ground z bardzo ciekawa i nie najlatwiejsza ze wzgeldu ze posiada wiele kątr lecz myśle ze przy dobrzej grze sala moze byc bardzo fajna do grania i wiele mozna sie nauczyc grajac na niej. Mysle ze bede dobrym liderem sali ziemia.
 2. wjezdza pangoro za malamara
 3. nformacja na jaką salę startujesz - DARK Nick na serwerze pokecraft - Sikora Wiek (Minimum 13 lat) - 21 Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze - 3/4h Nick na discord wraz z # - Sikora_ufc#9435 Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp Czy byłeś karany? - nie Dlaczego na dana sale startujesz ? Poniewaz sala Dark to jedna z najmocniejszych sal zawsze chcialem na niej byc ale nie bylo nigdy szansy bo czesto byla zajeta mozna na niej grac wiele roznych kombinacji i pozwala na gre moim ulubionym pokemonem czyli greninja mysle ze bede dobrym liderem sali ciemnej.
 4. Informacja na jaką salę startujesz Flying Nick na serwerze pokecraft Sikora Wiek (Minimum 13 lat) 21 Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze 3.4 h Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) Sikora_ufc#9435 Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) Startuje na sale flying poniewaz to bardzo fajna sala z wieloma fajnymi pokemonami mozna grac rozne teamy na sali w roznych tierach jest to silna sala mysle ze bede dobrym liderem flying 😄 Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) w tej edzie nie
 5. nformacja na jaką salę startujesz - Ground Nick na serwerze pokecraft - Sikora Wiek (Minimum 13 lat) - 21 Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze - 3/4h Nick na discord wraz z # - Sikora_ufc#9435 Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp Czy byłeś karany? - nie Dlaczego na daną salę startujesz? startuje ponieważ akurat zwolnilo się miejsce i stwierdzilem ze sproboje swoich sil uwazam sale ground z bardzo ciekawa i nie najlatwiejsza ze wzgeldu ze posiada wiele kątr lecz myśle ze przy dobrzej grze sala moze byc bardzo fajna do grania i wiele mozna sie nauczyc grajac na niej. Mysle ze bede dobrym liderem sali ziemia.
 6. Informacja na jaką salę startujesz Dark Nick na serwerze pokecraft Sikora Wiek (Minimum 13 lat); 20 Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze 3/4 h Nick na discord wraz z # Sikora_ufc#9435 Screanshot teeemu ' Dlaczego na daną salę startujesz? Startuje na sale dark poniewaz jest to moja 2 ulubiona sala po water jest to sala posiadająca wiele bardzo silnych pokemonów które ciężko skontrować. Moim ulubionym pokemonem jest greninja która właśnie zamierzam grać. Na sali Dark na pewno nie będe się nudził ponieważ można na niej grać wiele pokemonów które są silne sala ta wymaga kreatywności więc myślę ze to idealny typ dla mnie. Czy byłeś karany? Na tej edycji nie.
 7. Informacja na jaką salę startujesz Dark Nick na serwerze pokecraft Sikora Wiek (Minimum 13 lat); 20 Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze 3/4 h Nick na discord wraz z # Sikora_ufc#9435 Screanshot teeemu ' Dlaczego na daną salę startujesz? Startuje na sale dark poniewaz jest to moja 2 ulubiona sala po water jest to sala posiadająca wiele bardzo silnych pokemonów które ciężko skontrować. Moim ulubionym pokemonem jest greninja która właśnie zamierzam grać. Na sali Dark na pewno nie będe się nudził ponieważ można na niej grać wiele pokemonów które są silne sala ta wymaga kreatywności więc myślę ze to idealny typ dla mnie. Czy byłeś karany? Na tej edycji nie.
 8. Informacja na jaką salę startujesz Water Nick na serwerze pokecraft Sikora Wiek (Minimum 13 lat); 20 Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze 3/4 h Nick na discord wraz z # Sikora_ufc#9435 Screanshot teeemu ' Dlaczego na daną salę startujesz? Startuje na sale Water ponieważ uważam jest to jedna z najmocniejszych sali na serwerze oraz moim ulubionym pokemonem jest greninja. Sala Water stwarza wiele róznych możliwości gry nie jest nudna salą na której każdy gra ten sam team. Na sali Water mozna stosowiac wiele różnych ciekawych taktyk np dzieki abilitce switf swim pokemony które ja mają podczas deszczu zyskują więcej speeda. Udowodnie że ta sala jest bardzo silna ! Czy byłeś karany? Na tej edycji nie.
×
×
 • Create New...