Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnoBrody

[Przyjęte] Skarga - [Tobby]

Recommended Posts

Twój nick z gry: koks1000
Nick gracza, na którego składasz skargę: Tobby
Data i czas zdarzenia: 18.08.2021, koło 18:30
Opis sytuacji: Na serwerze był event(spleef), który nadzorował Tobby, w kluczowej dla skargi rundzie wskoczyłem na wyspę z dużym zapasem, myślę, że double jumpem bym przeskoczył na chillu na jeszcze kratkę dalej, może i nawet bez niego, po czym rozwaliłem blok, z którego skakałem, jednak obok nadal stal blok, z którego dało się wskoczyć na wyspę, jednak helper Tobby wolał mnie wykickowac :). Zepsuło mi to humor i zniechęciło chwilowo do gry na serwerze. Ogólnie Tobby jako helper do pomagania na czacie, nie taka zła osoba, jednak czasami względem, niektórych osób wydaje się być stronniczy, i proponował bym mu zabrać możliwość kickowania.
Dowody:

 

 

Edited by Travkaa_

Share this post


Link to post

Witaj @CzarnoBrody

Jakimś znawcą parkoura nie byłem i nie jestem. Z mojej perspektywy nie dało się tam doskoczyć, wiec zapytałem się chatu co o tym myślą. Nie było jednostronnej odpowiedzi wiec musiałem sam podjąć decyzje. Niestety ta decyzja była źle podjęta co poskutkowało na twoją nie korzyść. Ale po dzisiejszym odwzorowaniu tego skoku jednak da się przeskoczyć.

Podsumowując, przepraszam za zaistniałą sytuacje, niestety nie jestem ci teraz wstanie takiej walki na spleefie ponownie zrobić, ale postaram się od dziś dokładniej obserwować to co się dzieje na eventach. Również mam nadzieje, że mi za tą sytuacje wybaczysz, jestem człowiekiem tak jak ty i tak jak każdy człowiek popełniam błędy.

Share this post


Link to post
2 godziny temu, Tobby napisał:

Witaj @CzarnoBrody

Jakimś znawcą parkoura nie byłem i nie jestem. Z mojej perspektywy nie dało się tam doskoczyć, wiec zapytałem się chatu co o tym myślą. Nie było jednostronnej odpowiedzi wiec musiałem sam podjąć decyzje. Niestety ta decyzja była źle podjęta co poskutkowało na twoją nie korzyść. Ale po dzisiejszym odwzorowaniu tego skoku jednak da się przeskoczyć.

Podsumowując, przepraszam za zaistniałą sytuacje, niestety nie jestem ci teraz wstanie takiej walki na spleefie ponownie zrobić, ale postaram się od dziś dokładniej obserwować to co się dzieje na eventach. Również mam nadzieje, że mi za tą sytuacje wybaczysz, jestem człowiekiem tak jak ty i tak jak każdy człowiek popełniam błędy.

Dzięki @Tobby, że przyznałeś się do winy i widzisz swój błąd. Masz rację każdy jest człowiekiem i ma prawo popełnić błąd. Z mojej strony wygląda, to tak że na chwilkę mi to zepsuło humor, ale jakiejś zawiści do ciebie nie trzymam. Jedyne do czego mógł bym się przyczepić to do tego, iż zamiast sam podjąć decyzję jak powinien to zrobić helper, pytasz się czatu i jak sam widzisz często można się zasugerować ich odpowiedziami, na swoją niekorzyść. Mam nadzieję, że można ci zaufać i więcej takiego błędu nie popełnisz 😎.

Share this post


Link to post

Mam nadzieje że sytuacja tak się więcej nie powtórzy, a sam @Tobbybędzie sprawdzał na przyszłość 2 razy takie sytuację.

Edited by Travkaa_

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...