Jump to content
RB7

Pokecraft Gate - oswiadczenie

Recommended Posts

Po zapoznaniu sie z postem autorstwa Pokecraft_Gate na forum PokeCraft - forum pt. "PokeCraft Gate 2023", oswiadczam, ze post ten w dotyczacej mnie i paru innych osob czesci jest calkowicie oszczerczy, zawiera nieprawdziwe informacje i falszywe wnioski.

Post ten znieslawia, zniewaza i narusza moje dobra osobiste.

Osiwadczam, ze nie nawiazywalem zadnych kontaktow fizycznych wzgledem "denek". Autor posta jest calkowicie niewiarygodny, czego dowiodl juz sam pisaniem z konta anonimowego.

Zestawianie mnie w jednym rzedzie z patrykozaur czy xtygrysicax czy podobnymi osobami jest zwyczajna farsa.

Nikt nie zwrocil sie do mnie w tej sprawie o komentarz ani z zadnymi pytaniami. Autor materialu dla uwiarygodnienia swoich twierdzen "kreatywnie" narysowal linie laczace mnie z moim bratem (szacunek za pamiec), ale nie z osoba ktora znalem przez bardzo dlugi czas IRL, tylko z derpxxl (z ktora w tym czasie nie utrzymywalem pozytywnych stosunkow). Jest przy tym oczywiste, ze owy tworca nie odniosl sie do niczego sensownego, dalej udowadniajac, ze w zasadzie - nic nie wie.

Sprawa jest wyjasniana przez powolane do tego instytucje. Rzekomo mocne dowody dostarczone "zyczu", "Szczerbatek666", "NikusiaFox" ktore mialy mnie obciazac, nie daly podstaw do zatrzymania ani postawienia mi jakichkolwiek zarzutow.

 

Swoja PR-owa gadke skwituje tekstem "Gowno Nic nie zrobilem Gowno"

 

precyzujonc bo tu pare watkow jest odwalonych

  • dzieki ze ja best ash eu i magneto zyjemy w waszych glowach rent-free ale kuba (magneto) nie znal asaro  + rzeczy o aszce sa z 2018 to tym bardziej ciekawe
  • image.thumb.png.1c71a3d92c97775423cb8aac083cf6cb.png
  • image.png.d3ea63421fbb745107fe28659736c8df.png

image.png.f545a4988180bf33b6c6d64cfddd3ae7.png 

to jest zgaduje discord patrykozaura wiec to jest tez ciekawe ze droga ostracyzmu hopa wykluczono ze spolecznosci a i tak ~7 lat pozniej wbija na forum (de facto uczeszczane przez dzieci w wieku 12-15 lat) i pisze debilizmy. brawo! XD zajmij sie zyciem

  • Like 1

https://open.spotify.com/track/6ggJ6MceyHGWtUg1KLp3M1?si=19596349fc084540

https://www.youtube.com/watch?v=RHn_6j4h6Lo

«──────« ⋅ʚ🎐ɞ⋅ » ──────» "living as an angel girl" ೃ⁀➷age; ♡₊˚ 🦢・₊✧ 𓆩. 🕊 .𓆪socials ✧ ; ⭒ ˎˊ˗ name!!!; ⚝──⭒─⭑─⭒──⚝

Rdy 4 War////////////

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzymaj sie PATRYK to na prwno pomowienia ze strony bunny_kou!!!! szlaufa zawsze chciala byc slawna nie to co ty

  • Like 1

what do you mean you dont like gross, nasty, messy, disgusting girls?

giphy (1).gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Ribu napisał:

pierdol sie zyczu

Nie obrazaj zycza! Wracaj grac w tej polskiej lidze czy gdzie tam grasz ale lapy precz od zycza! :( :(


https://open.spotify.com/track/6ggJ6MceyHGWtUg1KLp3M1?si=19596349fc084540

https://www.youtube.com/watch?v=RHn_6j4h6Lo

«──────« ⋅ʚ🎐ɞ⋅ » ──────» "living as an angel girl" ೃ⁀➷age; ♡₊˚ 🦢・₊✧ 𓆩. 🕊 .𓆪socials ✧ ; ⭒ ˎˊ˗ name!!!; ⚝──⭒─⭑─⭒──⚝

Rdy 4 War////////////

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezmiernie cieszy mnie, że tekst  zyskał taki rozgłos, że zainteresował się nim sam razzorblaack, sprawa została jednak zgłoszona odpowiednim organom. Więcej informacji opublikuję na swoim story jeszcze w tym tygodniu.

Mimo to chciałbym zatrzymać się na minutę i przytoczyć materiał dowodowy, niestety zapisałem go na swoim starym dysku, dlatego jeżeli ktokolwiek ma do niego dostęp, proszę o kontakt na [email protected].

Filmik jest zatytułowany "Jak zarobic na Pokecraft" autorstwa oskarżonego Asaro, pokazuje dokładny model klonowania oraz osoby, którym przekazywał tą tajemną wiedzę. Uwaga do was, macie 24h na sprostowanie i wydanie oświadczenia, w przeciwnym razie będę zmuszony czekać, aż filmik wejdzie w moje posiadania,

Jeszcze przydałoby się przybliżyć postać RazzorBlaacka, który regularnie za kontakty fizyczne w grze, otrzymywał różne benefity od denka. Do tego stopnia, że potrafił dać dowolnej osobie dq lub bana, gdy miał na to ochotę.

Mam nadzieję, że nie dacie się zmanipulować tej osobie.

Edited by Pokecraft_Gate

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, Pokecraft_Gate napisał:

Niezmiernie cieszy mnie, że tekst  zyskał taki rozgłos, że zainteresował się nim sam razzorblaack, sprawa została jednak zgłoszona odpowiednim organom. Więcej informacji opublikuję na swoim story jeszcze w tym tygodniu.

Mimo to chciałbym zatrzymać się na minutę i przytoczyć materiał dowodowy, niestety zapisałem go na swoim starym dysku, dlatego jeżeli ktokolwiek ma do niego dostęp, proszę o kontakt na [email protected].

Filmik jest zatytułowany "Jak zarobic na Pokecraft" autorstwa oskarżonego Asaro, pokazuje dokładny model klonowania oraz osoby, którym przekazywał tą tajemną wiedzę. Uwaga do was, macie 24h na sprostowanie i wydanie oświadczenia, w przeciwnym razie będę zmuszony czekać, aż filmik wejdzie w moje posiadania,

Jeszcze przydałoby się przybliżyć postać RazzorBlaacka, który regularnie za kontakty fizyczne w grze, otrzymywał różne benefity od denka. Do tego stopnia, że potrafił dać dowolnej osobie dq lub bana, gdy miał na to ochotę.

Mam nadzieję, że nie dacie się zmanipulować tej osobie.

HEY GUYS LOOK HOW RETARDED AM UR HURRRARRRR or th fuck offretard / I JOKES  ON THEM I WAS ONLY PRETENDING - iFunny Brazil


https://open.spotify.com/track/6ggJ6MceyHGWtUg1KLp3M1?si=19596349fc084540

https://www.youtube.com/watch?v=RHn_6j4h6Lo

«──────« ⋅ʚ🎐ɞ⋅ » ──────» "living as an angel girl" ೃ⁀➷age; ♡₊˚ 🦢・₊✧ 𓆩. 🕊 .𓆪socials ✧ ; ⭒ ˎˊ˗ name!!!; ⚝──⭒─⭑─⭒──⚝

Rdy 4 War////////////

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak widzicie, mem, który został użyty beznadziejnie oraz niezwykle wysoka aktywność w tym wątku na przestrzeni ostatniego tygodnia, może mieć związek z traumą jaką doświadczył w 2016 roku. Prosiłbym o wyrozumiałość i nie wrzucanie go do jednego worka z przestępcami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...