Jump to content
cokuu123

Liderzy sal - podania

Recommended Posts

FIGHTING

dawid0620

19

3/4h

Szewcu#8748

Startuję na tą salę, ponieważ brakuje tutaj lidera, a że mi się udało złapać fajne pokemony na tą salę to spróbuje tutaj sił. Pokemony typu fight są mocnymi pokemonami, którymi można robić bardzo fajne pojedynki, gdzie będzie pewnie bardzo dużo emocji!

Nie byłem karany.
340674559_REKRUFIGHTING.thumb.png.97abdc0cc06f5c5ca4c00a72221e0d6f.png

• Sad 1

Wszystkie nadchodzące rekrutacje odbędą się w najbliższy piątek od godziny 18:00. Póki co nie mogę podać nowej, oficjalnej i stałej daty na rekrutacje, ponieważ wciąż nie znam planu na studiach.

Edited by cokuu123

Sala: Fighting

Nick na serwerze: MrLeo

14

3/4

Leoś#8474

Wybrałem tą oto sale ze względu na chęć podjęcia się wyzwania. Sala fighting jest wymagająca, jednakże również bardzo ciekawa co powoduje, że ciężko sie na niej utrzymać z pozytywnym bilansem walk. Również to powoduje, że na tej sali nie ma lidera, ponieważ każdy poprzedni nie dawał sobie rady. Również nie ukrywam że lubię toczyć zacięte pojedynki z moimi przeciwnikami.

Karany? Tak, jeden mute na 30 minut.

team.PNG

• Like 1

• Informacja na jaką salę startujesz 
  • Flying
  • Nick na serwerze pokecraft 
  • dorminek
  • Wiek (Minimum 12 lat)
  • 15
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze
  • z 5h
  • Nick na discord wraz z #
  • dorminek#0087
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • 2021-09-26_20_43_46.thumb.png.e85439065e25c0edbe36d47f1cfa1860.png
  • (gliscor ma toxic orba)
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) 
  • Bo ma super pokemony w porównaniu do dark na której byłem (nie polecam), ma sporo możliwości oraz nie tak wiele kontr. Nie wiem co tu moge jeszcze wam powiedzieć poprostu fajna sala mi sie podoba i chciałem na niej być od około miesiąca.
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)
  • mute na 24h za proszenie o event i jakis na 30 minut za cos
  • Like 1

17 godzin temu, batekzolwik napisał:

Dzień dobry 

Ide na sale ice
nazwa z pokecraft.pl 
batman_R_B
ile czasu spedzam na serwie 2-4h
nick z dsc wraz z #
Turtleman_R_B#9024

• Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 

unknown.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) 
    Idę na sale ice bo lubje ten typ pokemonow tez lubje pingwiny a jest pokemon pingwin zwany Eiscuei byłem na sali fighting a typ fighting jest super efektywny na ice  bedzie ciekawie byc tym liderem a i zapomnaiłem dodać że mój idol (icekox1222) też był tym liderem

• Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)
    mute oraz jail

• Like 1

Sala - Fire

Nazwa z Pokecraft - VeeReeX

Ile czasu spędzam na serwie - 5/10h

Nick z discord - VeeReeX#5754

spacer.png

• Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) - Startuje na sale Fire ponieważ strasznie lubię pokemony tego typu, nie jest to najłatwiejsza sala co pozwala na pokazanie swoich umiejętności oraz sprawdzenie się poprzez walkę z innymi trenerami.
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) - nigdy nie byłem karany 

Sala - Fire 

Nazwa Poke - Russhun_n

Ile spędzam czasu na serwerze - Ostatnio mało ale jeżeli wygram rekrutacje to będę wchodził często

nick na Dsc - rυѕѕнυn#3070

Team z poprzedniej rekru się nie zmienił więc dodaje go jeszcze raz

Dlaczego dana sala?
Ponieważ już na niej byłem i sprawdziłem się na bardzo dobrze lubię tą salę więc chciałbym na nią pójść 2gi raz

Kary na serwerze - Jeden mute za powiedzenie źle o spawnie serwerowym (za co bardzo przepraszam budowniczego)

Napisałem dzisiaj to podanie chociaż chciałem wczoraj, niestety wyszło tak że mój komputer był w naprawie a telefon jest zepsuty i nadal na niego czekam
Przepraszam bardzo za to ale mimo to mam nadzieje że dopuścisz mnie do walk o sale ❤️

obraz_2021-08-13_045753.png.37eb4d8894dc6173295621e7c441cf40.png

Dzisiaj rekrutacje się odbędą, ale z opóźnieniem (Nie jestem w stanie sprecyzować jakim).

sala  - bug 
nick : kevinyt756
czas : 1/3h ok.
dsc : kevinyt756#4326
kary : niepośadane 
dlaczego bug : ide na bug bo kręcą mnie pokemony silne w atak albo sp.atak  głównie shuckle też zawsze w swojim życiu czułem że mam w sobie robaczy pierwiastek dlatego jestem niski  . 
ss:

image.png.df49aceac107b2a2308356e268b3fe65.png