Jump to content
Sign in to follow this  
Szczerbatyy

Regulamin - Skargi

Recommended Posts

Posted (edited)

Informacje:
W owym dziale, staramy się pisać krótko zwięźle i na temat opisać sprawę bez lania wody, za dowody uznaje się jedynie nie edytowane screeny / filmy, chatlog z waszego klienta nie ma większej wartości.

Obowiązuje bezwzględny zakaz wypowiadania się osób nie powiązanych które nie wnoszą nic do tematu - będzie to nagradzane punktami karnymi forum.
Obowiązuje również zakaz zamykania tematu dla naszej wygody, druga strona musi zostać poinformowana o skardze aby mogła się swobodnie wypowiedzieć jeżeli sprawa nie jest klarowna.

1. W tematach skarg może wypowiadać się jedynie: osoba składająca skargę / oskarżony / Właściciel / świadkowie.

2. Moderacja oraz Administracja może wypowiadać się w celu zamknięcia tematu/uniknięcia niepotrzebnego spamu. Administracja może nawet rozwiązać skargę w razie potrzeby.

3. Każda skarga powinna opierać się na dowodach w postaci krótkiego filmiku, lub screenów. W przypadku braku dowodów można poprosić Właściciela serwera o wyciągniecie logów czatu z danego dnia i godziny.

Niezastosowanie się do wzoru skutkuje natychmiastowym odrzuceniem.

Nazwa tematu: Skarga - [Nick osoby oskarżonej]


Wzór:
Twój nick z gry:
Nick gracza, na którego składasz skargę:
Data i czas zdarzenia:
Opis sytuacji:
Dowody:W momencie ewentualnego przyjęcia skargi moderator rozpatrzy samą skargę bądź poprosi o poinformowanie oskarżonego o skardze.

Edited by Travkaa_
  • Sad 2

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...