Jump to content

Pandix

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Pandix

 1. Water P4ndixYT 13 2-4h (zazwyczaj nawet więcej) Pandix#8700 Startuje na sale water, ponieważ jest to jedna z lepszych sali. Byłej już na niej więc wiem jak tam grać, na dodatek mam tez legendarnego pokemona kyogra którego pewnie i tak tam nie zagram ale ma typ water!11!! Typ water to jeden z moich ulubionych typów tak samo jak w momencie kiedy kiedys pisalem podanie screen niżej mute i jail
 2. Sala: Water Nick: P4ndixYT Wiek: 13 Czas na serwerze: 2-5h w tygodniu, w weekend koło 3h Discord: serwer Pokecrafta P4ndixYT, ogólnie Pandix#8700 Dlaczego ta sala?: Wybrałem tą sale ponieważ jest dużo mocnych wodnych pokemonów, bardzo mi odpowiada bo miałem akurat 3 złapane przeze mnie poki i typ water jest jednym z moich ulubionych typów, wydaje mi sie że dam rade być dobrym liderem tej sali ponieważ mam bardzo potężnego rotoma wash oraz dracovisha, posiadam również mega gyaradosa 22/31 naive oraz mega evo Kary: kilka pojedynczych banów od Szczerby oraz Dominika na max 10 sekund Team:
 3. Sala: Ice Nick: P4ndixYT Wiek: 13 Ile czasu dziennie spędzam na serwie od 3 do nawet 7h Discord: serwer Pokecrafta P4ndixYT, ogólnie Pandix#8700 Dlaczego ta sala: wybrałem tą sale ponieważ jest wolna i najbardziej mi odpowiada oraz mam team, typ ice jest jednym z moich ulubionych typów i ma fajne mega pokemony jak np.: mega glalie, również posiada od np mamoswina który jest bardzo mocnym pokemonem, na dodatek raz już startowałem na ice więc wiem co poprawić w teamie po mojej przegranej na rekrutacji Czy byłem karany: Tak, około 11-12 banów na max 10 sec bo Szczerbie i Dominikowi się nudzi, również 1 jail na 15 min za sprawe która okazała się być błędna bo Ribu mnie zgłosił za handel psc mimo że nic nie sellałem więc dostałem unjaila (podczas tego jaila dostałem drugiego Jaila jak byłem w środku) (ten team jest tylko na rekru)
 4. Pandix

  Handel psc pandix

  jak miałbym sellnąć ci za psc salamance 31/31 jolly ha jak ja nawet salamance w pokedexie nie mam? wytłumacz mi to
 5. Pandix

  Handel psc pandix

  to są proponowane wyszukiwania nie wiem czy wiesz
 6. Pandix

  Handel psc pandix

  jak ja photoshopa na kompie nie mam
 7. Pandix

  Handel psc pandix

  i dziwne jest to że Ribu pisze że mnie zgłosi wcześniej, a wiadomości wysłane są 10 min temu
 8. Pandix

  Handel psc pandix

  nie to żeby coś ale ja nawet salamance w pokedexie nie mam
 9. manetric zamiast galvantuly
 10. znaczy hp/speed, nie hp/def
 11. Na galvantuli musze zrobić jeszcze troche evs, hp/def
 12. Startuje na salę electric Mój nick na najlepszym serwerze minecraft pokemon czyli Pokecrafcie to P4ndixYT Mój wiek to 12 lat, w marcu 13 Na serwerze dziennie spędzam około 3,5-5h zależy od dnia Mój nick na serwerze discord to Pandix#8700, na serwerze dc Pokecrafta to P4ndixYT#8700 Screenshot teamu pod koniec Wybrałem ten typ ponieważ, na poprzedniej edycji Pokecrafta, odznaka elektryczna była moją pierwszą, moim zdaniem jest to jeden z najmocniejszych typów, oraz to że jednym z moich ulubionych pokemonów jest electrivire, który również jest mega mocnym pokemon, oraz posiada możliwość nauczenia się ataku jakim jest Ice Punch, więc ziemne pokemony w walce z nim raczej nie będą miały szans Nie byłem jeszcze karany na tej edycji Pokecrafta (I tutaj team)
 13. Witam, Jestem Pandix startuje na Sale Ice Mój Nick na najlepszym serwerze Pokemon czyli Pokecrafcie to P4ndixYT Mam 13 Lat Dziennie na serwerze spędzam około 6 godzin Mój nick na serwerze Discord to P4ndixYT, bo nie wiem czemu mam zmienione, a normalny to Pandix#8700 Mój team jest na samym dole Startuje na sale Ice, ponieważ jest to jeden z moich ulubionych typów, jeśli nie ulubiony, jest on również super efektywny na pokemony latające, smocze, trawiaste i ziemne więc dużej ilości pokemonów których bardzo nie lubię bo denerwują nie spotkam jak np. prawdopodobnie Mega Venusaur Na tej Edycji nie byłem karany. Pozdrawiam, Pandix (I tutaj na koniec mój team)
×
×
 • Create New...