Jump to content

VtecPower

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

VtecPower last won the day on December 24 2022

VtecPower had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Informacja na jaką salę startujesz : Fire Nick na serwerze pokecraft : VtecPower Wiek (Minimum 13 lat) : 19 Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze : 5h+- Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) : Masny Ted#4681 Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) : Startuję na salę fire, ponieważ myślę że ten typ ma fajny potencjał i mase silnych pokemonów które mogą uczyć się solar beama. Robiłem już jedno podejście lecz zawiodłem i wróciłem silniejszy. Przygotowałem wiele taktyk na sale do przetestowania przez co myślę że jestem gotowy wkroczyć do akcji. Bardzo lubię grać pokemonami fire takimi jak darmanitan volcanion czy torkoal. Najwięcej spędzonego czasu na łapaniu było na wulkanie,i chciałbym to wykorzystać. Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania - Od bardzo dawna mam 0pk, co najwyżej dostane kicka za bug walki.
 2. Sama dziewczyna nic do tego nie miała, możliwe że ostry nie wiedział na ten moment że ma 14 lat. Sam pare razy prawie wpadłem na mine przez internet. I nie można nazywać kogoś pedofilem za głupia wiadomość na discordzie jakby jej wysyłał niestosowne zdjęcia lub wiadomości to inna sprawa ale jak chłop sie pogubił raz w życiu i żadna ze stron nie trzyma urazy to po co to wyciągać na światło dzienne i robić z tego dużą drame? nie bronie ostrego bo nie znam całej sytuacji ale tak mocne pochopne wnioski i publiczne nazywanie go pedofilem powinno być karane.
 3. Pokaż to ty swój wiek i przestań udostępniać prywatne rozmowy... Ile ty masz lat chłopie
 4. To co robi Cokuu jest dziecinne i nie powinno być dopuszczone w administracji. Mogli wszystko załatwić na priv jak dorośli ludzie obaj mają po ponad 20 lat a cokuu postanowił że najlepszy pomysł to wylać wszystko na serwerze na chacie ???? Nie dość że takie coś odstrasza graczy to daje znak że coś jest nie tak że administrator wysyła twoje prywatne screeny i PORÓWNUJE CIE DO PEDOFILI I LEKSIA. To jest jedno z najmocniejszych zarzutów jakie można zrobić i z jednej głupiej wiadomości tak komuś kreować opinie i pisać o tym otwarcie na forum jak i na chacie serwera to jest żart. Do tego rozsyłanie jego zdjęć prywatnie jak sam miałeś problem o to ze miał twoje zdjęcie na skinie + pisanie do znajomych i przekonywanie ich że ostry to zły człowiek, tak sie zachowuje osoba dorosła w administracji? Próbując zepsuć jego opinie zepsułeś swoją. Wiem co mówie bo popytałem sporo osób :). Wiadomo że raczej nic z tym nie zrobicie bo cokuu to wasz złoty gracz bo odwala za was budowanie ale pomyślcie w jaką strone to idzie że nawet administracja administracji nie równa dzięki.
 5. Idę na sale fire, ponieważ już kiedyś robiłem podejście ale nie wyszło, i mnie naszła chęć powrotu do starych nawyków, Pokemony Fire są koxem i dlatego wybrałem tą sale, pierwszym typem mono jaki posiadałem był fire i bardzo lubie ten typ ze względu na duży wybór pokemonów i dobrych kontr na inne typy. Posiadam dużo pokemonów fire i chciałbym je dobrze wykorzystać. Sala fire jest jedną z fajniejszych sal w mojej opinii i ma spory wybór pokemonów.
 6. Informacja na jaką salę startujesz: Fire Nick na serwerze pokecraft: VtecPower Wiek (Minimum 13 lat) :19 Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: 2/3h Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) : Masny Ted#4681 Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamanie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) : Od długiego czasu nie byłem, tak to były jakieś muty. Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane): Idę na sale fire, ponieważ już kiedyś robiłem podejście ale nie wyszło, i mnie naszła chęć powrotu do starych nawyków, Pokemony Fire są koxem i dlatego wybrałem tą sale. Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania)
 7. Zmieniam Avalugga na vanilluxe
 8. Startuje na sale Ice Mój nick na serwerze to VtecPower mam 19 lat zazwyczaj dziennie spedzam od 3-6godzin mój nick na discord to Masny Ted#4681 startuje na sale Ice, ponieważ chciałbym spróbować czegoś nowego, a typ Ice wydaje się idealny! I do tego mam mocny team. Dostałem Jaila jakiś czas temu, i może czasem mut wpadł ale narazie idzie to w dobrą stronę.
 9. Sala: FireNick: VtecPowerWiek: 19Ile czasu dziennie spędzam na serwie? Sporo parę godzin dziennie napewno.Discord: Masny Ted#4681Dlaczego chciałbym być liderem tej sali? Bo jest wolna i akurat miałem pare fire poków fajnych.Czy byłem karany: Zostawmy przeszłość za sobą na tym koncie był jeden mut na godzinke bo mi się wymckneło :). Team:
×
×
 • Create New...