Jump to content
Neuronik

Odwołanie do bana+blacklista

Recommended Posts

Nick z gry: Neuro_
Nick z forum: @Neuronik
Rodzaj kary: Permaban+Blacklista
Powód kary: Wywalenie serwera poprzez kopiowanie złotych płytek + wywalenie serwera testowego

Kara nadana przez: @Szczerbatyy

Argumentacja: Piszę tutaj, ponieważ tak mi polecono. Proszę o zdjęcie blacklisty z mojego konta. Kara została nadana słusznie, lecz proszę o jej zdjęcie. Czyny których się dokonałem były dziecinne i samolubne. Myślę, że dojrzałem, ponieważ jestem w stanie dostrzec to, że zespsułem graczom zabawę z grania na serwerze poprzez wywalenie go, oraz cokowi któremu przeszkadzałem w budowie na serwerze testowym. Przeszedłem resocjalizację i proszę o wybaczenie.

Obiecuję poprawę.

Edited by Neuronik

Share this post


Link to post

Osobiście uważam, że twoje zachowanie było jednoznaczne. Serwer konkurencyjny wystartował i stwierdziłeś, że jest lepszy. Twoje zachowanie można nazwać 1:1 jak to szczerba określił jako ,,palenie mostów''. Myślałeś, że konkurencyjny serwer wypali, a pokecraft porzucisz bez żadnych skrupułów griefując i nadużywając permisje, które miałeś. Stwierdzam, że twoim celem było zniszczenie serwera, ał teraz wracasz po kilku miesiącach i liczysz na to, że się nad twoją sytuacją ulitujemy. Z mojej strony uważam, że musisz coś zagwarantować serwerowi. Sprawa jest do obgadania na głosówce. Ja jestem na nie, aczkolwiek widząc co pozostała administracja sądzi o całej sytuacji, wiele moje zdanie nie zmieni.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...