Jump to content
cokuu123

Liderzy sal - podania

Recommended Posts

Posted (edited)

Sala: Normal

Nick: wojownikpr54

Wiek: 21

Czas na serwerze: 5-6 h (weekendy 8-9h)

Discord: wojownikpr#3808

Powód startowania na tą sale: Osobiście bardzo lubię pokemony typu normal,  będę starał się o bycie jak najlepszym oraz będę dawał z siebie wszystko, Jednym z ulubionych moich pokemonów typu normal jest Bewear to głównie od niego zaczęła się moja przygoda z typem normal.

Kary: Brak

poki.png.e3876029bdee3674b4021df4146f2145.png

Edited by wojownikpr54

Share this post


Link to post
Posted (edited)

grass

MlodyBlur

23

4h

balcerek8830

dlatego, że jestem na serwerze praktycznie od początku i to bylo moje marzenie za dzieciaka i grass to moj ulubiony typ

muta na 24 mialem

sala.png

Edited by mlodyblur

Share this post


Link to post

Informacja na jaką salę startujesz

Fairy

Nick na serwerze Pokecraft

 Springu

Wiek (Minimum 13 lat)

21

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze

2-3 godziny

Nick na discord:

Tomi (Springu)

Dlaczego ten typ?

Chciałbym spróbować swoich sił na tej sali ponieważ uważam ze Fairy to jeden z najlepszych typów w grze pod względem pokemonów, bazowych statystyk, połączeń typów czy świetnych abilitek. Poza tym to mój ulubiony typ 🙂 

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp (ss musi zostać wysłany w momencie składania podania)

team.png

Share this post


Link to post

Informację, na którą salę startuje.

Bug

   Wiek (12 lat minimum)

16

   Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara)

nigdy

   Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie

teraz mniej ale moge 3h

    Nick na discord wraz z # 

ayla3994

  Nick z serwera Pokecraft.pl.

I_DI

  Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP

image.png.d7c2098dd5218b95fbcf0985ed8bf50d.png

Share this post


Link to post

Startuje na sale Ghost

Nick na Serwerze SajanSSJ

Nick na discordzie Legolas1337

Grama na serwie ostatnio mialem przerwe ale chcialbym znow wrocic i probowac sil na tej sali

nie byłem karany jak dotąd 

Dlaczego startuje na tą sale bo zawsze chcialem byc liderem ghost zawsze podobala mi sie ta sala i pokemony ghost na tej sali mozna zagrac bardzo ciekawymi pokemonami zwyklymi i legendami moim ulubionym pokemonem na ghost jest mega Sableye a z legend arceus ghost i giratina op pokemony ktore fajnie moga wspolgrac na tej sali obecnie jestem liderem sali Normal i juz bylem tez na ghost i dalej lubie te sale  oto moj sklad na rekru mam nadzieje ze moje podanie zostanie rospatrzone pozytywnie i nasz wspanialy szef da mi kolejna szanse na sprawdzenie sie jako lider1607027073_rekrughost.thumb.png.0c4cc53a1a1f437fe2ef37ebd3ee16a1.png

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz : Poison
  • Nick na serwerze pokecraft : witty
  • Wiek (Minimum 13 lat) :15
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: 3-4h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!): Amadi
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) : Idę na sale poison ponieważ gdy oddano mnie pod opiekę babci przez moich toksycznym rodziców byłem przez ową babcię gnębiony. Niedawno moja toxic babcia zmarła, pomimo traumy dużo mnie to nauczyło. Uważa więc, że sprawdzę się na tej saliimage.png.79268a318e04ae6d5b001f07d25884a8.png

Share this post


Link to post
W dniu 8.06.2024 o 13:59, SajanSSJ4 napisał:

Startuje na sale Ghost

Nick na Serwerze SajanSSJ

Nick na discordzie Legolas1337

Grama na serwie ostatnio mialem przerwe ale chcialbym znow wrocic i probowac sil na tej sali

nie byłem karany jak dotąd 

Dlaczego startuje na tą sale bo zawsze chcialem byc liderem ghost zawsze podobala mi sie ta sala i pokemony ghost na tej sali mozna zagrac bardzo ciekawymi pokemonami zwyklymi i legendami moim ulubionym pokemonem na ghost jest mega Sableye a z legend arceus ghost i giratina op pokemony ktore fajnie moga wspolgrac na tej sali obecnie jestem liderem sali Normal i juz bylem tez na ghost i dalej lubie te sale  oto moj sklad na rekru mam nadzieje ze moje podanie zostanie rospatrzone pozytywnie i nasz wspanialy szef da mi kolejna szanse na sprawdzenie sie jako lider1607027073_rekrughost.thumb.png.0c4cc53a1a1f437fe2ef37ebd3ee16a1.png

odrzucam podanie 

powód: brak aktywności

Share this post


Link to post
W dniu 6.06.2024 o 23:31, I_DI napisał:

Informację, na którą salę startuje.

Bug

   Wiek (12 lat minimum)

16

   Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara)

nigdy

   Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie

teraz mniej ale moge 3h

    Nick na discord wraz z # 

ayla3994

  Nick z serwera Pokecraft.pl.

I_DI

  Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP

image.png.d7c2098dd5218b95fbcf0985ed8bf50d.png

odrzucam podanie 

powód: brak aktywności

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...