Jump to content
cokuu123

Liderzy sal - podania

Recommended Posts

sala: Fire

nick na pokecraft: razor105

wiek:21 lat

czas na serwerze: 4h

discord: razor105

Chce iść na sale fire ponieważ kocham gorące klimaty i kraje. Kocham lawę i chcialbym palić poki przeciwników w niej.  Pokemony fire są bardzo potężne i potrafią rozwalić każdego.

Team: 

fire.thumb.png.45d06d545b49340093f4598ff51fe4bb.png

Share this post


Link to post

Sala Rock

Nik na serwie SajanSSJ 

Wiek 33

Czas na serwie teraz jak często to tylko możliwe

Discord Legolas1337 #516

Chcialbym sprobowac swoich sił na sali rock poniewaz kazda sala zasługuje na uwagę probowalem na inne sale ale niestety sie nie udało moze tym razem mi się poszczęści i wkoncu zasile szeregi liderów serwera pokecraft sala rock ma potencjał I moze uda mi sie go wydobyć z sali i z samego siebie 

 

20231016_212843.jpg

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz-rock
  • Nick na serwerze pokecraft-krystian321
  • Wiek (Minimum 13 lat)- 13
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze- 3-4h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)-krystian321
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane)-Moim marzeniem od długiego czasu jest zostanie liderem sali rock. Sala głaz opiera się na pokemonach kamiennych, a jak wszyscy wiemy kamienie 
    można zastosować na naprawdę wiele sposobów. Można naprzykład rozłupać nim czaszke swojemu oponentowi, więc zastosowań i możliwości nie brakuje. Jest to taka sama sytuacja jak w mojej głowie, cały czas przybywa nowych pomysłów i zastosowań dla pokemonów typu rock. Właśnie dlatego mam nadzięję że będę mógł reprezentować ten typ.
    Pozdrawiam zimniutko
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)- mute

poki na rekru rock.png

Share this post


Link to post

sala: Dark

nick na serwerze: razor105

wiek:21

ile czasu spedzasz na serwie: 4-5h

nick na discord: razor105

dlaczego na daną sale startujesz: Pokemony typu dark są naprawde potężne i potrafią rozwalić nawet najbardziej wymagającego przeciwnika. Sprawię ze ta salą bedzie niepokonana i traktowana z szacunkiem. 

team:darkdark.thumb.png.78d72e707d5835da3780b02727ed50e8.png

Share this post


Link to post

Startuje na sale grass 

Nick na serwerze Sajanssj

Wiek 33 lata

SpedzM na serwie tyle czasu ile tylko jest to możliwe 

Nick na diskordzie Legolas1337 #0516

Dlaczego startuje na tą sale poniewaz uwazam ze kazda sala zasługuje na uwagę a grass jest bardzo ciekawa salą mysle ze ta sala ma potencjał I sa na niej bardzo ciekawe pokemony typu jak venosaur to jest bardzo dobry pokemon który potrafi bardzo wiele zdziałać oczywiscie tą sala ma bardzo duzo kontr ale mimo wszystko chcialbym sprobowac swoich sił na tej sali jesli to możliwe 😏

16984515030402427509596098043884.jpg

Share this post


Link to post

startuje na salę fighting 

nick na serwerze Napalonyolo

czas gry różny

wiek 19

nick na dc OG Olgierd#1709

Dlaczego startuję na tą salę? Ponieważ ta sala ma wielki potencjał. 

Ta wyspecjalizowana arena będzie służyć jako interaktywne pole bitwy dla trenerów, którzy będą mogli brać udział w ekscytujących bitwach Pokemon o odznakę sali walczącej Sala ta w moim udziale będzie ciężka do zdobycia nawet jak ludzie będą przychodzić z kontrami. Dlatego chętnie spróbuje zostać liderem tej sali.

zdjęcie teamu

 

obraz_2023-10-29_021842104.png

Edited by Napalonyolo

Share this post


Link to post

Startuje na sale grass

nick na serverze witty

wiek 15

na serverze spędzam ok. 2-3godz dziennie 

nick discord: NieWyspany#1735

startuje na sale grass poniewaz ta sala ma potencial, oraz kocham zielone 

1902851601_salagrass.png.ccc0ee674d207ca2afb38c380eb2b54c.png

Share this post


Link to post
2 godziny temu, w11ty napisał:

startuje na sale grass ponieważ sala ta ma wielki potencjał pomimo jej szeregu słabości posiada za to wiele ciekawych pokemonów. Sala ta nie należy do najłatwiejszych ale chętnie się sprawdzę jako jej lider.

 

Edited by w11ty

Share this post


Link to post

water

hotis76

wiek: 15

czas: 1-6 h

hotis76#2801

Dlaczego ta sala?: Pokemony typu water mają fajne taktyki. Dodatkowo ostatnio w konkursie pływacki zająłem 1 miejce i uwielbiam pływać poza tym type water jest jednym z najliczniejszych typów w grze

Czy byłem Karany?: miałem raz perma ale udało się wrócić i odtamtego czsu gram prawie codziennie istaram się być miły dla każdego gracza

image.thumb.png.2423c8363192f8ab161784cafd245c89.png

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz - water
  • Nick na serwerze pokecraft - dypson
  • wiek - 15
  • czas na serwerze - 3-4 h 
  • discord - Dypson#1277
  • Dlaczego na daną salę startujesz? :  🙂

Zrzut ekranu 2023-10-02 213545.png

 

Share this post


Link to post

Fairy

Cherwol

wiek: 20

czas: 2-4h

cherry1206

Dlaczego ta sala?: lubie wrozki i pokemony typu fairy i dobrze mi szło jak bylem poprzednim razem wiec bede pasował na ta salke

Czy byłem Karany?: takie rzeczy to nie ja

image.png.94018babb52bbc13b31d5830782ad67a.png

Edited by Perwol

Share this post


Link to post

 

 Informacja na jaką salę startujesz :
Psychic

Nick na serwerze pokecraft:
Kely
Wiek (Minimum 13 lat):
15
Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze:
W tygodniu 3-5h w weekendy do 7h lub więcej.
Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!): 
xkely
Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania):

image.thumb.png.525ddd5a187a96b9ae4ba7d7e24af000.png

Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) :
Chciałbym zostać liderem psychic ponieważ lubię pokemony typu psychic zarówno w kontekście grania nimi jak i zarówno grywalnąścią. Posiadają też fajne mega evolucję np. Mega gallade czy metagross i wiele fajnych zastosowań. Jednym z takich pokemonów które podobają mi sie z typu psychic jest Victini jednym z jego dobrych ataków jest V-create który w połączeniu z atakami statusowymi robi robotę. Kolejnym z takich pokemonów jest Gardevoir jest to bardzo mocny pokemon ponieważ jest on Psychiczno Baśniowy który z mega evolucją zadaje bardzo dużo obrażenia. Jest też pokemon pod tanka i jednym z takich jest Bronzong dobrze zrobiony chroni większość ataków krytycznych. Najładnieszym pokemonem typu moim zdaniem jest Arceus.

Czy byłeś karany?(kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania):
Wydaje mi się, że nie byłem karany lecz nie jestem tego w 100% pewien.

 

Share this post


Link to post

Na jaka sale startuje Psychic

Nick na serwerze SajanSSJ

Nick na discordzie Legolas1337 

Ile czasu spedzam czau na serwerze 2h-3h w weekendy dłużej 

Dlaczego chcialbym isc na psychic poniewaz uwazam ze pokemony psychiczne są bardzo ciekawe a chccialbym nabrac większego doświadczenia w walce tymi pokemonami z innymi graczami najbardziej denerwujacym pokemonem dla mnie z psychicznych to Hamtterna i jej Magick Bonce wiec czemu nie mógł bym podenerwować innych graczy tym wlasnie pokemonem 🤣 ulubiony pokemon to mega metagros i mega alakazam fajnie tez spisuje się slowking z regenatorem 

pozdrawiam

Mój sklad na rekrutacje

 

20231201_001800.jpg

Share this post


Link to post

 Informacja na jaką salę startujesz :

 

Bug
Nick na serwerze pokecraft:

 

MrLeo
Wiek (Minimum 13 lat):

 

16
Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze:

 

2-3h
Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!): 

 

leoisdeadinside.
 

Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) :
Chciałbym iść na salę bug, ponieważ bardzo lubię tą salę. Już kiedyś na niej byłem i wiem, że można się na niej fajnie pobawić 🙂

Czy byłeś karany?(kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania):
Wydaje mi się, że nie byłem karany.

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania):

 

 

Zrzut ekranu 2023-12-01 172939.png

Share this post


Link to post
W dniu 1.12.2023 o 00:54, SajanSSJ4 napisał:

Na jaka sale startuje Psychic

Nick na serwerze SajanSSJ

Nick na discordzie Legolas1337 

Ile czasu spedzam czau na serwerze 2h-3h w weekendy dłużej 

Dlaczego chcialbym isc na psychic poniewaz uwazam ze pokemony psychiczne są bardzo ciekawe a chccialbym nabrac większego doświadczenia w walce tymi pokemonami z innymi graczami najbardziej denerwujacym pokemonem dla mnie z psychicznych to Hamtterna i jej Magick Bonce wiec czemu nie mógł bym podenerwować innych graczy tym wlasnie pokemonem 🤣 ulubiony pokemon to mega metagros i mega alakazam fajnie tez spisuje się slowking z regenatorem 

pozdrawiam

Mój sklad na rekrutacje

 

20231201_001800.jpg

Za alakazama rapidash i Delphox wchodzą ci panowie

17020418503864724978166260876277.jpg

Share this post


Link to post

Startuje na sale Normal

Nick na serwerze SajanSSJ

Wiek 33 lata

Na serwerze spędzam ile tylko moge ale srednio od 2 do 4 godzin

Nick na Discordzie Legolas1337#0516

Jak do tej pory zadnych Kar nie mam

Kilka słów dlaczego staruje na ta sale  jestem liderem grass  i bardzo mi się ona podoba bo jest jak dla mnie jedna z najtrudniejszych sal a teraz chcialbym powrocic na sale Normal bo juz na niej byłem i chcialbym na nią powrocic z nowymi pokemonami i taktykami od ostatniego czasu nabyłem pare ciekawych pokemonów które myśle ze siespisza na Sali Normal

17021493581888435171477318693989.jpg

Edited by SajanSSJ4

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz- Flying
  • Nick na serwerze pokecraft- Piter8451
  • Wiek (Minimum 13 lat)- 13 lat
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze- około 7 godzin
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)- Piter8451#5576
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane)-  Dlaczego startuje na tą sale, ponieważ jest bardzo interesująca i ma bardzo dużo dobrych pokemonów. Moje ulubione pokemony właśnie znajdują się w tym typie, czyli talonflame i dragonite. Też chciałbym się sprawdzić jako lider bo jeszcze nigdy nim nie byłem. W tym typie jest bardzo dużo mega evolucji w tym moja ulubiona mega rayquaza. Właśnie wczoraj leciałem samolotem i sobie myślałem jakie pokemony typu flying mogłyby tak wysoko latać i czy jakiś pokemon jest szybszy od samolotu. Myśle że się spisze jako lider typu flying.
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)- Jeszcze nigdy nie byłem karany
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) -
  • 244999750_rekruflying.png.d52e0670b975a6d396fbc5c29fde08c3.png

Share this post


Link to post

Sala: Ground
Bezi420
Wiek: 19
Czas na serwerze 5/6 h na dzień
Discord: _sh0ken


Dlaczego sala Ground? ponieważ uwielbiam grać pokami ground i uważam że są naprawde op gdy umie sie nimi grać. W typie Ground jest wiele dobrych poków np: Swampert bądź Excadril, uważam że 
jest to jedna z lepszych sali jaką można grać.
i ogólnie szef liderów to gigachad i wie co robi!
 

Zrzut ekranu 2023-12-16 155510.png

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz - fire
  • Nick na serwerze pokecraft - witty
  • wiek - 15
  • czas na serwerze - 3-4 h 
  • discord - Amadi Ferrari
  • Startuje na sale fire ponieważ uważam, żę jest to ciekawa sala posiadająca wiele atutów.

teamkekfire.png

Share this post


Link to post
W dniu 16.12.2023 o 16:00, Bezi420 napisał:

Sala: Ground
Bezi420
Wiek: 19
Czas na serwerze 5/6 h na dzień
Discord: _sh0ken


Dlaczego sala Ground? ponieważ uwielbiam grać pokami ground i uważam że są naprawde op gdy umie sie nimi grać. W typie Ground jest wiele dobrych poków np: Swampert bądź Excadril, uważam że 
jest to jedna z lepszych sali jaką można grać.
i ogólnie szef liderów to gigachad i wie co robi!


ZMIANA TEAMU NASTĄPIŁA

Zrzut ekranu 2023-12-16 155510.png

 

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...