Jump to content

Napalonyolo

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Napalonyolo last won the day on August 23 2021

Napalonyolo had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral
 1. Informacja na jaką salę startujesz - Normal Nick na serwie - Napalonyolo Wiek ( minimum 13) - 18 Czas spędzany na serwerze 3-4h dziennie Nick na discord - OG Olgierd#1790 Drużynka Dlaczego ta sala? Chodziła za mną od dłuższego czasu ale cały czas była zajęta i nie miałem przez to jak spróbować szczęścia na niej ale teraz jest wolna, poki są więc trzeba wygrać Czy byłem karany? - Nie
 2. karixon masujorangutana paqqus
 3. Sala: grass nick: Napalonyolo wiek: 18 czas na serwerze 3-5h discord: Młody Lemon#1709 kary: 0 Dlaczego ta sala? Chciałem pójść na tą sale od początku edycji ale nigdy się nie udawało ponieważ zawsze była zajęta albo pokemonów nie miałem. Typ trawiasty jest potężny i są dobre połączenia typów, które mogą zaorać nie jednego. zdjęcie teamu:
 4. Wymieniam Venusaura na innego venu i weezinga na muka
 5. Sala poison nick Napalonyolo wiek 18 czas gry około 3-4h dziennie nie byłem karany Dlaczego sala poison? Wybrałem tą salę ponieważ od dawna chciałem iść na jakiegoś lidera a akurat poison jest wolne i bardzo bym chciał spróbować na tej sali
 6. Sala Water Napalonyolo 17 z czasem różnie ale tak do około 3/4h nick na dsc- Młody Lemon#1709 Startuje na salę water ze względu na to że jest to mój ulubiony typ gdyż Psyduck jest moim ulubionym pokemonem. Ogólnie to pokemony tego typu są bardzo mocne i można stworzyć bardzo ciekawe team comp'y. Do tego bardzo mocne pokemony mi się trafiły więc można powiedzieć, że mi się przyfarciło. Dlatego też sądzę, że będę dobrym liderem jeżeli wygram z moim przeciwnikiem.
 7. Sala: Fairy nick: Napalonyolo wiek: 17 czas gry: około 5h dc: Młody Lemon #1709 Startuję na sale fairy ponieważ ten typ mnie bardzo zaciekawił jak i pokemony które wystepują z tym typem, czyli pokemony takie jak Mawile, whimisicot czy grimmsnarl. Dowiedziałem się też jak te pokemony grać i można zagrać, fajnie będzie spróbować nowej rzeczy którą jest walczenie z graczami jako lider. dziekuję za uwagę.
×
×
 • Create New...