Jump to content
cokuu123

Liderzy sal - podania

Recommended Posts

sala : Ground
nick : MOSSAK
wiek : 18
czas serwer : kilka godzin dziennie
nick dc : _mossak_
dlaczego ta sala? : Bo lubię frytki. Oto przepis na takie smaczne: Pokroić na podłużne kawałki, włożyć do dużej miski, oprószyć solą, pieprzem i suszonym oregano. Polać oliwą i dokładnie wysmarować nią ziemniaki. Ułożyć na dużej blaszce jedną warstwą, zachowując odstępy pomiędzy poszczególnymi frytkami. Piec przez około 20 minut w 240 stopniach, w połowie czasu przemieszać. Jak dobrze wiadomo ziemniaki z których potem są frytki rosną w ziemii (Polska dla Polaków, Ziemia dla Ziemniaków, dlatego je*** lewaków). W ziemii również jest dugtrio który jest mega super pokemonem właśnie typu GROUND!!!! I to jest w tym najpiekniejsze

czy byłeś karany?: Nie.

Screenshot teamu:

ground.png

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz  >> Fighting
  • Nick na serwerze pokecraft >> GlupotaPL
  • Wiek (Minimum 13 lat) >> 17
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze >> 1-3h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) >> .mattise
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) > >Na końcu
  • Dlaczego na daną salę startujesz? >> Typ fighting jest moim ulubionym typem pokemonów a ulubionym pokemonem Lucario, ponieważ pokemony tego typu są bardzo szybkie, zwinne oraz celne. Pokemony te są też bardzo zdyscyplinowane i mają potężne ataki.
  • Czy byłeś karany? >> Nie byłem.
    image.png.1cb55994e6f1614264562be0bdba550d.png

Share this post


Link to post

Informacja na jaką salę startujesz- fighting
Nick na serwerze pokecraft- Thero420
Wiek (Minimum 13 lat)- 16
Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze- 3-4 godzinki 
Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)- Thero ♡#8114
Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 

image.png.247268751cf9fae2cdb135721c9e123e.png
Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) Startuje na sale fighting gdyż uważam że pokemony tego typu mają wielki potencjał który jestem w stanie pokazać. W dzieciństwie trenowałem karate dlatego moim ulubionym pokemonem jest sawk który jest samym typem fighting widzę w nim małego siebie.
Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)- nie byłem

Share this post


Link to post

image.thumb.png.7d9c701704bab9e38d2cffe533112dd7.pnginformacja na jaką salę startujesz - Ground

Nick na serwerze pokecraft - Sikora

Wiek (Minimum 13 lat) - 21

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze -  2/3h

Nick na discord wraz z # - Sikora_ufc#9435

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp

 

Czy byłeś karany? - nie

Dlaczego na daną salę startujesz? startuje ponieważ stwierdzilem ze sproboje swoich sil uwazam sale ground z bardzo ciekawa i nie najlatwiejsza ze wzgeldu ze posiada wiele kątr lecz myśle ze przy dobrzej grze sala moze byc bardzo fajna do grania i wiele mozna sie nauczyc grajac na niej. Mysle ze bede dobrym liderem sali ziemia.

Share this post


Link to post

Informacja na jaką salę startujesz- Electric
Nick na serwerze pokecraft- Dragonite504
Wiek (Minimum 13 lat)- 17
Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze- unlimited
Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)- pikaczu504#6471
Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 

Czy byłeś karany? - tak

Dlaczego na daną salę startujesz?  Startuję na salę elektryczną z powodu tego że posiadam już przygody z elektrycznością, było to gdy byłem małym smokiem i wszytko wydawało się dla mnie duże byłem bardzo ciekawy świata a w szczególności co się stanie po tym jak włożę ogon do kontaktu skończyło się to wywalniem korów w całym domu jedną z niewielu rzeczy jakie pamiętam jest głos wkurzonego starego po tym jak wywaliło mu korki w 69 minucie meczu jego ulubionej reprezentacji Polski mecz ten zakończył się przegraną z niemcami 2:0, dostałem wpierdziel do starego za to że bez jego kibicowania nasza reprezentacja przegrała 2:0 a jak wiadomo raz w dupe to nie gej ale 2 razy to juz inna sprawa.Doświadczenie mam tak sporo jak Sasha Grey w robieniu beli, sądzę że jestem idealnym kandydatem do bycia lideram tej sali. Chcę również być liderem z powodu tego że chce mnieć taki kontakty jak keły na osiedlu 

isyfafafafafa.PNG

Share this post


Link to post
Posted (edited)

informacja na jaką sale startujesz - Electric

Nick na serwerze pokecraft - TechnikDogDay 

Wiek (Minimum 13 lat) - 13 lat 

ile czasu będziesz spędzać na serwerze - 4/5h

Nick z discorda - pluszakpanda

czy byłem karany na serwerze - 3/4 muty 

dlaczego na daną sale startujesz? bo  od dziecka jak oglądałem pokemony na telewizorze i zobaczylem pikachu to potem dowiedzialem się ze jest electric i od tego czasu moim marzeniem jest zostac liderem Electric bo to ciężka sala i mocna do pokonania i dlatego bym chciał isc na lidera Electric bo kocham pokemony electric jak dla mnie są mocne 

Screenshot teamu -spacer.pngspacer.png2024-04-05_18_35_32.thumb.png.bd3311570464232c75b4d60bde044a44.png

 

2024-04-05_18.35.32.png

Edited by TechnikDogDay

Share this post


Link to post

informacja na jaką sale startujesz - Electric 

Nick na serwerze pokecraft - TechnikDogDay 

Wiek (Minimum 13 lat) - 13 

ile czasu będziesz spędzać na serwerze - 4/5h 

Nick z discorda - xbialykroliczek 

czy byłem karany na serwerze 3/4 muty 

dlaczego na daną salę startujesz? bo odkąd oglądałem pokemony i widziałem pokemona pachirisu to odrazu myslalem ze to jest electric bo to mój ulubiony pokemon wraz z raichu alolan i po za tym lubie elektryczne pokemony wszystkie i dlatego bym chcial isc na sale electric bo uwazam ze jest ciezka i mocna jak dla mnie i fajnie jakbym został liderem tej sali a i dla mnie oczywiscie pokemony electric są mocne 

Screenshot teamu 2024-04-24_18_56_59.thumb.png.fa72f06c63dfcc98f92298aafb5a6641.png

Share this post


Link to post

image.png.7b4d033cdcd19cc01c1f46b269324249.png

  •  Informacja na jaką salę startujesz - Elektryczna
  • Nick na serwerze pokecraft - Awos
  • Wiek (Minimum 13 lat) - 19
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze - 2-3 godziny
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) - awosicek
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) obrazek wyżej pozdro
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) - Ponieważ rodzice bili mnie prądem w dzieciństwie i jak mi tak zostało oraz z zawodu jestem elektrykiem a wspominałem że typ electric jest najlepszym typem przez typy które są w niego efektywne.
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) - raz jaila na dzień dostałem za montaż ogrzewania na nie swojej działce.

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz : Psychic
  • Nick na serwerze pokecraft : Kely
  • Wiek (Minimum 13 lat) :16
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: 3h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!): xkely
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) : Chciałbym zostać liderem psychic ponieważ podobaja mi się pokemony typu psychic i lubie nimi grać. Posiadają też fajne mega evolucje i wiele fajnych zastosowań. Jednym z takich pokemonów które podobaja mi sie z typu psychic jest Espion jednym z jego dobrych ataków jest shadow ball który w połączeniu z atakami statusowymi robi robote. Kolejnym z takich pokemonów jest Gardevoir jest to bardzo mocny pokemon ponieważ jest on Psychiczno Baśniowy który z mega evolucją zadaje bardzo dużo dmg. Jest też pokemon pod tanka i jednym z takich jest Bronzong dobrze zrobiony chroni większość ataków krytycznych. Najładnieszym pokemonem typu psychic według mnie jest Arceus.
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania): Miałem sporo mutów
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) image.png.cf28fa1fb77e73e4f7b346e505d6af9e.png
     

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...