Jump to content
cokuu123

Liderzy sal - podania

Recommended Posts

sala : rock 
nick : kevinyt756
wiek : 17 
czas serwer : 3-4 h 
nick dc : kevinyt756 
dlaczego ta sala : Od zawsze mojim marzeniem było wrócić na  lidera sali kamień ponieważ E od dawna kocham kształt kuli, kula jest całym mojim życiem a jak wiadomo najlepsze kule są twarde a więc z kamienia. Golem jest Ł idealnym przykładem kuli a najlepsze kulki to są yyy (każdy może sobie dopowiedzieć).Czyszczenie Y kul jest zajęciem które kocham, lubie mieć gładkie kule żeby świeciły się jak po wyczyszczeniu przez make pake tą usztą kurwe która ma zajebisty rowerek.Pochodzę z K Gdańska w mojej naturze jest rzucanie kamieniami w gołębie żeby wypierdalały do krakowa gdzie ich miejsce niestety wielką kontrą w typ kamień jest woda a jak wiadomo bez voda nie ma dowoda więc lubię pływać w klubie kyogre za box shiny.Idealnym oddaniem mojej osobowości jest malphite z ligi legend tak jak on KOCHAM nakurwiać kamieniami w wszystko co się rusza.Kojeną kontrą w kamień jest ziemia jak wiadomo bez voda nie ma dowoda na % w groudon więc trzeba je kupić jak nie ma dowodów.Jak powszechnie jeszcze wiadomo kolejną kontrą na typ kula jest typ trawa której nigdy nie dotknę więc nie mam się czego martwić szczególnie jak tapu bulu już nie ma grassy glide (A jak powszechnie wiadomo oskaeg tip topł jest najlepszłym lidełem sali tława bez vołda nie ma dowołda na siłę celebi pod rain dance a hejterzy i tak powiedzą że -40 na sali to dużo).Kolejną kontrą w typ skała jest typ stall jak powszechnie wiadomo bez voda nie ma dowoda na na % w zacian więc trzeba się kłucić że te % się dostało za darmo.Ostanim fenomenalnym typem kątrujący typ węgiel kamienny (tak zwany bambo) jest typ fake out volt switch u turn protect close combat, bez voda nie ma dowoda więć mieshao jest stallą bo ma łegenełatoł (kc leoś <3) pozdro. Teraz przechodzimy do + sali kamień czyli do tego że można supeł efektyłnie nakułwiać kamieniami w typ gołąb a jak wiadomo sikorki też są wkurwiając z potworami morskimi pod specjalny atka i szybkość (bardzo często uwielbiają używać hujicane i płyziać). A jak wiadomo bez voda nie ma dowoda a buzzwol jest łepszy od głoudona więc jak by coś dorzucali to będą przepłacać.Następnie jak to powszechnie wiadomo bez voda nie ma dowoda a komary lubią spierdalić przed kamieniami więc pozbyłem sią go recytują swoję hasło ałutułowi podczas śpiewania chandelier na kanałe głosołym discołd.A jak wiadomo bez voda nie ma dowoda na simpowanie ostrzałki i asła do marelinki, było to bitłą nie do roztrzygniącia, którą roztrzygło jej zimne jak lud sełce(potem zajbała magika do portalu na sełweł mincróft poniewałz nastał czas na zmianł simpów. Kończąc mój monolog bo jak już powszechnie wiadomo bez vołda nie ma dowołda a węgiel ze ślęska jest jedyną zycidałną enełgią, któła utrzymuje nas przy zyłciu(kanapki węgielne są zajebistł nie róbcie ich z pasztełtem płosze,może być z tuńczyk).
ss team image.png.0d034f2ddc4963e89acdaad6a73e5e28.png

Share this post


Link to post
8 minut temu, kevinyt756 napisał:

sala : rock 
nick : kevinyt756
wiek : 17 
czas serwer : 3-4 h 
nick dc : kevinyt756 
dlaczego ta sala : Od zawsze mojim marzeniem było wrócić na  lidera sali kamień ponieważ E od dawna kocham kształt kuli, kula jest całym mojim życiem a jak wiadomo najlepsze kule są twarde a więc z kamienia. Golem jest Ł idealnym przykładem kuli a najlepsze kulki to są yyy (każdy może sobie dopowiedzieć).Czyszczenie Y kul jest zajęciem które kocham, lubie mieć gładkie kule żeby świeciły się jak po wyczyszczeniu przez make pake tą usztą kurka która ma zajefajny rowerek.Pochodzę z K Gdańska w mojej naturze jest rzucanie kamieniami w gołębie żeby uciekały do krakowa gdzie ich miejsce niestety wielką kontrą w typ kamień jest woda a jak wiadomo bez voda nie ma dowoda więc lubię pływać w klubie kyogre za box shiny.Idealnym oddaniem mojej osobowości jest malphite z ligi legend tak jak on KOCHAM nawalać kamieniami w wszystko co się rusza.Kojeną kontrą w kamień jest ziemia jak wiadomo bez voda nie ma dowoda na % w groudon więc trzeba je kupić jak nie ma dowodów.Jak powszechnie jeszcze wiadomo kolejną kontrą na typ kula jest typ trawa której nigdy nie dotknę więc nie mam się czego martwić szczególnie jak tapu bulu już nie ma grassy glide (A jak powszechnie wiadomo oskaeg tip topł jest najlepszłym lidełem sali tława bez vołda nie ma dowołda na siłę celebi pod rain dance a hejterzy i tak powiedzą że -40 na sali to dużo).Kolejną kontrą w typ skała jest typ stall jak powszechnie wiadomo bez voda nie ma dowoda na na % w zacian więc trzeba się kłucić że te % się dostało za darmo.Ostanim fenomenalnym typem kątrujący typ węgiel kamienny (tak zwany bambo) jest typ fake out volt switch u turn protect close combat, bez voda nie ma dowoda więć mieshao jest stallą bo ma łegenełatoł (kc leoś <3) pozdro. Teraz przechodzimy do + sali kamień czyli do tego że można supeł efektyłnie nawalać kamieniami w typ gołąb a jak wiadomo sikorki też są wkurzające z potworami morskimi pod specjalny atka i szybkość (bardzo często uwielbiają używać hujicane i płyziać). A jak wiadomo bez voda nie ma dowoda a buzzwol jest łepszy od głoudona więc jak by coś dorzucali to będą przepłacać.Następnie jak to powszechnie wiadomo bez voda nie ma dowoda a komary lubią uciekać przed kamieniami więc pozbyłem sią go recytują swoję hasło ałutułowi podczas śpiewania chandelier na kanałe głosołym discołd.A jak wiadomo bez voda nie ma dowoda na simpowanie ostrzałki i asła do marelinki, było to bitłą nie do roztrzygniącia, którą roztrzygło jej zimne jak lud sełce(potem zrobiła magika do portalu na sełweł mincróft poniewałz nastał czas na zmianł simpów. Kończąc mój monolog bo jak już powszechnie wiadomo bez vołda nie ma dowołda a węgiel ze ślęska jest jedyną zycidałną enełgią, któła utrzymuje nas przy zyłciu(kanapki węgielne są fajne nie róbcie ich z pasztełtem płosze,może być z tuńczyk). ( łagodniejsza wersja dla 10+)
ss team image.png.0d034f2ddc4963e89acdaad6a73e5e28.png

 

Share this post


Link to post

Sala-Ice

Nick-xzvc

Wiek-17

Czas serwer-4-5h

Nick dc-twójstary#8452

Dlaczego ta sala-Pokemony ice jaki i sala ice to jedne z trudniejszych do grania dlatego lubię te pokemony i wyzwanie związane z trudnością tej sali, uważam że w dobrych rękach pokemony tego typu są naprawdę mocne, choć nie każdy tak uważa, jednak ja jestem z pewnością w gronie osób którzy te pokemony uwielbiają, myślę że poradzę sobie bardzo dobrze jaki lider tej sali. 2063472911_rekruice.png.c519192b3868b6b75bd1026946143801.png

Share this post


Link to post

 Informację, na którą salę startuje.

Bug

   Wiek (12 lat minimum)

16

   Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara)

nigdy

   Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie

3-4h

    Nick na discord wraz z # 

ayla3994

  Nick z serwera Pokecraft.pl.

I_DI

  Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP

 

image.png.cd72d58b21b4e14232cdfd1ae362a6a0.png

Na salę chce startować dla tego, że zawsze lubiłem pokemony bug i chciałem zostać liderem na pokecrafcie. Kocham Mrówki i jakieś inne dżdżowince są bardzo ciekawe i wydaje mi się, że mógłbym dobrze reprezentowac sale Bug i dobrze o nią dbać. Każdy pokemon Bug mi się podoba i jest dla mnie ciekawy i chciałbym się w nim ciągle zagłębiać. 

Share this post


Link to post

 > Informację, na którą salę startuje. - Fighting

   > Nick z serwera Pokecraft.pl. - 78_900

   > Wiek (12 lat minimum)-15

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie - Roznie

    > Nick na discord wraz z # - 78_90#1260

   > Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP2024-03-13_21_31_48.thumb.png.7a6244941043be24f8832aae2cd9509b.png

    > Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów) Wybrałem ten typ ponieważ jest fajny ma 2x nad dark/steel/ice/normal + chce spróbować czegoś nowego i zobaczyć jak to jest liderem sali.

   > Czy byłeś karany ( Jeśl tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara)-tak 25m więzienia wystawienie itemu na licytacje 

Share this post


Link to post

Informacja na jaką salę startujesz

Normal

Nick na serwerze pokecraft

 kretosska

Wiek (Minimum 13 lat)

18

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze

3-4 godziny

Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)

kretoska#8205

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania)

6.png.c98d799354e7695fb2a407f69f9e8240.png

Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane)

Na sale normal startuje gdyż pokemony typu normalnego mają bardzo wielki potencjał, są uniwersalne i mogą radzić sobie w różnych sytuacjach. Ich brak słabości wobec większości typów (oprócz fighting) sprawia, że są solidnym wyborem na początku gry, szczególnie dla początkowych graczy. Dlatego też wybór sali typu normalnego może być atrakcyjną opcją dla graczy, którzy chcą eksperymentować z różnymi strategiami lub po prostu cieszyć się grą w sposób bardziej uniwersalny

Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)

Nie

Share this post


Link to post

 

31 minut temu, kretosska napisał:

Informacja na jaką salę startujesz

Normal

Nick na serwerze pokecraft

 kretosska

Wiek (Minimum 13 lat)

18

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze

3-4 godziny

Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)

kretoska#8205

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania)

6.png.c98d799354e7695fb2a407f69f9e8240.png

Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane)

Na sale normal startuje gdyż pokemony typu normalnego mają bardzo wielki potencjał, są uniwersalne i mogą radzić sobie w różnych sytuacjach. Ich brak słabości wobec większości typów (oprócz fighting) sprawia, że są solidnym wyborem na początku gry, szczególnie dla początkowych graczy. Dlatego też wybór sali typu normalnego może być atrakcyjną opcją dla graczy, którzy chcą eksperymentować z różnymi strategiami lub po prostu cieszyć się grą w sposób bardziej uniwersalny

Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)

Nie

zmiana Zoroarka

 

 

zz.png.fdc9a7dea3d56a7613bab63c0c8b1660.png

Share this post


Link to post

Informacja na jaką salę startujesz

Psychic

Nick na serwerze Pokecraft

 Springu

Wiek (Minimum 13 lat)

21

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze

2-3 godziny

Nick na discord:

Tomi (Springu)

Dlaczego ten typ?

 Wybrałem go ze względu na świetne połączenia pokemonów tego typu jak np. Delphox, Hatterene które radzą sobie ze słabościami typu psychicznego , Chciałbym spróbować swoich sił na tej sali ponieważ uważam ze Psychic to jeden z najlepszych typów w grze pod względem pokemonów, bazowych statystyk czy świetnych abilitek takich jak psychic terrain. Poza tym moim ulubionym pokemonem tego typu jest właśnie wyżej wymieniony lisek.

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp (ss musi zostać wysłany w momencie składania podania)

Bez tytułu.png

Share this post


Link to post

bug

hotis76

wiek: 15

czas: 1-6 h

hotis76#2801

Dlaczego ta sala?: Idę na sale bug, ponieważ gdy byłem w przedszkolu, zamiast bawić się z innymi dziećmi wolałem zajmować się robakami. Podczas pewnej wycieczki postanowiłem odłączyć się od grupy, i zwiedzić pobliską polane w poszukiwaniu robaków. Podczas mojej wycieczki natknąłem się na vespiqueen byłem w totalnym szoku , gdyż to było moje pierwsze spotkanie z pokemonem o płci żeńskiej w dodatku "ładnym". Moja tymczasowa crushi chyba odwzajemniła moje uczucia przynajmniej tak mi się wydawało , ponieważ owo wydarzenie pamiętam jak przez mgłę myśle, że to przez liczne ukąszenia przez które popadłem na 5 miesięcy w śpiączkę. Lecz jedno wiem na pewno od tamtej pory jestem prawdziwym mężczyzna. Mam nadzieje, że jeszcze spotkam moją dawną miłość a pierwszym do tego krokiem będzie pójście na sale bug

Czy byłem Karany?: miałem raz perma ale udało się wrócić i odtamtego czsu gram prawie codziennie istaram się być miły dla każdego gracza

 

image.png.0e4605180f5f4d0ff16bcd10788702ce.png

Share this post


Link to post

Informacja na jaką salę startujesz- Bug
Nick na serwerze pokecraft- Thero420
Wiek (Minimum 13 lat)- 16
Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze- około 2-3 godziny
Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)- Thero ♡#8114
Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 

image.png.5a4d55c74e5cda4db4269f637565a39d.png
Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) -Na daną salę startuję, ponieważ moje umiejętności, doświadczenie oraz pasja w zakresie walk  z Pokemonami typu Bug stanowią solidną podstawę do zajęcia roli lidera tej sali. Moje zaangażowanie w świat Pokemonów typu Bug jest głębokie i autentyczne, co sprawia, że jestem gotowy poświęcić się całkowicie stanowiska lidera Bug.
Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamanie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)- Nie byłem karany

Share this post


Link to post

Sala:
Electric

Nick:
Kely

Lat:
15
Czas spędzany na serwerze:
3-4h

Discord: 
xkely

Kary:
Miałem muty.

Dlaczego ta sala?
Chciałbym zostać liderem sali elektrycznej, ponieważ uwielbiam elektryzujące i ekscytujące przeżycia. Pokemony elektryczne idealnie odzwierciedlają moją dusze i zaspokajają moje wszystkie potrzeby. Liczę na szanse godnego ich reprezentowania. Dodam, że kiedyś włożyłem widelec do kontaktu więc zdecydowanie mogę powiedzieć, że z prądem miałem w swoim życiu wiele wspólnego. Chciałbym też powiedzieć że kocham jolteon. Pozdrawiam.

Team:image.png.d5bae595d58c8c16e628c6e6201d53f3.png

Share this post


Link to post
W dniu 13.03.2024 o 20:32, I_DI napisał:

 Informację, na którą salę startuje.

Bug

   Wiek (12 lat minimum)

16

   Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara)

nigdy

   Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie

3-4h

    Nick na discord wraz z # 

ayla3994

  Nick z serwera Pokecraft.pl.

I_DI

  Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP

 

image.png.cd72d58b21b4e14232cdfd1ae362a6a0.png

Na salę chce startować dla tego, że zawsze lubiłem pokemony bug i chciałem zostać liderem na pokecrafcie. Kocham Mrówki i jakieś inne dżdżowince są bardzo ciekawe i wydaje mi się, że mógłbym dobrze reprezentowac sale Bug i dobrze o nią dbać. Każdy pokemon Bug mi się podoba i jest dla mnie ciekawy i chciałbym się w nim ciągle zagłębiać. 

image.png.13d363b1e791ab18d43dedc621720d70.png Zmiana Crustle

Share this post


Link to post

Informacja na jaką salę startujesz- Fairy.

Nick na serwerze pokecraft- z8y8kl

Wiek (Minimum 13 lat)- 15 lat.

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze- ostatnio bardzo dużo około 3 godzin.

Nick na discord - z8y8kl

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania)

Startuje na tą sale ponieważ gdy byłem mały moim marzeniem było przyłapać wróżke zębuszkę w wieku 5 lat udało mi się jednak skończyłem się to obskoczeniem wpierdzielu po tym incydencie nigdy jej nie spotkałem tak samo pieniędzy z komuni, pomyślałem wtedy że na 100% ta skrzydlata mneda  je ukradła.Z swojego doświadczenia wiem że wróżki są silne i przebiegłe oraz mam nadzieje że spotkam jeszcze kiedyś tą skrzydlatą mende i odda mi moje pieniądze z komuni z odsetkami i tym razem to ona dostanie wpierdziel,Pozdrawiam v2 

rekeuu.PNG

Share this post


Link to post
Teraz, z8y8kl napisał:

Informacja na jaką salę startujesz- Fairy.

Nick na serwerze pokecraft- z8y8kl

Wiek (Minimum 13 lat)- 16 lat.

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze- ostatnio bardzo dużo około 3 godzin.

Nick na discord - z8y8kl

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania)

Startuje na tą sale ponieważ gdy byłem mały moim marzeniem było przyłapać wróżke zębuszkę w wieku 5 lat udało mi się jednak skończyłem się to obskoczeniem wpierdzielu po tym incydencie nigdy jej nie spotkałem tak samo pieniędzy z komuni, pomyślałem wtedy że na 100% ta skrzydlata mneda  je ukradła.Z swojego doświadczenia wiem że wróżki są silne i przebiegłe oraz mam nadzieje że spotkam jeszcze kiedyś tą skrzydlatą mende i odda mi moje pieniądze z komuni z odsetkami i tym razem to ona dostanie wpierdziel,Pozdrawiam v2 

rekeuu.PNG

 

Share this post


Link to post

> Informację, na którą salę startuje.

Grass

   > Wiek (12 lat minimum)

21

   > Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara)

na tej edycji chyba nie 

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie

3-4h

    > Nick na discord wraz z # 

Buchczi#0795

   > Nick z serwera Pokecraft.pl.

Buchczi

DLaczego ta sala ?

 

 

Startuje na sale trawa ponieważ moim marzeniem jest powtórne dotknięcie legendarniej trawy z którą miałem już styczność podczas powrotu z parapetówki od razora na której ten szanowny jegomość ugościł mnie jak księciunia dając mi taki trunki jakich nigdy nie zaznałem. W momencie gdy zaryłem mordą w trawnik przed swoim blokiem ponieważ utrzymiane równowagi było tak ciężkie jak słuchanie farmazonów oskarka odnoście jakim to on nie jest dobry w pokemon i jaki to on nie jest dobry w lige legend robiąc 3/10/1 w każdym solo rankedzie. Wracając do tematu trawy, moment w którym wylądowałem na niej był najlepszym momentem mojego życia. Chcę pokazać pełny potencjał tej sali a nie jak moi poprzednicy grać cebule pod deszczowy taniec jak indianie lub kartane calm i robić -40 szczycąc się że to i tak dobry wynik. Jak powszechnie wiadomo największą kontrą w typ trawa jest typ gołąb a szczególnie najgorsze są te z Gdańska oraz te od ełyka z Krakowa łatwo można je rozpoznać te z Krakowa są ciemniejsze zazwyczaj czarne lub mają kominiarki. Przechodząc dalej kolejną uciążliwą kontrą jest typ toksyczny jak woda w rzece Odra. Największym potworem tej rzeki jest muk alola z choice scarfem (szybszy niż lider dragon). Następną kontrą jest typem który kontruje sale trawa jest typ ogień a jak wiadomo nikt bardziej się do pracy nie poli jak pewna nocna furia w kominiarce. Typ robak to też jeden z typów kontrujących sale trawnik a jak wiadomo bez voda nie ma dowoda na to że centiskorch jest głównym carry na tej sali( nie przychodzicie mi z tym na sale proszę ).A jak wiadomo typ robak posiada tez legendarnego buzzwola z lonely który jest lepszy od groudon który tym razem nie był opodatkowny vodem lecz dowodem. Kolejną kontrą jest typ lodówka a jak wiemy domik lubi mnieć w lodówce zimne nuggetsy z maka na głodną godzinę a jak wiadomo bez voda nie ma na to dowoda. Salą, którą kontruje typ trawnki jest typ ziemia a jak wiadomo bez voda nie ma dowoda na podatek % w groudon i każdy kto ma mniej niż 26% musi je oddać z powodu opodatkowania ów podatek nazywany jest podatkiem vodu. Kolejnym typem który kontruje typ szczypiorek jest typ głaz a jak wiadomo w roku 1989r upadł mur berliński. Powodem jego upadku był Dominik który omyłkowo przewrócił się na 2 bok podczas snu(tak dominik był murem berlińskim). Kolejnym i ostatnim typem który kontruje typ trawa jest typ woda a jak wiadomo bez voda nie ma dowoda więc kyogre za box shiny to dobry trade a hejterzy i tak się z tym nie zgodzą, pewien były lider sali woda miał maczugę w dupie dlatego płacze o wszystko wszystkim co mu się nie podoba bo inni mają a on nie może. Kończąc mój poemat chce pokazać potencjał tej sali a nie jak moi poprzednicy.

 

2024-03-17_20.45.40.png

  • Like 2

Lider: Dragon, Bug, Eletric, Ghost, Steel, Water, Poison, Psychic, Fighting, Fire

Helper x2

nie pamiętam już kiedy co było 

Share this post


Link to post

Info na jaka sale startujesz- Fire

Wiek- 13

czy Byles karany - jeden mute 

Ile czasu dziennie spedzasz na serwerze- roznie, z 3-4 h

nick na discordzie - fawkeso 

dlaczego Ta sala?

Witam mołi dłodzy z tej stłony was kochany Uwóś<3 a oto moje łozpławka na sałę fiłe.Odzawsze chciałem być liderem sali ogienł poniewarz od dzieciństwa razem z wielką stopła105 podlaską polowalismy wspólnie na hałcełzy łozbijałcych nawmioty w naszych lasach a jak powszechnie wiadomo bez voda nie ma dowoda na to że mienso lepiej smakuje z łusztu, a jako że miensło jest podobne do mienshao to ma +33,33% do łegenałcji mojich chęci do łzycia po wyjsciu z EDN i poszuczeniu wielkiego miłsca płyziania sali smok wawełski a jak powszechnie wiadomo bez voda nie ma dovoda na % w eternatus pod meteoł beam z poweł hełbem, któły po wejsciu po wielki shuckle łobi miałzge. A jak powszechnie wiadomo bez voda nie dowoda na to ze palkia to najłepsze legęda na poke cłuft lepłsza nawet od deoxys nołamał modest z focus shash, kontując bez voda nie ma dowoda na to ze closyceł pod spełciał atałka speedł z mvs pod atakł oła na łekłu tak samo jak gyałdosłs na sali latania.Bez voda nie ma dowoda na to że type świeca hanukowa jest kontłowana przez typ gaśnica po użyciu przez Głegołrza Kłancz. A jak od dawna wiadomo bez voda nie ma dowoda na to że bez cłunchips nie ma impłeza podnie jak z bałtsami z kfc. A jak powszechnie wiadomo bez voda nie ma dowod a na to że skin do executów był skinem twółców mołda a hejtełzy i tak powiedzą że został złobiony płez marelinke, a typ tława stłacił dobłego połkemona jakim był executoł, któły był częscią op taktyki pod tytułem cebuła pod dełszczowy taniec to dłatego było -40 a jak poszechnie wiadomo – i – daje + więc głyzak nie powinien dostac dq.
Jak powszechnie wiadomo bez voda nie ma dowoda na to że dialga-ołgin pod hp sp.def dostaje 25% (powinno być 50%) z orgin pułsa po ma dostakowego łesta a hejtrzey i tak powiedzą że ma hełda w fołmie, tak samo nikt nie spodziewał się opłe takyłki lucałwio pod hp def. Ciekawą ciekawostką jest fakt że dłacovish scałf jest najłepszym ubełem w hitłwi sełveła został okłykniety miane topowego pokłemona top3 załaz po pokemonach taki jak doxys nołamł focus shash orałaz dynamxa naganadeł.A jak powszechnie widomo typu ziemia poniwałż głoudon staje 4x od woda a jak wiadomo bez voda nie ma dowoda na to że aegislash z air balon dostanie od earth poweł (kc majcherek <3). A krystyna to najłepszy lider sali ziemia po tym jak zaszła mnie od tyłu w tajłandi.A jak powszechnie widaomo bez voda nie ma dowoda na oddawane walki na sali ice a hejtrzy i tak zabrali nagrody i powiedzili ze mono grass na sale ice to oddanie a to że ta sama gildia to przypadek tak samo jak 5raz ten sam team u 5 osób. Kolejnym type który kontruje sala ognisko jest typ łobak a jak powszechnie wiadomo najlepszym pokiem typu łobak jest shuckłe ponieważ ma sticky web i stealth rock oraz abilitke konatłały a jak wiadomo ona zabiera boosty przeciwnikowi daje je nam i je doubluje, ten pokemon najlepiej współgła z eternatusem pod poweł hełb i meteoł beam. Kolejnym typem który kontłuje sałę benzyna jest typ kamień a jak wiadomo bez voda nie ma dowoda na tyłanitała pod hp sp.atak a hejterzy i tak powiedzą że się nie nadaje tak samo jak wielki lider sali typu dynamax naganadel, -40 na sali rock to i tak mało powiedział. Kończac mój monolog bez voda nie ma dowoda na to że ogień parzy tylko ludzie nie umiejętnie się nim posługują ja im pokłze jak to się łobi pozdro.
 
 
ss teamu :1007605350_Zrzutekranu2024-03-21203501.thumb.png.ea508dffd640b393f094a9b1b946be5f.png

Share this post


Link to post
Posted (edited)

info na jaką salę startujesz: Water

Wiek: 21

Czy byleś karany : Nie

Ile czasu spędzasz czasu na serwerze: 4h

Nick na discordzie: razor105

Dlaczego ta sala?

Hej, kandyduje na sale water. Pewnie spytacie się dlaczego  Już wam opowiadam. Pewnego razu wybrałem się na niezłą impreze do moich dobrych znajomych. Dosłownie po dwóch godzinach nieustannego chlania zaczęło mi się kręcić w głowie i wylądowałem przy kiblu żygając do niego niczym kot. Właśnie w tamtym momencie patrząc jak moje wymiociny spływają wraz z ruchem wody uświadomiłem sobie, że bardzo chce zostać władcą sali woda w kiblu.
Jak pewnie wszyscy już wiecie typ water jest kontrowany przez legendarny typ trawnik, a jak wiadomo bez voda nie ma dowoda na to, że 90% z was nigdy nie miała styczności z tym legendarnym i jakże mocarnym typem. Zielenina pochłania wode niczym potężna cebula, która sama doprosiła się o deszcz dla swojego partnera meksykańca aby ten mógł coś zdziałać i wygrać wszystkie bitwy pokemon na sali obecnego hegemona płyziania (nic nie zdziałał). Kolejnym i ostatnim typem kontrującym wodę z kałurzy jest typ elektryka prąd nie tyka a jak wiadomo bez voda nie ma dowoda na to, że woda przewodzi prąd a upośledzony niebieski jeż jest najlepszym co nas w życiu mogło spotkać i chwała tej, która go stworzyła. Teraz przechodzimy do najlepszego, czyli typów, które kontruje moja przyszła sala (mam nadzieje XD). Pierwszym typem kontrowanym przez typ wather (pozdro Verix) jest typ ogień. Pewnie wszyscy juz o tym wiecie ale wam przypomnę, że bez voda nie ma dowoda na to, że primal groudon dostaje x4 od woda i nikt nie udowodni, że procenty w tej starożytnej legendzie istniały (mimo, że nie istniały i tak trzeba było je wykupić). Następnym typem, który jest kontrowany przez typ bez voda nie ma dowoda jest typ ziemia. Woda zalewa ziemię tworząc potężne kałuze, w których można topić oponentów a jak powszechnie wiadomo bez voda nie ma dowoda, na to, że kałuże czasem przybierają kolor biały upodabniając się do kartki papieru. (edytowane)
Trzecim i ostatnim typem, który kontrowany jest przez typ sami wiecie jaki jest, typ głaz. Jak powszechnie wiadomo woda lubi drążyć dziury w głazach niczym duże ilości alkoholu dziury w mojej pamięci, a jak powszechnie wiadomo bez voda nie ma dowoda na to, że trzymam żółwia pływającego w wannie w piwnicy a obok niego siedzi pewien podlasianin. Kończąc to podanie, mam nadzieje, że otrzymam w swoje łapki tą salę aby móc wam wszystkim wydrążyć (...) niczym woda dziury we wcześniej wspomnianych głazach. (edytowane)
Swoją drogą dodam jeszcze, że woda to zbawienie, szczególnie po sobotnich imprezach w towarzystwie moich drogich przyjaciół ❤️ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sala Water.png

Edited by razor1050
  • Like 1

Share this post


Link to post

> Informację, na którą salę startuje. - Dark

   > Nick z serwera Pokecraft.pl. - Karambo1338

   > Wiek (12 lat minimum)-15

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie - zwykle od 3-5 godzin

    > Nick na discord wraz z # : kind420

   > Screenshot Teamu 6 PokeScreenshot_15.png.4627556594ed4ddedfc107987483a12c.png monów danego typu z widocznym levelem oraz HP

   >Dlaczego ta sala: Naprawdę lubię ciemne typy Pokemonów, więc zaczynam od sali of cienia. Moim ulubionym pokemonem jest Greninja Ash, który miał Ash podczas przygody z Pokemonami. Naprawdę lubię te Pokemony, ponieważ mieszkam w jaskini i utożsamiam ją z ciemnością, ponieważ jest bardzo ciemno. DRUGIM POWODEM PÓJŚCIA NA TEN TEST POTĘGI JEST TO, ŻE MOIM ULUBIONYM BOHATEREM W LEAGUE OF LEGENDS JEST ZED. Ponieważ ukrywa cię w cieniu . JESTEM RÓWNIEŻ DUCHOWY(psychiczny) I ROZMAWIAM Z DUCHAMI,KTÓRE SĄ DOWODEM MOJEJ WEWNĘTRZNEJ CIEMNOŚCI

 

Share this post


Link to post

sala : Fire
nick : MrLeo
wiek : 16
czas serwer : 3-4h
nick dc : leoisdeadinside.
dlaczego ta sala? : Wiadomo, pewnie wszystkich was ciekawi, dlaczego wybrałem sale fire 😄. Już śpieszę wam z odpowiedzią. Jak wiadomo mienshao (czyli mój kochany pokemon) jest stallą, która czyni z trenera największego szatana na świecie, w momencie gdy tylko zaczyna nim grać, z racji tego, że mienshao z ojczyzny mojej króluje w moim teamie, można śmiało stwierdzić, że jestem pomiotem szatana, a szatan ma związek z ogniem. Sprawa jest prosta nie umiem nie kochać ognia piekielnego, więc wybieram się na sale ogień ❤️.

czy byłeś karany?: Nie.

Screenshot teamu:

image.png.26e22efe88c27633e29708b233fd10af.png

 

Share this post


Link to post

Sala typu : Fairy 

Nick : TechnikDogDay

Wiek : 13

czas na sewerze około : 3/4h 

Nick na dc : pluszakpanda

Kara na serwerze : 2/3 muty 

 Dlaczego startuje na daną sale : Bo sala fairy jest mega fajna i bajeczna i z wszystkich fairy lubie najbardziej primarine oraz bardzo spodobały mi się pokemony fairy bo dla mnie są uważane za ciężkie zależy też jakie bierzesz na sale ale myśle ze to będzie fajne i zabawy będzie dużo przy walkach bo od dziecka oglądałem pokemony i uważałem ze fairy są według mnie najlepsze dlatego wlasnie chce wystartowac na tą sale i dlatego bym bardzo chciał się dostać na obecną sale 

ss teamu 6x1002024-03-29_23_23_19.thumb.png.9d27f131558e095a20d73ac3243a1ed6.png

Share this post


Link to post
8 minut temu, TechnikDogDay napisał:

Sala typu : Fairy 

Nick : TechnikDogDay

Wiek : 13

czas na sewerze około : 3/4h 

Nick na dc : pluszakpanda

Kara na serwerze : 2/3 muty 

 Dlaczego startuje na daną sale : Bo sala fairy jest mega fajna i bajeczna i z wszystkich fairy lubie najbardziej primarine oraz bardzo spodobały mi się pokemony fairy bo dla mnie są uważane za ciężkie zależy też jakie bierzesz na sale ale myśle ze to będzie fajne i zabawy będzie dużo przy walkach bo od dziecka oglądałem pokemony i uważałem ze fairy są według mnie najlepsze dlatego wlasnie chce wystartowac na tą sale i dlatego bym bardzo chciał się dostać na obecną sale 

sx100s teamu 62024-03-29_23_23_19.thumb.png.9d27f131558e095a20d73ac3243a1ed6.png2024-03-29_23_40_12.thumb.png.24aed994115fa83a8ba759734933148b.png

 

Share this post


Link to post

 > Informację, na którą salę startuje.- Psychic

   > Nick z serwera Pokecraft.pl.- Krystian321

   > Wiek (12 lat minimum)-13

   > Ile czasu spędzasz na serwerze ( mniej więcej ) dziennie- 2-4h zależy od dnia 

    > Nick na discord wraz z #- Krystian321

   > Screenshot Teamu 6 Pokemonów danego typu z widocznym levelem oraz HP-1719332578_salapsychic.thumb.png.bc60d8a68297654dbd85d40b55fb9170.png

    > Dlaczego Wybrałeś ten typ ? (Minimum 50 słów)-Drodzy rodacy i Dypson proszę was o poparcie mojej kandydatury na salę Psychic. Proszę was o wysłuchanie moich postulatów oraz postanowień jako kandydata na lidera sali psychic:
*Będę robił walki według rozkładu
*Postaram się pomagać nowym graczom w ich historii na servisie
*Postaram się być miły dla innych graczy(z wyłączeniem hotis76 i oskaeg7) 
*Będę grał z honorem na sali oraz turniejach(czyli min.3 stale)
*Postaram się również grać taki team aby każdy mógł wygrać.(Ps. Po zakończeniu eventu o legendę)
Zatem tak prezentują się moje postulaty na lidera owej sali mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
    Teraz przejdźmy do krótkiego opisu mojej sali, sala ta rujnuje psychikę każdemu jej liderowi jednakże ja już jej nie mam więc mi to nie grozi.

   > Czy byłeś karany ( Jeśli tak to dlaczego i na jak długo , jaka była to kara)- Byłem karany 

  • Like 1

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...