Jump to content
wiktor212

[odrzucone] Skarga - [Ojdi]

Recommended Posts

Twój nick z gry: wiktor212
Nick gracza, na którego składasz skargę: Ojdi
Data i czas zdarzenia: 23:06 09.08.2021
Opis sytuacji: Turniejmaker o nicku Ojdi pisał do karixona żeby wszedł na kanał max3 na discordzie pokecraft żeby zawalczyli w turnieju. Karixon Mal3kEz ja oraz trochę Tobi pisaliśmy że nie może zmieniać zasad (sam Cokuu tak niedawno napisał że nie może zmieniać zasad jak turniej trwa) pisałem że nie może zmieniać a on po 30 minutach kłótni o godzinie 23:34 dał mi na początku muta na 10 minut po czym napisał "nie mogę go słuchać" i po 2 minutach dał unmute i warna pisząc: Tak będzie lepiej wlepiając mi mojego 2 warna. Moim zdaniem ojdi powinien dostać dq ponieważ zbyt się poczuł z tą rangą. Mam nadzieje że moja skarga zostanie zaakceptowana Dobranoc/Miłej nocy zależy o której to czytacie.
Dowody: Oczywiście że mam. a to blokowanie expa tak o żeby było

ojdi mute za free.png

Ojdi warn za free.png

Ojdi warn czas.png

Ojdi blokowanie expa.png

Share this post


Link to post

To nie jest zmienianie zasad, nie jesteście naraz w 5 w półfinale, tylko sam karixon. Warny są po to, żeby hamować wasze niepotrzebne spiny, komentarze i jeżeli ojdi uznał, że to właśnie zrobiłeś na serwerze, warny są jak najbardziej zasadne.

Share this post


Link to post

Dostaliście najłagodniejszą karę, bo ojdi może karać za rzeczy nieobjęte w regulaminie.
Macie nauczkę, i po co się z nim wykłócacie na chacie? Mógł wam za to dać muta...
Kara nadana słusznie.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...