Jump to content
cokuu123

Liderzy sal - podania

Recommended Posts

Informacja na jaką salę startujesz- Dragon


Nick na serwerze pokecraft- Thero420

Wiek (Minimum 13 lat)- 15

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze- 3-4 godziny dziennie 


Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)- Thero ♡#8114


Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania)

image.thumb.png.52ad694c8c1fa79a1ddc9b01bdebc219.png
Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane)- Wybrałem typ dragon gdyż pokemony tego typu nie tylko są ładne z wyglądu ale tez są bardzo silne i użyteczne jednym z pięknieszych pokemonów jest Appletun przepyszna szarlotka a najsilniejszym (bez legend) jest dragonite.


Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamanie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)- Nie byłem karany

Share this post


Link to post

Informacja na jaką salę startujesz- Fairy.

Nick na serwerze pokecraft- Thero420.

Wiek (Minimum 13 lat)- 15 lat.

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze- ostatnio bardzo dużo około 5 godzin.

Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)- Thero ♡#8114

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania)

image.png.58f5a13e5c648b2a639dcaeb58595d9a.png

Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane)- startuję na tą sale gdyż pokemony fairy są piękne i dobre sala fairy kojarzy mi się z pięknym kolorem jakim jest różowy.

Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamywanie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)- Nie

Share this post


Link to post

sala : Psychic 
nick : kevinyt756
nick dc : kevinyt756#4326
wiek : 16
czas na serwie : ok. 1-5h
dlaczego ta sala : 
Z ogromnym zainteresowaniem i oddaniem wobec serwera pokecraft , pragnę zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko lidera Psychic . Jestem przekonany że posiadam umiejętności, pasję oraz wiedzę, aby pełnić tę ważną rolę i przyczynić się do zniszczenia psychiki oponentom . Mam wieloletnie doświadczenie jako trener Pokémonów kontrujących Psychic, co pozwoliło mi na zgłębianie tajemnic tego fascynującego typu Pokémonów. Uczenie się o pokemonach psychic  było dla mnie niezwykle ważne, co pozwoliło mi lepiej wykorzystać ich zdolności psychiczne w bitwach i współpracy z nimi w celu osiągnięcia wspólnych celów.
ss team :image.png.3c83c0f433c643c91154d117cd105ee2.png

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz - steel
  • Nick na serwerze pokecraft - Jabolo
  • Wiek (Minimum 13 lat) - 18
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze - 2-3h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) - Jabolo#3370
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) steel.png.1361dce5f6b377965686ef429a104813.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) . Pokemony typu stalowego to bardzo silne pokemony tak samo jak sama stal. Stal nie raz uratowała mi życie, ponieważ posiadam metalowe pręty w kręgosłupie i lewej nodze. Za wsparcie jakie okazują mi one w życiu chcę się odwdzięczyć godnie reprezentując sale tego właśnie typu. Jest to dla mnie bardzo ważne i liczę, że moja stalowa moc mnie nie opuści. Gorąco pozdrawiam. 
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) - nie byłem

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz - Electic
  • Nick na serwerze pokecraft - Dynamik1337
  • Wiek (Minimum 13 lat) - 20
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze - +-3h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) - dynamik1337
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
    image.png.f79a5e9027a514bb6188808271071215.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka) - Miałem gotowy team i nie chciało mi sie robić nowego + electrick typ jest op bo jest szybki tak ja sonick a ja lubie sonica 🙂 
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) - Tak, byłem karany za 1 multikonto gdzie robiłem Mazata. Oczywiscie itemy został zwrócone i serdecznie żałuję.

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz - dark
  • Nick na serwerze pokecraft - Napalonyolo
  • wiek - 19
  • czas na serwerze - 3-4 h 
  • discord - OG Olgierd#1709
  • zdjęcie teamu image.png.df6c928f8f9626e8e71fc83bdbb02af0.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? - Złapałem kilka dobrych pokemonów które się nadają i chciałbym spróbować szczęścia na tej sali 😄
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) - nigdy

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz - dark
  • Nick na serwerze pokecraft - dypson
  • wiek - 15
  • czas na serwerze - 3-4 h 
  • discord - Dypson#1277

2023-07-30_15_14_56.thumb.png.d0f77f7f322983757d97c6fc1a260f48.png

czy byłeś karany: Nie

dlaczego startujesz na daną salę: Wybieram salę Dark w Pokemonach, ponieważ jest to typ o potężnych możliwościach strategicznych. Przewaga typu Dark nad Psychic, Ghost i Psychic typami przyciąga mnie, umożliwiając skuteczne kontrataki. Pokémony Dark wykazują także zdolności osłabiania przeciwników i unikania ataków. To wyjątkowa okazja do rozwijania różnorodnych strategii, dzięki zróżnicowanej puli ruchów. Cieszę się, że mogę eksplorować świat pełen zagadek i wyzwań, wierzę, że to świetna okazja do zgłębiania taktyk i zdobywania niezapomnianych doświadczeń trenera.

 

Share this post


Link to post

Informacja na jaką salę startujesz- Fairy.

Nick na serwerze pokecraft- z8y8kl

Wiek (Minimum 13 lat)- 15 lat.

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze- ostatnio bardzo dużo około 3 godzin.

Nick na discord wraz z # - z8y8kl#6656

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania)

Startuje na tą sale bo bardzu lube ten typ

unknown_2023.07.30-16.51_1.png

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz - Ground
  • Nick na serwerze pokecraft - MrLeo
  • Wiek - 16
  • Czas na serwerze - 2-3h
  • Discord - leoisdeadinside.
  • Zdjęcie teamu image.png
  • Czy byłeś karany? Nie.
  • Dlaczego ta sala? Ponieważ byłem na niej już 2 razy i z tego, co widzę od dosyć dawna nikt nie chce się nią zająć 🙂

Share this post


Link to post

Obecnie jest lato, pora roku której nie lubię, a moim jedynym zbawieniem jest lód. Mam ochotę namiętnie wylizać dół rożka vanilluxe lub z ogromną dokładnością wymacać stópki ninetalesa alola, aby ulżyć sobie w tym upale. Chcę zostać liderem sali lodowej, aby w końcu spełnić moje marzenie bycia zdominowanym przez darmanitana galariańskiego i pokazać jego dominacje w grze. Zimniutko pozdrawiam Informacja na jaką salę startujesz - ice Nick na serwerze pokecraft - KamilProps Wiek (Minimum 13 lat) - 20 Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze - 2-3h Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) - ŁysyŁysy#4509 Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) . Obecnie jest lato, pora roku której nie lubię, a moim jedynym zbawieniem jest lód. Mam ochotę namiętnie wylizać dół rożka vanilluxe lub z ogromną dokładnością wymacać stópki ninetalesa alola, aby ulżyć sobie w tym upale. Chcę zostać liderem sali lodowej, aby w końcu spełnić moje marzenie bycia zdominowanym przez darmanitana galariańskiego i pokazać jego dominacje w grze. Zimniutko pozdrawiam Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) - nie

obraz_2023-08-03_223737445.png

Share this post


Link to post

Informacja na jaką salę startujesz - ghost

Nick na serwerze pokecraft - garbata_furia 

Wiek (Minimum 13 lat) - 14

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze - 2-3h

Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) -  danonq#1441

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania)

 Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) .  Moim ulubiony zajęciem na serwerze pokecraft.pl jest wrzucanie ludziom, którzy stoją afk dirta to ekwipunku. Zmusza mnie do tego duch przez którego zostałem opętany w wieku 7 lat. Od tamtej pory czuję bardzo silną wieź z duchami i czuję, że muszę zrobić wszystko co mi powiedzą. Teraz odczuwam potrzebę zdobycia lidera sali duchowej i mam nadzieje, że uda mi się wygrać rekrutacje typem pokemonów, które towarzyszą mi prawie całe życie. Pozdrawiam zimnutko.

Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) - nie byłem

2023-08-03_23.36.39.png

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz: Ghost
  • Nick na serwerze pokecraft : AveCzi
  • Wiek (Minimum 13 lat): 16
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze: 3-4 godziny
  • Nick na discord wraz z #:  aveczi
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp
    image.png.d3db8a1762b9b6380364077ad8c4f7ec.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz?: Startuje na tą sale ponieważ pokemony ghost według mnie są bardzo ciekawymi pokemonami z wieloma możliwościami zagrania ich. Jest to również mój drugi ulubiony typ pokemonów zaraz po dragon. Startuje również na tą sale, ponieważ jest tu wiele różnych rodzajów pokemonów, które poradzą sobie na sali, więc jest w czym przebierać.
  • Czy byłeś karany?: 1x mute na 30 minut

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz Ghost
  • Nick na serwerze pokecraft Dynamik1337
  • Wiek (Minimum 13 lat) 19
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze 3h+
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) dynamik1337
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) image.png.c0e8b1372a53002efdb749f8840007f0.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) Boję się duchów w moich snach więc chcę je poskromic
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) Posiadam na swoim kącie 1-2 muty

 

Share this post


Link to post

Startuje na sale ghost

Na serwerze jestem zazwyczaj 2-3h 

Wiek 33 lata

Nick na diskordzie Legolas1337

Na serwerze znany jestem jako SajanSSJ

Dlaczego chcialbym startować na ghost bo zawsze podobała mi się ta sala ma bardzo fajne pokemony i taktyki obecnie jestem liderem normal ale chcialbym sprobowac swoich sił na sali ghost

20230804_214249.jpg

Share this post


Link to post

Sala- wodna

czas gry 2-3h około

wiek-19

nick na dc - OG Olgierd#1709

nick na serwerze - Napalonyolo

drużyna 

image.png.c84d512a1bd9395a5fc193a0580a673a.png

kary- brak

dlaczego ta sala już kiedyś próbowałem i się nie powiodło dlatego chce znowu spróbować i być lepszy niż last lider

 

Share this post


Link to post

startuje na sale Poison

Czas grania srednio 2h

Wiek 33 lata

nick na Discordzie Legolas1337 #516

Nick na Servie Sajanssj

Dlaczego chcialbym byc liderem sali poison poniewaz uwazam ze ta sala ma potencjał i chciałbym spróbować swoich sił na tej sali obecnie jestem liderem sali Normal ale  czasem trzeba jakis zmian zeby nauczyc się czegoś nowego i mysle ze ta sala pozwoli mi się w jakiś sposób rozwinąć 

20230811_013547.jpg

Share this post


Link to post

Sala-poison

czas gry-4/6h

wiek-17

nick na dc -BANAN #3124

nick na serwerze- RALOXS

kary- raz ban 5 min 

Dlaczego chcialbym byc liderem sali poison poniewaz uwazam ze bardzo dobrze odnajde sie na tej sali

2023-08-19_14_50_56.png.d2fb54fa3ac236d5e2930094ae7229d5.png

 

Share this post


Link to post

 

  • Startuje na Sale Fighting 
  • Nick na serwerze : Geekinn
  • Wiek : 16
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze : 3-5h
  • Nick na discord : fern0_0
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • Dlaczego na daną salę startujesz? Moim Marzeniem jest zostać Liderem sali Fighting! Gram na waszym serverze od 2 lat, zawsze probówałem zostać liderem lecz nigdy nie dawałem tego co musiałem dać! Dlatego teraz chcę spróbować i spełnić moje marzenie! ❤️
  • Czy byłeś karany: Nigdy nie byłem karany!
    image.png.ab730b45d92d2d35a90d0d20a2a9b19a.png

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz Fighting
  • Nick na serwerze pokecraft Krystian321
  • Wiek (Minimum 13 lat) 13 
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze 4-5h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) krystian321
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 2023-08-21_13_20_44.thumb.png.96811dd538bc75e608b9963311049976.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt kr
    ótka- podanie zostanie niezaakceptowane) Chciałbym zostać liderem fighting ponieważ bardzo lubie ten typ. Moim ulubionym pokemonem fighting jest kommo-o którego mam nadzieje zagram na sali.
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) mute 

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz Normal
  • Nick na serwerze pokecraft MrLeo
  • Wiek (Minimum 13 lat) 16
  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze 2-3h
  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!) leoisdeadinside.
  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp (ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) image.png.d91bfc9e76eb6199fa372746a9064223.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt kr
    ótka- podanie zostanie niezaakceptowane) Startuje na tą salę, ponieważ sala normal jest bardzo fajna i można na niej grać bardzo dużo fajnych pokemonów takich jak np. mega lopunny czy porygon-z.
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania) Nie.

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...