Jump to content
cokuu123

Liderzy sal - podania

Recommended Posts

sala : woda 
name : kevinyt756
lat : 16 
czas : +-4h
djęcie drużyny na dole 
czemu sala woda bo : Startuję na tę salę, ponieważ Pokemony Wodne posiadają unikalne umiejętności wodne, mogą pływać i są skuteczne w walce na wodzie. Ich różnorodność umiejętności i zdolności do kontroli elementu wody czyni je ciekawymi partnerami w przygodach trenera Pokemonów . ( dodatkowo jestem graczem ligi więc pocenie się to jeden z zalotów wodnych ) 
kary : mute / ban 
dc name : kevinyt756
image.thumb.png.73b2076b2286b02632d9f24b2c4c748e.png
 

Share this post


Link to post

sala : woda 
name : kevinyt756
lat : 16 
czas : +-4h
djęcie drużyny na dole 
czemu sala woda bo : Startuję na tę salę, ponieważ Pokemony Wodne posiadają unikalne umiejętności wodne, mogą pływać i są skuteczne w walce na wodzie. Ich różnorodność umiejętności i zdolności do kontroli elementu wody czyni je ciekawymi partnerami w przygodach trenera Pokemonów . ( dodatkowo jestem graczem ligi więc pocenie się to jeden z zalotów wodnych ) 
kary : mute / ban 
dc name : kevinyt756
image.thumb.png.73b2076b2286b02632d9f24b2c4c748e.png
 

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz - Fire
  • Nick na serwerze pokecraft - dypson
  • wiek - 15
  • czas na serwerze - 3-4 h 
  • discord - Dypson#1277
  • Chciałem zostać liderem fire od kiedy byłem małym dzieckiem. W wieku 6 lat byłem wraz z moimi rodzicami na islandii, gdzie oglądaliśmywulkany. Podczas podróży na szczyt jednego z nich ujżałem torkoal na jednym ze zboczy. Byłem wtedy bardzo zmęczony, a on na swoich plecach podwiózłmnie na góre, ale kiedy już miałem z niego zsiąść on się nie zatrzymywał i chciał wskoczyć ze mną do środka wulkanu. Bardzo się wtedy wystraszyłemale na szczęście wyskoczył wtedy infernape i, zabierając mnie z grzbietu torkoala, wyskoczył z krateru. Potem złożył mi on propozycjematrymonialną, twierdząć że jest drugim zaraz po vaporenie nalepiej przystosowanym do kopulacji z człowiekiem pokemonem. Odrzuciłem jegoprośbę i szybko wróciłem do rodziców. Chciałbym zostać liderem fire, aby się przekonać czy wszystkie pokemony fire są nienormalne.Pozdrawiam zimniutko.
  • czy byłeś karany: nie

Zrzut ekranu 2023-08-29 163343.png

Share this post


Link to post

sala-fire

nick-matitrainerkoks

wiek-15

czas na serwerze-3

discord-margarittam7

Startuję na daną salę typu ognistego w Pokemonach, ponieważ jest to wyzwanie, które pozwala mi rozwijać moje umiejętności trenera. Walczyć z Pokemonami ognistego typu to szansa na zdobycie cennego doświadczenia i pokonanie własnych ograniczeń. Oprócz tego, zdobywając odznaki, zbliżam się do zostania Mistrzem Ligi Pokemonów. Wartość takiej walki leży także w zrozumieniu i szacunku dla różnorodności typów Pokemonów oraz nawiązywaniu więzi ze swoimi Pokemonami w trudnych sytuacjach. To proces ciągłego rozwoju i przygody.

czy byłem karany-tak mute na 30min

image.thumb.png.9248ca63dff0fc553c0d8a52b3d3d1ff.png

Share this post


Link to post

sala : ziemia
name : kevinyt756
lat : 16 
czas : +-4h
kary : ban / mute oba perm ale już nie mam 
chciałbym zostać lider ziemia z przyczyn koksowych poków i chce zostać władcą i królem ziemnych pokemonów ( jaki i całej planety ) 

image.png.f9761856b0b6bae55b5740405543bb26.png

Share this post


Link to post

Sala-Grass

nick:razor105

wiek:21

czas na serwerze: 3-5h

discord: razor105#6219

Chciałbym zostać liderem grass by udowodnić wszystkim ze pokemony tego typu potrafią być silne i  mogą przeciwstawić sie każdemu. Pokemony tego typu są nie doceniane przez innych, są uważane za słabe ponieważ wyglądają na delikatne. Jednak natura potrafi być zdradliwa, a ja jako przedstawiciel tego typu, pokazałbym wszystkim jak bardzo się mylą niedoceniając tych pokemonów.

czy byłem karany: nie

grass.thumb.png.cd2d6feb80400d292ea053c8a1ea761b.png

 

Share this post


Link to post

Water

Szaj8us3k

20

3/4h

🆂🆉🅰🅹🅱🆄🆂#2942

133124655_pokiwater.png.808656743572295a5be63c4258b30d8c.png

Startuje na daną salę żeby poznawać nowe historie pokemonów, będąc liderem sali water, to jest moje jedno marzenie z dzieciństwa żeby poszerzać swoją wiedze na temat pokemonów typu wodnego, moim ulubionym pokemonem Jest greninja z którym powiąże więź żeby wygrywać turnieje i być najlepszym trenerem pokemon na czele z greninją!

Nie byłem karany.

Share this post


Link to post
1 godzinę temu, Szajbus3k napisał:

Water

Szaj8us3k

20

3/4h

🆂🆉🅰🅹🅱🆄🆂#2942

945083971_nowepokilider.png.517657a246427c346f2c15839b1a68e2.png

Startuje na daną salę żeby poznawać nowe historie pokemonów, będąc liderem sali water, to jest moje jedno marzenie z dzieciństwa żeby poszerzać swoją wiedze na temat pokemonów typu wodnego, moim ulubionym pokemonem Jest greninja z którym powiąże więź żeby wygrywać turnieje i być najlepszym trenerem pokemon na czele z greninją!

Nie byłem karany.

 

Share this post


Link to post
W dniu 3.08.2021 o 18:40, cokuu123 napisał:
  •  Informacja na jaką salę startujesz 

            Electric

  • Nick na serwerze pokecraft 

        UkeiS

  • Wiek (Minimum 13 lat)

        20+

  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze

          Około 2h. Wbijam przeważnie tylko na turnieje i hh. W weekendy trochę dłużej.

  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)

        ukeis (UkeiS#8639)

  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 

         image.png.8c96bbf33f2549ebdc9aa591f46b4e2e.png

  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) 

        Według mnie sala electric i normal to najłatwiejsze sale ze względu na nie dużą liczbę typów, które je kontrują. Sala normal jest już zajęta a na nalocie                udało mi się złapać Zeraore. Uważam ,że na na sali zrobię z niej dobry użytek. Ponadto posiadam już kilka innych mocnych pokemonów typu electric.

  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)

          Zwykłego bana nie dostałem. Jedyne bany jakie miałem to od NPC cooka i z vouchera na turnieju,

 

Share this post


Link to post

SALA PSYCHIC
sQeZiAk
wiek: 19
czas na serwie: Ile chce
DC: sqeziak404
nie bylem karany
Dlaczego ten typ? : Lubię typ psychic jest to typ który posiada bardzo dużo fajnych zwykłych jak i legendarnych pokemonów, posiada różne ciekawe taktyki które można wykorzystać podczas walki z przeciwnikiem do tego posiadam dwie moje ulubione legendy z typu psychic z którymi chciałbym stacjonować na liderce kropka
 

Pozdrooooo
 

2023-09-21_23.22.01.png

Share this post


Link to post

Informacja na jaką salę startujesz-Psychic

 

Nick na serwerze pokecraft- Napalonyolo

wiek-19

Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze-różnie

 

Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)-OG Olgierd#1709

 

Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)-nigdy

Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane)-Dlaczego ta sala? Już mówię, jest to bardzo silny typ który można zagrać na wiele różnych sposobów i czerpać z tego dobrą zabawę. Dlatego chciałbym spróbować szczęścia w zdobyciu tej sali. 

Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 

image.png.65af70e2a793901775921bf2dd28b2da.png

 

 

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz 

            Electric

  • Nick na serwerze pokecraft 

        Jabolo

  • Wiek (Minimum 13 lat)

        18

  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze

          Około 3-4h 

  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)

        Jabolo#3370

  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 

         electric.png.944e04ba9724a27086de3a38f6f1f22e.png

  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) 

        Postanowiłem zostać liderem sali elektrycznej, głównie z powodu tego, że w 20 wieku leczono ludzi z homoseksualizmu za pomocą elektrowstrząsów, a ja zawsze chciałem móc nieść pomoc innym ludziom. Na tej sali można także grać tierów i pokemony dają dużo możliwości ofensywnych za razem posiadając bardzo dobrą defensywę, są też słodkie (szczególnie golem alolański). Pozdrawiam 

  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)

          nie byłem

Share this post


Link to post
  •  Informacja na jaką salę startujesz 

            Flying

  • Nick na serwerze pokecraft 

        z8y8kl

  • Wiek (Minimum 13 lat)

        15

  • Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze

          Około 3-4h 

  • Nick na discord wraz z # (posiadanie discorda jest warunkiem koniecznym podejścia do rekrutacji!)

        z8y8kl#6656

  • Screenshot teamu 6 pokemonów z widocznym levelem i hp(ss musi zostać wysłany w momencie składania podania) 
  • 2023-09-24_13_52_40.thumb.png.f4d1257daaf35123e30c7d7c3473c9b0.png
  • Dlaczego na daną salę startujesz? (wyczerpująca odpowiedź jest wymagana! jeżeli dla szefa liderów będzie niewystarczająca, zbyt krótka- podanie zostanie niezaakceptowane) 
  • Chciałbym złożyć swoją apilikacje na lidera sali flying, ponieważ mam ogromne powiązania z tym właśnie typem.
    Raz lecąc z Abudabi spowrotem do Polski, pojawił się problem podczas lotu i samolot się rozszczelnił. Wszyscy zostali wyciągnieci przez ciśnienie
    na zewnątrz samolotu. Myślałem, że jest to już koniec mojego życia, ale wtedy obudziała się we mnie moja fursona orła i wyrosły mi na plecach
    skrzydła dzięki którym mogłem wylądować bezpiecznie na ziemi i zostać jedynym ocalałym z tej katastrofy. Typ flying jest dla mnie bardzo wyjątkowy
    i chciałbym go godnie reprezentować jako lider. Pozdrawiam zimniutko
  • Czy byłeś karany? (kary dotyczą tylko tej edycji, lecz za okłamianie szefa liderów, gracz otrzymuje zakaz do odwołania)
  • Zdarzały się jakieś muty

Share this post


Link to post

water

hotis76

wiek: 15

czas: 6/7 h

hotis76#2801

Dlaczego ta sala?: Pokemony typu water mają fajne taktyki. Dodatkowo ostatnio w konkursie pływacki zająłem 1 miejce i uwielbiam pływać poza tym type water jest jednym z najliczniejszych typów w grze

Czy byłem Karany?: miałem raz perma ale udało się wrócić iimage.thumb.png.ea60548f1e2de7321ee486d9c8c6b15a.png od tamtego czsu gram prawie codziennie i staram się być miły dla każdego gracza

Share this post


Link to post

Informacja na jaką salę startujesz : Fairy
Nick na serwerze pokecraft : Elrodi
Wiek : 19
Ile czasu mniej więcej spędzasz dziennie na serwerze : 2-3h
Nick na discord : Elrodil
Screenshot teamu 6 :
image.png.b6c96e2204d9b2c57d751065fd410156.png

Dlaczego na daną salę startujesz? : Wiele pokemonów Fairy ma ciekawy drugi typ i nie mówie tu o legendach, tylko nawet pokemonach pokroju każdemu znanego togekissa (flying - fairy), mawile i klefki (fairy - steel), mimikyu (ghost - fairy) i wiele innych. Chiałbym sie sprawdzić na tej sali, gdyż byłem już liderem sali psychic, rock i bug (mówię również o poprzednich edycjach, a ta sala wydaje mi sie bardzo mocna i ciekawa do grania.  
Czy byłeś karany? : Poza jakimiś mutami (dawno temu lub na poprzednich edycjach), to nigdy nie byłem karany za nic poważnego

Share this post


Link to post
  • Informacja na jaką salę startujesz - water
  • Nick na serwerze pokecraft - dypson
  • wiek - 15
  • czas na serwerze - 3-4 h 
  • discord - Dypson#1277
  • Dlaczego na daną salę startujesz? : bo fire się znudziło 🙂

Zrzut ekranu 2023-10-02 213545.png

Share this post


Link to post

informacja na jak sale startujesz - Poison

nick na serwerze pokecraft - fawkeso

wiek - 13 lat

czas na serwerze- roznie, 4 godziny +

discord - fawkes0.0

screen teamu na rekrutacje

1232470059_Zrzutekranu2023-10-06172606.png.b398cd82aa6e75980f6070f0328f8b7f.png

dlaczego na dana sale startujesz? Siedzialem troche na rock i pora zejsc, pokemony typu trującego sa czesto wytrzymale jak np Muk czy toxapex, wygladaja zadziwiajaco i coz, tak.

 

 

Share this post


Link to post

 

W dniu 25.09.2023 o 17:24, hotis76 napisał:

water

hotis76

wiek: 15

czas: 6/7 h

hotis76#2801

Dlaczego ta sala?: Pokemony typu water mają fajne taktyki. Dodatkowo ostatnio w konkursie pływacki zająłem 1 miejce i uwielbiam pływać poza tym type water jest jednym z najliczniejszych typów w grze

Czy byłem Karany?: miałem raz perma ale udało się wrócić iimage.thumb.png.ea60548f1e2de7321ee486d9c8c6b15a.png od tamtego czsu gram prawie codziennie i staram się być miły dla każdego gracza

image.png.0100ac10c140aa895c1d5019be8b3587.pngedit teamku na rekru

 

Share this post


Link to post

Startuje na sale trującą

_Dratwa_123

21

około 2h

Dratwa#7690

nie

chciałem spróbować z swoich sił jako lider a widzę że on jest wolny od dłuższego czasu z tą mój pomysł jeśli będę beznadziejny (a pewnie będę taki) wtedy zrezygnuje i tyle mam nadzieje że uda mi się 

Cytat

 

 

Zrzut ekranu 2023-10-07 163359.png

Share this post


Link to post

startuje na sale Poison

Czas grania srednio 2h

Wiek 33 lata

nick na Discordzie Legolas1337 #516

Nick na Servie Sajanssj

Dlaczego chcialbym byc liderem sali poison poniewaz uwazam ze ta sala ma potencjał i chciałbym spróbować swoich sił na tej sali obecnie jestem liderem sali Normal ale  czasem trzeba jakis zmian zeby nauczyc się czegoś nowego i mysle ze ta sala pozwoli mi się w jakiś sposób rozwinąć 

20230811_013547.jpg

Share this post


Link to post

informacja na jak sale startujesz - Fire

nick na serwerze pokecraft - Cherwol

wiek - 20 lat

czas na serwerze- 2-3h ale coraz wiecej

discord - cherry1206

screen teamu na rekrutacje : dodam pozniej

 

chce isc na sale fire, poniewaz bylem juz raz i wedlug mnie jest to najfajniejsza sala, settupowanie słońca z charizardem Y daje duzo funu gdy oneshotujesz przeciwnika z resistami

 

 

Edited by Perwol

Share this post


Link to post
Godzinę temu, Perwol napisał:

informacja na jak sale startujesz - Fire

nick na serwerze pokecraft - Cherwol

wiek - 20 lat

czas na serwerze- 2-3h ale coraz wiecej

discord - cherry1206

screen teamu na rekrutacje : dodam pozniej

 

chce isc na sale fire, poniewaz bylem juz raz i wedlug mnie jest to najfajniejsza sala, settupowanie słońca z charizardem Y daje duzo funu gdy oneshotujesz przeciwnika z resistami

 

 

image.png.63b30eca42e337482b69674cfc9538cb.png

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...